Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

KUCHNIA - płytki nad blatem w kuchni


krisfour

Recommended Posts

Witam.

 

Jak to macie u siebie bo będę cos takiego robił. Meble mam po jednej stronie kuchni od okna do drzwi. Będą się one kończyć jakieś 20-25cm od drzwi i nie wiem czy dać pasek do końca czy może do końca mebli (ale tu mam problem bo nie wiem czy dam radę tak wymierzyć żeby było równo)? Jak ktoś ma jakieś zdjęcia jak to ma u siebie to byłbym happy ;)

na ciekawe pomysły tez jestem otwarty :)

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 117
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja bym zrobiła tak jak basiaw. W tej chwili mam tak na bocznej ściance zmywarki. Nad zmywarką idą płytki jako kontynuacja płytek między dolnymi a górnymi szafkami na ściance prostopadłej, kiedy kończy się bok zmywarki mam [puszczone jeszcze 2 rzędy płytek aż do podłogi (przy okazji nie chlapie mi się na ścianę podczas ładowania zmywarki, tylko na płytki) :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months później...

Witam!

Gdzieś chyba był już ten temat tylko nie mogę znaleźć.

Interesuję mnie jakie kafle pasują na ścianę do kuchni.Meble mają być w ciemnym brązie w stylu nowoczesnym.

Jak można to poproszę zdjęcia,myslałam coś o większych prostokątach kładzionych na szerokośc,ale jaki dekor do tego?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co dekory? Do nowoczesnych mebli jakoś nie widzę .

 

Chodzi mi ,żeby te płytki nie wyglądały tak mdło jakieś 2-3 kafle inne ,z dekorem też nie lubię zbytniej przesady nawet gdybym miała kuchnie w innym stylu to nie zdecydowałabym się na zbyt dużo dekorów.

 

[/quote=laziale]....... trochę wyobraźni

No tego mi chyba nie brakuje przynajmniej tak myślę,fajnie jest najpierw podpatrzyć jak to wygląda już po realizacji.

Pozdrawiam wszystkich i dzięki :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Witaj!

 

Może coś takiego:

http://images39.fotosik.pl/8/eb70386734cd5905.jpg

 

seria Loft - silver z Ceramiki Marconi - wymiar 60 cm x 30 cm, są metalizowane

 

i ten sam wymiar, ta sama firma, tylko w brązie:

 

http://images45.fotosik.pl/8/2a6b68e8407a8b43.jpg

też metalizowane.

Kupowałam je w Leroy Merlin po 55 zł/m2.

 

I też w Leroy widziałam jeszcze bardziej rude Iron Rust - niestety nie wiem jakiej firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o cos takiego mi chodzilo!

Czy beda takie brazowawe plytki -metaliczno-zlote pasowaly do kuchni w zabudowe koloru WENGE, z jasnymi blatamii jasnymi wykonczeniami szafek(jasne pasy)tj. listwa laczaca gdzie niegdzie rozne szafki i bardzo jasna podloga w polerze oraz bialymi scianami?

 

Prawie opisałas moją kuchnie :) U mnie dolne szafki wenge, górne białe wysoki połysk, biały blat, ściany i podłoga też białe i szczerze to nie wyobrażam sobie tam takich płytek :roll: Moim zdaniem wyszłoby zbyt przytłaczająco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kuchnie Wenge jestem zdecydowana prawie w 100%, wiem, ze chcialabym ciemne fronty no i bile na wysoki polysk(z przewaga ciemnych).

Kiedys bardzo mi sie podobaly fronty drewniane- niby ciemne ale na pewno jasniejsze niz wenge i delikatnie wpadajace w pomarancz- rdze...

Trudno to opisac, a kuchnie bede zamawiac w styczniu, wiec jestem potwarta na wszelkie uwagi i pomysly.

Wiem, ze ma to byc kuchnia w stylu nowoczesnym, takie plytki na scianie w polaczeniu z powyzszym kolorem zabudowy- widzialam gdzies w telewizji- i zaznaczam, ze tu chodzi o jeden rzad plytek tuz nad blatem 30X30 w pionie- wygladalo niesamowicie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...