Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam.

Mam pytanie do osób na forum. Czy ktoś z państwa zagospodarował poddasze?? Jak to zrobił gdzie umieścił schody.

Mam też pytanie dotyczące ogrzewania domu interesuję się kominkiem z płaszczem wodnym czy może ktoś wykożystał takie rozwiązanie??

Czekam na odpowiedzi na forum lub na e-maila [email protected]

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 198
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj marsell28 my będziemy budować ten dom w okolicach Lublinca woj Śląskie aktualnie czekamy na pozwolenie na budowe:cool:

 

TEZ ZASTANAWIAMY SIE NAD KUPNEM PROJEKTU SLONECZNA POLANA I NAD BUDOWA TEGO DOMU .CZY KTOS MOZE WIE ILE BEDZIE KOSZTOWAC BUDOWA TEGO DOMU TAK Z WLASNEJ PRAKTYKI.JESTESMY Z WOJ KUJAWSKO POMORSKIEGO BO WIEM ZE JEST ISTOTNT REJON BUDOWY DOMU. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...
Witam wszystkich na forum u nas budowa rozpoczęta trzy tygodnie temu, robota idzie pełną parą pierwsza słoneczna polana już stoi i w realu wygląda super postaram się wkleić zdjęcia a jest ich dość sporo, jeżeli macie jakieś pytania chętnie pomogę mam nadzieje że rysunki projektowe dotarły do wszystkich :cool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję szybkiego tempa budowy. Bardzo dziękujemy za rysunki projektowe - bardzo się przydały. My wciąż jesteśmy na etapie robienia papierów. Powoli przygotowujemy też przyszły plac budowy. Napisz jeżeli możesz, na jakie materiały budowlane ostatecznie się zdecydowałeś i ile w przybliżeniu wyniesie cię koszt stanu surowego otwartego. Życzymy Ci dużo słonca i postępów w budowie ! Wklej fotki - chętnie popatrzymy na chyba pierwszą polanę w Polsce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

Również zastanawiamy się nad tym domem więc będę pilnie obserwowała wątek. Budować zamierzamy w Borowianach (20km od Lublińca) więc może będzie okazja zobaczyć gotowy dom ;)

jaca 1977 może jakieś nowe zdjęcia? ;) aha i jakie wymiary ma twoja działka, nie wiem czy pisałeś może przegapiłam. My mamy stosunkowo małą działkę na parterówkę jakieś 24x37m, ale za to widok na pola.

 

Aha i jeszcze... zmieniałeś może kąt nachylenia dachu? U nas plan zagospodarowania przewiduje 30-45 stopni :/ i niestety czerwony albo brązowy dach.

 

Czy mogłabym też prosić o rysunki? Jeśli tak to [email protected]

Edytowane przez zouza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie spokój Jacy 77! On teraz ma co robić na budowie. Jeśli chcecie rysunki projektowe to wyślijcie zapytanie na adres "[email protected]" albo "[email protected]". Prześlą wam wszystko elegancko zwymiarowane. A tak nawiasem mówiąc, myślę że podniesienie kąta nachylenia dachu do 30 stopni to trochę za ostro, max. to 27-28 stopni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Czy ktos jest juz na etapie stanu surowego ? zamknietego , lub nie ? Chetnie obejrzalbym dom w realu , taki mamy metlik w glowach :( Przy okazji wizyt handlowych odwiedzam woj - podkarpackie , lubelskie , swietokrzyskie , malopolskie . W zamian za mozliwosc obejrzenia odwdziecze sie czyms smacznym ( % ) :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...