Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom W Kardamonie, prawie bez fachowców :) KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 97
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 3 months później...
  • 1 month później...

Witam,

Rafal możesz mi napisać czy robiłeś badania geologiczne, a jeśli tak, to jaki miałeś grunt ?

Ja mam dom w kardamonie 2 czyli to co Ty. Bo jak miałeś również piasek gliniasty, to napisz. wtedy robiłbym takie ławy jak Ty, czyli lał prosto w ziemię.

Tylko, że ma spadki na działce i muszę zrobić ławę schodkową.

Tu kolejne pytanie, czy ławę schodkową należy zakończyć wieńcem na końcu po wymurowaniu bloczkami?

w razie czego piszcie. pozdrawiam

 

 

 

nie ma sprawy

 

tynkarze mówili że mury proste, a jak tynkarze zadowoleni to znaczy że murarze dobrzy

 

gorzej trochę z drugą kondygnacją którą murowałem sam :p ale też źle nie było :p:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
My chyba nie będziemy dawać drewna na elewację, ale to się może zmienić oczywiście :)

 

 

Za m2 36,50zł czyli za bieżący wychodzi 18,35zł

 

 

Sąsiad ma płaską dachówkę grafitową i bardzo ładnie to wygląda :) ale ma dach "normalny" taki w stylu nowoczesnym nie wiem czy by fajnie wyglądał w tej dachówce, ale o gustach się nie dyskutuje przecież :)

 

Jakiej firmy macie blachę i gdzie zakupiliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 months później...

Rafał.....dawno nie czytałam Twojego dziennika. A dziś poczytałam i mało nie spadłam z krzesła...Podziwiam Cię. Tyle rzeczy umiesz zrobić sam.!! Taki mąż to skarb!!!!! Bardzo ładnie idzie Ci to wszystko.

Skorzystałam z Twoich namiarów na architekta z Draft. Jestem bardzo zadowolona, a moja siostra tez się do niego udała ze swoim domem. Jeśli masz ochotę to zobacz w moim dzienniku budowy jak na razie wygląda mój dom. Jest drewniany:lol2: Mam zrobioną instalację woda, kanalizacja i CO oraz elektryczną. Szukam teraz grzejników i kogoś, kto zamontuje piec gazowy. Moja kotłownia malutka...

Powodzenia życzę, bo wybór wyposażenia może być gorszy niż te Twoje sufity hahah już coś wiem na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...