Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Pepeg z Gumy
prosze tylko nie duch sw., bo dostaje sraczki jak po zepsutym jedzeniu. ojciec i syn rowniez zle na mnie wplywa. na polksiezyc mam alergie, a jeszcze wieksza jak ktos wyskakuje z wosp jak pisze o wierze, takiej czy siakiej. ja dla mnie, to juz calkowity naiwniak, nie widzi miliardow ktore sa rozkradane w bagnie na ktore sie zbiera 35 - 50 milionow i sie tym zachwyca.

 

ps znaki, nawet nie mam ochoty na wcisniecie Alt. mam to gdzies.

:lol2: Liczyłem ,że się rozruszasz i nie zawiodłem się.

 

PS Ładna "krypa"... aż się z wrażenia nosy malinowe robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jurek, a czemu posługujesz się jakimiś wydumanymi przykładami? Jakoś nie przypominam sobie, żeby się nam kiedykolwiek źle rozmawiało, chociaż nie zawsze mamy identyczne poglądy. I nawet kieliszkami nie rzucaliśmy w siebie... :D

 

Stasiu... chodziło mi tylko o pokazanie rozmowy (treść nawet w temacie) osób nadających na innych biegunach... całkiem spokojnej i przyjemnej w odbiorze. Wiadomo jakiej rozmowy można spodziewać się po ks Oko, Terlikowskim, Kempie, Pawłowicz.. . a w tym samym obozie jest ks Lemański i O. Górzyński... a ich miło się odbiera. Których ludzi lepiej by było więcej..??

 

ps. A z Tobą chętnie znów wypiję :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugiej części nie dałem rady. Prawdy oczywiste i powszechnie znane....Wiesz co mnie najbardziej zastanawia? Nie ten facet, nie papa, tylko Ty...

 

A co masz do mnie... zawiało mnie :cool: tylko dwa metry śniegu przed bramą, prąd znika co chwilę... nudzi mi się... więc latam po necie ...

Oglądałem to kiedyś ale mogę jeszcze raz zobaczyć http://www.youtube.com/watch?v=sf8vpEYRTwI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...