Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tych przedszkolaków gender nie bierze...

 

http://img.wiocha.pl/images/4/c/4cb7e855ce68969a7afb4c6ca9a09a43.jpg

Ale mieli frajdę. :) Ta pani wzbudza w nich niezdrowe pożądanie, ukierunkowując na sex. Kościół powinien interweniować. Z drugiej strony wzbudza w nich pożądanie do płci odmiennej, to chyba dobrze... To kościół powinien popierać. Ale co z dziewczynkami? Już wiem, panie w przedszkolach powinny wyglądać tak:

Beata_Kempa_fot_Hawalej_5406045.jpg

Czysty asex.

Beata_Kempa_fot_Hawalej_5406045.jpg

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taki Wesołowski na przykład ??

Ni chujeńka nie deportują, bo jest obywatelem Watykanu :)Jedynie co mogą zrobić to w Kongregacji Nauki Wiary, podebatują sobie nad biednym uciemiężonym przez tych wrednych ateistów, purpuracie i finito .

 

Takiej kary byś chciał dla gwałciciela Twoich dzieci ?

 

Wesołowski jest właśnie zaprzeczeniem twojej teorii o "ucieczce do Watykanu". On nigdzie nie uciekał tylko po prostu tam wrócił. Bo był po pierwsze obywatelem tego państwa a po drugie posiadał immunitet dyplomatyczny. Więc nie musiał uciekać bo nikt nie mógł go na Dominikanie ścigać. Na to jakie zarzuty zostaną mu postawione w procesie karnym w jego kraju musimy jeszcze poczekać. Z doniesień medialnych wynika, że nie chodzi w jego przypadku o gwałt tylko o korzystanie z dziecięcych prostytutek. Trudno mi się wypowiadać jakiej kary chciałbym dla gwałciciela moich dzieci bo nikt mi ich nie skrzywdził. A po fakcie nie ma to znaczenia bo prawo nie działa wstecz i wymiar kary jest już z góry określony. Jest to więc znów populistyczno - lewacki argument z grupy "a gdyby to wasza matka przechodziła po pasach". Płacz nad tym, że "odmówiono deportacji" jest również pozbawiony sensu. Skoro to państwo nie dopuszcza w swoim prawodawstwie tej formy współpracy prawnej to niczego nie odmówiono tylko potwierdzono fakt. Proponuję jednak fatycznym ateistom o spuszczenie powietrza i poczekanie na wynik postępowania karnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
. Z doniesień medialnych wynika, że nie chodzi w jego przypadku o gwałt tylko o korzystanie z dziecięcych prostytutek. .

No tak. To bardzo zmienia perspektywę widzenia.:lol2:

Teraz lepiej już rozumiem wypowiedź pewnego polskiego pasterza, który publicznie tłumaczył a potem jeszcze wyjaśniał wiernym obleśność swych skojarzeń, jak to podłe dzieciska kuszą swymi młodymi dupskami bogu ducha winnych kapłanów.

 

PS Lewacki populizm ONZ niczym się nie różni od twojego prawicowego bełkotu.

Edytowane przez Pepeg z Gumy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Zmienia perspektywę spojrzenia na twoje wypowiedzi. Jeśli piszesz nierzetelnie to nie służysz dobrej sprawie. Cel nie uświęca środków.

Zaraz, zaraz ! Jaki cel masz na myśli i o jaką sprawę Ci chodzi? Przestaję kumać.

Gdzie widzisz nierzetelność moich wypowiedzi? W tym ,że pokazuję iż ludziom myślącym inaczej niż Ty zarzucasz hipokryzję, jednocześnie sam tkwisz w niej po same uszy?

Cytowane tu wypowiedzi pana senatora budzą logicznie niepokój, gdyż jawnie nawołują do bojowego "zwarcia szeregów" w obronie podofila z pobudek światopoglądowych. Zażarcie bronicie katolickiego środowiska pedofilskiego posługując się argumentem domniemania niewinności i konieczności obrony za wszelką cenę waszej jedności wspólnotowej, ale jednocześnie nie zachowujecie tych samych standardów w stosunku do oponentów.

Nowak musi być przecież złodziejem, chociaż nie ma wyroku,uczciwy Hofman tylko zapomniał zapłacić i nie ma mowy ,że mógłby zrobić przekręt na kasę. A gdzie tam , katolik-nigdy.

Ateista czy homo jest głupkiem lub zbokiem ale ptaszek Hofmana czy zarzygana gęba Wiplera są jedynie incydentem w życiorysie moralnie przykładnym, perfidnie wykorzystanym przez polskojęzyczne, plugawe media. A przecież nikt po za gronem samych zainteresowanych nie ma prawa tego oceniać.

 

Każdy, mający inne poglądy niż Ty , jest od razu populistą i lewakiem,( mniemam ,że zwrot ma mieć charakter obraźliwy) ale tzw. "polscy katolicy",chociaż to jednocześnie, w większości ,ultralewicowi piewcy marksizmu rewolucyjnego, których od bolszewików różni tylko inny typ wiary i obrządku, są aniołami wolności,broniącymi bliżej niesprecyzowanych wartości. Wartości doraźnych na wszelką potrzebną teraz lub kiedyś okazję.

Wy nawet demokrację rozumiecie wygodnie na swój, zawsze statystycznie podawany sposób.:D Gdzie tu inna perspektywa ?

Beatyfikujcie sobie do woli, brońcie zwyrodnialców ale tu nawet statystycznie nie robicie tego wyłącznie na swój rachunek i tylko za swoje.

Skoro tak chętnie na publicznych procesjach z krzyżem manifestujecie swoje uczucia, pozwólcie pedałom też manifestować swoje i nie narzekajcie ,że jeszcze ktoś oprócz was też chce podrzeć głośno ryja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz ! Jaki cel masz na myśli i o jaką sprawę Ci chodzi? Przestaję kumać..

 

Jesteś wojującym ateistą - antyklerykałem. Twoim celem jest odsunięcie ludzi od Boga i Kościoła. Coś się nie zgadza ? Nie wiem o co ci chodzi z jakimś senatorem, Nowakiem, czy Hofmanem. rozmawiamy o inicjatywie "komitetu" ONZ żądania dla kapłanów podejrzanych o czyny pedofilskie kary ekskomuniki. I tylko o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Jesteś wojującym ateistą - antyklerykałem. Twoim celem jest odsunięcie ludzi od Boga i Kościoła. Coś się nie zgadza ? Nie wiem o co ci chodzi z jakimś senatorem, Nowakiem, czy Hofmanem. rozmawiamy o inicjatywie "komitetu" ONZ żądania dla kapłanów podejrzanych o czyny pedofilskie kary ekskomuniki. I tylko o tym

Zaprawdę powiadam Ci ,że nie masz racji synu.

Ani nie jestem ateistą , ani wojującym. Antyklerykałem-zgadza się lecz nikogo i niczego nie zwalczającym.

Podzielam pogląd moich kumpli księży, z którymi często dyskutujemy i popijamy gorzałę, a którzy próbują mnie chyba w zamian za to ewangelizować, że system etyczny i moralny może być wspólny bez względu na światopogląd.

I nie mówimy tutaj o inicjatywie ONZ, tylko o beatyfikacji człowieka , który chronił skutecznie pedofilów i bezkarności ludzi, którzy zamiast być przykładem gwałcą prawo.

Nie moim celem jest też odciągać ludzi od kościoła czy ich wierzeń. Schlebiasz sobie nieskromnie, bo mam to gdzieś.

Człowiek ma swój rozum i jego prywatną sprawą jest czy wierzy , w co wierzy, czy może w ogóle nie traktuje życia w kontekście jakiejkolwiek wiary w cokolwiek. Może trudno to zrozumieć, ale na pytania, na które nie możemy odpowiedzieć nie potrzeba od razu wiary ,że "Coś" jest lub "Czegoś" nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wojującym ateistą - antyklerykałem. Twoim celem jest odsunięcie ludzi od Boga i Kościoła. Coś się nie zgadza ? Nie wiem o co ci chodzi z jakimś senatorem, Nowakiem, czy Hofmanem. rozmawiamy o inicjatywie "komitetu" ONZ żądania dla kapłanów podejrzanych o czyny pedofilskie kary ekskomuniki. I tylko o tym

 

Raczej pomyliłeś adres.... Pepeg z Gumy raczej jest wyjątkowo tolerancyjny.... To mi się wydaje że warto walczyć z ciemnogrodem, bo to wyjątkowo szkodliwa organizacja :yes:.... od wielu wieków taka była :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodała Małgorzata Kołodziejczak, według której obecnie mamy do czynienia z atakiem na normalne, zdrowe rodziny i ich prawa.

 

Jesteś wojującym ateistą - antyklerykałem. Twoim celem jest odsunięcie ludzi od Boga i Kościoła.

 

Dostrzegam podobieństwo.

Ktoś nie podziela poglądów, to od razu jest wrogiem. Nie spotkałem się z jakimkolwiek homoseksualistą proponującym zakaz małżeństw mieszanych, ale czytam wypowiedzi prawicowców, którzy twierdzą, że małżeństwa i rodziny są zagrożene.

Podobnie nie przypominam sobie wypowiedzi Pepega walczącej z Bogiem czy też Kościołem. Natomiast wiele, w których Pepeg wytyka głupotę, bez względu czy popełnia ją ateista, czy biskup.

 

rozmawiamy o inicjatywie "komitetu" ONZ żądania dla kapłanów podejrzanych o czyny pedofilskie kary ekskomuniki. I tylko o tym

E, nie, temat rozmowy jest dużo szerszy. Natomiast jeśli taka inicjatywa ONZ faktycznie miała miejsce, w co śmiem wątpić, to faktycznie jest nietrafiona, bo ONZ nie jest od nakładania ekskomuniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś wojującym ateistą - antyklerykałem. Twoim celem jest odsunięcie ludzi od Boga i Kościoła

Myślący człowiek raczy zauważyć że kościół to prastara mafia założona w 313 roku przez cesarza Konstantyna... i wydaje mi się że warto z nią walczyć. Ostatnio rzucone na tacę 6mln zł. to mały pikuś... w latach 2012 i 2013 po 4 mln rzucono na tacę. Marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik przekazał na instytut JPII przy tej świątyni... 20mln zł. Spółka Skarbu Państwa KGHiM pokryła dach świątyni miedzią za drobne 3 mln zł. Można dodać jeszcze że ministerstwo kultu/kultury wpompowało w dom rodzinny JPII w Wadowicach 12mln. zł..... W skali kraju....to większość gmin przekazuje mniejsze lub większe publiczne pieniądze .... na tacę.

 

Jak można wymagać od złodzieja żeby nie brał, jak mu dają....

 

 

 

ps. 15.02.2014r pod ministerstwem kultu o godz 15 odbędzie się protest przeciw chamstwu, złodziejstwu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślący człowiek...

Prymitywna demagogia

 

Jak można wymagać od złodzieja żeby nie brał, jak mu dają....

To dają, czy kradnie, zdecyduj się.

 

 

ps. 15.02.2014r pod ministerstwem kultu o godz 15 odbędzie się protest przeciw chamstwu, złodziejstwu....

I to jest właściwe miejsce. Problemem nie jest Kościół (organizacja, było nie było światowa), ale władze świeckie tego kraju, które są dziwnie uległe przed byle biskupem.

 

Przy okazji, jak przed wielu laty JPII zażądał od Jaruzelskiego amnestii dla więźniów politycznych, która w mniejszym czy większym stopniu uzyskał przed pielgrzymką JPII do Polski, to niewielu to przeszkadzało. A też był to przykład uległości władzy świeckiej przed duchowną.

Edytowane przez m.k.k
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

 

 

 

. Problemem nie jest Kościół (organizacja, było nie było światowa), ale władze świeckie tego kraju, które są dziwnie uległe przed byle biskupem.

 

.

Wcale nie są "dziwnie uległe". To wyrachowany koniunkturalizm załatwiający partykularne interesy grup ubiegających się o władzę.

Politycy są dobrymi obserwatorami mentalności społeczeństwa i korzystają z tego garściami bez względu na swoją orientację.

Ani Jaruzelski nie ogłosił amnestii , ani Kwaśniewski nie podpisał konkordatu ze strachu czy uległości przed kościołem. Zresztą...mamy też sytuację odwrotną - Palikot i jego antyklerykalna postawa, to nic innego jak granie na tych samych emocjach.

Sama reakcja społeczeństwa na beatyfikację Wojtyły, gender i kościelna pedofilia pokazują gdzie można jeszcze pohasać.

Walka jaką proponuje an-bud jest jeszcze bardzo długo skazana na porażkę, chociaż , jak to ładnie an-bud nazwał "ciemnogród", jeśli jest on homeomorfizmem z "hamulcem postępu" , to dosyć chwalebny pomysł. Światopogląd w Polsce w przeważającej części nie jest bowiem wynikiem racjonalizmu czy własnych przemyśleń lecz pochodzi z machinalnie pojmowanej tradycji oraz sprytnie prowadzonej indoktrynacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prymitywna demagogia

 

 

To dają, czy kradnie, zdecyduj się.

 

Czepiasz się słówek... ciekawe co produkuje oddział ojdyra z T..... chyba tylko .....

Od pana b dostają kasę na życie i powozy :rolleyes:

 

 

Coś dla ducha....

W miejscowości Sokołówka poświęcono instalację ściekową... zaszczyciła uroczystość cała śmietanka, występy folklorystyczne itd.

Ciekawe w jaką reakcję wchodzi gówno z wodą święconą.... oto wielka tajemnica wiary...:rolleyes:

 

Większość imprezek państwowych, szkolnych odbywa się w podobny sposób...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...