Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

Widzę że też wchodzisz w chamskie docinki :( Zacytuj gdzie coś takiego napisałem, znam takie przypadki z otoczenia.... też jesteś dotknięty takim przypadkiem...:cool:

Takie masz odczucia? Trudno, znów źle Cię oceniłem....

 

Tak przy okazji, jak nie lubisz docinek na forum, to nie ściągaj gaci publicznie....

(dla ułatwienia dodam, że to też była przenośnia...:bye:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takie masz odczucia? Trudno, znów źle Cię oceniłem....

 

Tak przy okazji, jak nie lubisz docinek na forum, to nie ściągaj gaci publicznie....

(dla ułatwienia dodam, że to też była przenośnia...:bye:)

Może też zauważyłeś iż był to tylko docinek na docinek? Kilka wcześniejszych postów o "sraniu do słoika" zignorowałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostrzegam więcej niż Ci się wydaje...Nie mam nic do Ciebie - reaguję tylko na to co piszesz. A piszesz różnie, kwadratowo i podłużnie ...Właśnie wygarnąłeś mi chamstwo, swojego nie zauważając... Przy czym ja mam to głęboko....:D

 

:)Post skierowałem bezpośrednio do osoby odzywającej się na poziomie Pawłowicz, Maciarewicza.... Ty żeś się odezwał, więc można sądzić że trzymasz jego stronę..... Też mam to głęboko.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)Post skierowałem bezpośrednio do osoby odzywającej się na poziomie Pawłowicz, Maciarewicza.... Ty żeś się odezwał, więc można sądzić że trzymasz jego stronę..... Też mam to głęboko.... :D

 

Brawo! Jesteś konsekwentny w swym rozumowaniu. Pomogę Ci. Mam drogie auto...czyli mam krótkiego. Patrząc na wartość auta, to mam w zaniku....

 

 

:wave::wave::wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo! Jesteś konsekwentny w swym rozumowaniu. Pomogę Ci. Mam drogie auto...czyli mam krótkiego. Patrząc na wartość auta, to mam w zaniku....

 

 

:wave::wave::wave:

 

Oj Eniu bierzesz wszystko zbyt dosłownie, może myślisz sobie że każdego to dotyczy?:no:..... miałem na myśli tylko takich z poziomu Pawłowicz. Maciarewicza itp. Nawet najlepszy czytaj najdroższy wcześniej czy później będzie rzęchem..... czasem zabytkiem :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a z moralnego punktu widzenia?

moralność KALEGO?

,

Dalej chcesz prowadzić dyskusję na ogólnodostępnym forum??? Może to Ci się czkawką odbić.... Masz telefon, skype, nawet prywatne wiadomości są na tym forum.... Ochłoń troszkę i przestań traktować mnie jak psa... w dyskusji szczególnie.

 

 

 

ps. "wyrzuciłem" Twojego synusia z domu.... raczej sam wybrał, powiedziałem sprawdzam.... dziś bym to zrobił jeszcze raz.

Na tym kończę otwartą rozmowę na FM.... TY zaczęłaś ja kończę.... ktoś musi.... było....minęło, takie głupie to życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypraszam sobie! Mój drogi jest może w zaniku, ale nie jest zabytkiem....:D

 

Zawsze musisz se jaja robić? samochód bywa zabytkiem, a z resztą to Twój problem.... co uważasz :rolleyes: humor czasem też się przydaje... rączki często opadają jak trudno jest się w prostych rzeczach dogadać. Mam nadzieję że doszliśmy jako tako do porozumienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papież wyjechał na przejażdżkę samochodem, nudzi się i w końcu mówi do kierowcy

- chciałbym teraz poprowadzić.

Kierowca miał dylemat, ale....papież to papież.

- zgoda powiedział i przesiedli się.

Papież ruszył z piskiem opon, przekroczył prędkość....

Dzięki niebiosom zatrzymał ich policjant.

Stróż prawa podszedł do kierowcy (szyby przyciemniane) i puka.

Zrobiłem coś nie tak?- pyta papież uchyliwszy okno

- Eee.... Proszę chwilę poczekać-powiedział speszony policjant i poszedł do samochodu zawiadomić centralę

-halo centrala? Dajcie komisarza!

-Tu komisarz o co chodzi?

-Zatrzymałem osobistość.... Co robić?

-Zatrzymałeś premiera? Pyta spokojnym tonem

-Nie

-Prezydenta? - Tym razem dało się słyszeć w jego głosie panikę.

- Nie....

-Boże jedyny! To kogo ty zatrzymałeś?!

-Nie wiem, ale papież jest jego szoferem!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Papież wyjechał na przejażdżkę samochodem, nudzi się i w końcu mówi do kierowcy

- chciałbym teraz poprowadzić.

Kierowca miał dylemat, ale....papież to papież.

- zgoda powiedział i przesiedli się.

Papież ruszył z piskiem opon, przekroczył prędkość....

Dzięki niebiosom zatrzymał ich policjant.

Stróż prawa podszedł do kierowcy (szyby przyciemniane) i puka.

Zrobiłem coś nie tak?- pyta papież uchyliwszy okno

- Eee.... Proszę chwilę poczekać-powiedział speszony policjant i poszedł do samochodu zawiadomić centralę

-halo centrala? Dajcie komisarza!

-Tu komisarz o co chodzi?

-Zatrzymałem osobistość.... Co robić?

-Zatrzymałeś premiera? Pyta spokojnym tonem

-Nie

-Prezydenta? - Tym razem dało się słyszeć w jego głosie panikę.

- Nie....

-Boże jedyny! To kogo ty zatrzymałeś?!

-Nie wiem, ale papież jest jego szoferem!!!

:D Dobre! I nikogo chyba nie urazi o co nie łatwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał doskonały!:yes:

 

Chociaż z czymś się zgadzam ;)

Zapomniałem dodać że przepisałem go z tygodnika "Fakty i mity".... pozwoliłem sobie tylko wprowadzić małe zmiany....

Wkleję w całości list znaleziony w necie....

 

Za co NIE kocham cię Polsko!!! Za

mamę w Anglii, za tatę w Irlandii. Za

bezrobocie, bezdomnych krocie, za

wygłodzone emerytury, za renty kiepskie

w ulicach dziury, za to że chorym umierać

Każesz w długich kolejkach i bez lekarzy,

za drogie leki bez refundacji, multum

szpitali do likwidacji, za niepotrzebne nam IPN-y,

za senatorów, w sutannach hieny, za to że

uczniom zamykasz szkoły, i za rządzące

nami matoły, za katechezy w lekcyjnych

salach i za msze święte na szkolnych

galach, za puste brzuszki i smutne

buzie, za brak perspektyw i za

"przedmurze" za zrujnowany przemysł,

fabryki, umowy-śmieci w biurach

klęczniki... Za to nie mogę kochać cię

POLSKO!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra...przepisane....

 

A coś od siebie? Za co Cię kocham Polsko?! Bo jeśli utożsamiasz się tylko z tym co przepisałeś, to masz prze.....e....

 

:rolleyes: Dużo w tym jest racji, zawsze jest łatwiej dopieprzyć i pamięta się bardziej.... te złe rzeczy.

Masz podobno głęboko to co ja uważam :rolleyes: W porównaniu do Ukrainy jest lepiej... i jeszcze jestem w Polsce... siostra wyjechała prawie rok temu do Niemiec....

Przewiało mnie deczko i teraz zdycham....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Dużo w tym jest racji, zawsze jest łatwiej dopieprzyć i pamięta się bardziej.... te złe rzeczy.

Masz podobno głęboko to co ja uważam :rolleyes: W porównaniu do Ukrainy jest lepiej... i jeszcze jestem w Polsce... siostra wyjechała prawie rok temu do Niemiec....

Przewiało mnie deczko i teraz zdycham....

 

 

Głęboko to ja mam Twoje chamstwo, którego czasem w swej łaskawości nie dostrzegasz....

 

...natomiast....

 

 

....jeśli ktoś żyje jak owsik w dupie tylko dlatego, że to jego ojczyzna, szczerze mu współczuję....:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eniu... zastanawiające jest jak łatwo przychodzi Ci oceniać, zawsze daleki byłem od tego. Chamstwem odpowiadam czasem na chamstwo.... ale też często odpuszczam, choć może nakręcony.... jak w tym przypadku gościem od "srania do słoika"

 

Chyba pracowałeś na zachodzie... coś przez mgłę kojarzę, ja nigdy.... No wypad na kilka dni można pominąć, bardziej turystyczne to było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jeśli ktoś żyje jak owsik w dupie tylko dlatego, że to jego ojczyzna, szczerze mu współczuję....:rolleyes:

A gdzie ma żyć owsik? Dobry przykład tylko dowodzi czegoś zupełnie przeciwnego niż chciałeś. Współczuć można tym którzy gdzieś tam znoszą kopanie po dupie tylko dlatego, że w Polsce nie znaleźli swojego miejsca.

Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...