Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

Myślę, że jesteś w wielkim błędzie.

To nie są żadni idioci tylko wyrachowani demagodzy i indoktrynerzy, którzy doskonale wiedzą, że granie na emocjach i posługiwanie się odpowiednio ostrym językiem strachu czy zagrożenia daje oczekiwane efekty. Zobacz choćby konstrukcję i formę zacytowanej tutaj wypowiedzi , gdzie po słowach: "brutalnie","zniszczyć", "zabić" uderza się w ton godny narodowego larum.

Żyjemy w kraju, w którym społeczeństwo od wieków jest wyjątkowo podatne na wszelkiego rodzaju propagandę, dającą się sprytnie wykorzystać do załatwiania różnej maści interesów.

Z jednej strony nachalna ewangelizacja, z drugiej wojujący ateizm a razem do kupy - ścisła reglamentacja racjonalizmu, obiektywizmu i zasad logiki oraz zdrowego rozsądku.

Szkoda ,że pan arcybiskup z równą chęcią jak do walki z ateizmem nie skomentował np. śmierci pielgrzyma przygniecionego krzyżem papieskim podczas ogólnoświatowego piania peanów na cześć cudu uzdrowienia skromnej służebnicy zakonnej, dającej, ponoć, świadectwo świętości kanonizowanego, którego ów rozwalony symbol zatłukł w przeddzień uroczystości innego wiernego.

 

Patrząc z tej strony to można stwierdzić że nasz papież wstąpił do organizacji przestępczej.... prawie mafii. Zresztą ochraniał pranie brudnych pieniędzy w banku watykańskim, błogosławił pedofila Maciela Degolladę a innych ukrywał.... podsycał swój bałwochwalczy kult....taśmowo produkował świętych.... Zapewniał tylko wolność i dostatek dla kościoła dając w zamian tylko błogosławieństwo i czasem różaniec....

Obaj wczorajsi święci są siebie warci.... jeden w " Crimen sollictationis" nakazał pod groźbą ekskomuniki ukrywać pedofilów w sutannach a drugi bezwzględnie dokument ten przestrzegał....patrząc j/w wynika że był antychrystem i bluźniercą...

 

Wojtyła został zindoktrynowany przez instytucję i otumaniony fałszywą wiarą oddał się bez reszty sprawie kościoła... albo....;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...

To nie są żadni idioci tylko wyrachowani demagodzy i indoktrynerzy, którzy doskonale wiedzą, że granie na emocjach i posługiwanie się odpowiednio ostrym językiem strachu czy zagrożenia daje oczekiwane efekty. ...

.

jak zresztą we wszystkich religiach, wyznaniach i tym podobnych dyrdymałach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie te pomniczki raczej śmieszą ... nie wkurzają :)

Niedługo mohery będą chwaliły się która ma ładniejszego krasnala w ogródku z wizerunkiem Papieża.

Co by nie myśleć o JP2 to jest obraza majestatu.

Mogę znieść brak gust u moherów.Ale proboszcz jest człowiekiem wykształconym,przeważnie inteligentnym.I tego nie mogę zrozumieć.Przecież Papież prosił żeby nie stawiać mu pomników

Tak jak z ostatnią wolą Papieża,aby wszystkie jego prywatne notatki zostały spalone.A bambaryła Dziwisz przywłaszczył je sobie i będzie je wydawał za dobrą kasę.Czekam jeszcze na licytację na znanych portalach kropli krwi Papieża.Jestem wierzącym dlatego mnie to wkurza a nie śmieszy.I coraz bardziej się zastanawiam... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...