Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

A mnie wkurza,że wszystkie,nawet najmniejsze parafie,chcą(muszą) mieć "swojego papieża" .Chodzi o pomnik.Nie ważne jaki aby był.No i tworzy się takie karykatury.Popatrzcie

 

Każdy troszkę myślący się domyśli że chodzi o kasę..... na organizacji zbiórki z okazji budowy pomnika "zaoszczędzą" połowę kasy... a na każdej okolicznościowej rocznicy będą zbierać następną kasę.... czysty interes :rolleyes: a że wychodzi pomnik jak wychodzi... widocznie więcej oszczędzili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Każdy troszkę myślący się domyśli że chodzi o kasę..... na organizacji zbiórki z okazji budowy pomnika "zaoszczędzą" połowę kasy... a na każdej okolicznościowej rocznicy będą zbierać następną kasę.... czysty interes :rolleyes: a że wychodzi pomnik jak wychodzi... widocznie więcej oszczędzili...

 

A może jednak jakaś porada czy rozmowa z psychologiem...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż...przewlekła ta alergia...dermatolog + psycholog:rolleyes:

 

 

:rolleyes: Masz inne wytłumaczenie zachłanności kościołów wszelkiej maści? Kasę doją tu i teraz a w zamian obiecują zbawienie i życie wieczne.... po śmierci :lol2: składał ktoś reklamację? Tu też się mylę?

 

ps. może psychol potrzebny jednak.... ale tobie

Edytowane przez an-bud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mego Ojca jest mieszkań wiele. I choć kocham go, to nie pojęte dla mnie jest, jak wielkie jest Jego miłosierdzie. Ofiarować swego syna, za wszystkie kreatury tego świata (łącznie ze mną)...za wszystkie słowa nienawiści, Jezus cierpiał już w Ogrójcu. potem kolejne godziny plwania, katowania, wyśmiewania, obnażania, biczowania, krzyżowania. A kiedy skonał na krzyżu, zdjęto go i oddano w ramiona matki. Maria obmywała jego umęczone ciało i choć wiedziała, że musiało się tak stać, łzy zalewały jego umęczone poszarpane ciało. I nie było tam nikogo z uzdrowionych, nakarmionych, wskrzeszonych, pokrzepionych na duchu.

Skoro nic Cie to nie obchodzi, to zostaw w spokoju mój Kościół, mojego Boga i mojego Świętego Jana Pawła II.

Jak zwykle na tym forum najwięcej do powiedzenia mają pseudo fachowcy i pseudo znawcy tematu. Nie dziwię się już temu. Ale przejść koło "tego powyżej" obojętnie, to zaprzeć się samego Jezusa Chrystusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: Masz inne wytłumaczenie zachłanności kościołów wszelkiej maści? Kasę doją tu i teraz a w zamian obiecują zbawienie i życie wieczne.... po śmierci :lol2: składał ktoś reklamację? Tu też się mylę?

 

ps. może psychol potrzebny jednak.... ale tobie

 

 

to nie alimenty, i smialo mozna to olac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu mego Ojca jest mieszkań wiele. I choć kocham go, to nie pojęte dla mnie jest, jak wielkie jest Jego miłosierdzie. Ofiarować swego syna, za wszystkie kreatury tego świata (łącznie ze mną)...za wszystkie słowa nienawiści, Jezus cierpiał już w Ogrójcu. potem kolejne godziny plwania, katowania, wyśmiewania, obnażania, biczowania, krzyżowania. A kiedy skonał na krzyżu, zdjęto go i oddano w ramiona matki. Maria obmywała jego umęczone ciało i choć wiedziała, że musiało się tak stać, łzy zalewały jego umęczone poszarpane ciało. I nie było tam nikogo z uzdrowionych, nakarmionych, wskrzeszonych, pokrzepionych na duchu.

Skoro nic Cie to nie obchodzi, to zostaw w spokoju mój Kościół, mojego Boga i mojego Świętego Jana Pawła II.

Jak zwykle na tym forum najwięcej do powiedzenia mają pseudo fachowcy i pseudo znawcy tematu. Nie dziwię się już temu. Ale przejść koło "tego powyżej" obojętnie, to zaprzeć się samego Jezusa Chrystusa.

 

Też czytałem tą bajkę/baśń

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ofiarować swego syna, za wszystkie kreatury tego świata (łącznie ze mną)

co za niska samoocena. wpoili ci to czy doszłaś do tego?

za wszystkie słowa nienawiści, Jezus cierpiał już w Ogrójcu. potem kolejne godziny plwania, katowania, wyśmiewania, obnażania, biczowania, krzyżowania.

pomyśl... czy on jedyny tak cierpiał? czy tylko jemu należą się takie pokłony?

zostaw w spokoju mojego Świętego Jana Pawła II.

Jak zwykle na tym forum najwięcej do powiedzenia mają pseudo fachowcy i pseudo znawcy tematu. [/b]

jako pseudo fachowiec albo raczej laik spytam cię jako znawcę tematu. ilu świętych powołał chrystus bądź jego ojciec? i drugie: gdzie w biblii pisze, że można się modlić do człowieka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie jak znany klasyk...."nie chcem ale muszem" ..... "jestem za a nawet przeciw"

 

 

ps. napisałem spokojnie tylko to co myślę...

cos się Tobie poplatało ... mylisz "religię" z szacunkiem dla ludzi ... nawet takich ludzi, którzy przyczynili się do tego byś dziś mógł napisać "to co myślisz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...