Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

cos się Tobie poplatało ... mylisz "religię" z szacunkiem dla ludzi ... nawet takich ludzi, którzy przyczynili się do tego byś dziś mógł napisać "to co myślisz"

 

Masz szacunek dla obrońcy tysięcy pedofilów w sutannach... prawie 30 lat mógł coś z tym zrobić? A naszą "wolność" niby jemu zawdzięczamy? Mam inne zdanie.... bardziej słabości ZSRR, troszkę zmianom zapoczątkowanym przez Gorbaczowa..... i Ameryka załatwiła gospodarczo ruskich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Masz szacunek dla obrońcy tysięcy pedofilów w sutannach... prawie 30 lat mógł coś z tym zrobić? A naszą "wolność" niby jemu zawdzięczamy? Mam inne zdanie.... bardziej słabości ZSRR, troszkę zmianom zapoczątkowanym przez Gorbaczowa..... i Ameryka załatwiła gospodarczo ruskich....

korzystamy po prostu z innych źródeł historycznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym się zgodzę :rolleyes:

 

ps. Nawet dziś Franciszek jawnie ukrywa wesołowskiego w Watykanie;)

To też z innego źródła?

mowa była powyżej o zasługach Karola Wojtyły dla zmiany systemu w Polsce :)

... nie mogąc tego zanegowć, zaglądasz teraz Franciszkowi pod sutannę :)

 

ponieważ nic nowego nie potrafisz z siebie wykrzesać, dyskusję z Tobą uważam za zamkniętą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Franciszek jawnie ukrywa wesołowskiego w Watykanie;)

 

ponieważ nic nowego nie potrafisz z siebie wykrzesać, dyskusję z Tobą uważam za zamkniętą

 

widzisz an-bud, dopóki można zbijać twoje argumenty to jest ok. ale jak trzeba by było przyznać rację to wykręcą kota ogonem i wcisną ci, że nie możesz czegoś zanegować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół nie ma nic do rzeczy w mojej ocenie Twojej postawy i żartów na temat psychologa. Swoje zdanie na temat KK wyraziłem ( przypomnę - jest ono podobne do Twego - ino bez psychodelicznego zadęcia). Nie cieknie mi po nogawkach jak słyszę imię JP II.

 

Mnie nie podobają się Twoje oskarżenia i ferowanie wyroków bez dowodów ( przypomnę - "zaoszczędzą połowę kasy"). Nawet jeśli przy którymś z pomników faktycznie tak było, wrzucanie reszty do jednego worka jest po prostu prymitywne. Bez względu na to jakiej dziedziny życia podobne oskarżenia dotyczą. Świat schodzi na psy przez takich moherowych zaślepionych zwolenników pewnych ideologii jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla savage 7

Mam nadzieję, że podwyższyłam Twoją samoocenę:bye:

A może zamiast zadawać pytania w tym wątku po prostu sam poczytasz. Chociaż marne szanse, że coś zrozumiesz bez modlitwy (piszę to bez sarkazmu).

Dla wszystkich

TEN WąTEK ZAPEWNE był ZAPROWADZONY Z SZACUNKU DLA DOBRA, a skończyło się jak zwykle w POLSCE

Hejterstwo i dualizm funkcjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla savage 7

Mam nadzieję, że podwyższyłam Twoją samoocenę:bye:

A może zamiast zadawać pytania w tym wątku po prostu sam poczytasz. Chociaż marne szanse, że coś zrozumiesz bez modlitwy (piszę to bez sarkazmu).

Dla wszystkich

TEN WąTEK ZAPEWNE był ZAPROWADZONY Z SZACUNKU DLA DOBRA, a skończyło się jak zwykle w POLSCE

Hejterstwo i dualizm funkcjonalny.

 

Też kręcisz. A jak ktoś się nie modli to TO NIE SZANUJE DOBRA?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kościół nie ma nic do rzeczy w mojej ocenie Twojej postawy i żartów na temat psychologa. Swoje zdanie na temat KK wyraziłem ( przypomnę - jest ono podobne do Twego - ino bez psychodelicznego zadęcia). Nie cieknie mi po nogawkach jak słyszę imię JP II.

 

Mnie nie podobają się Twoje oskarżenia i ferowanie wyroków bez dowodów ( przypomnę - "zaoszczędzą połowę kasy"). Nawet jeśli przy którymś z pomników faktycznie tak było, wrzucanie reszty do jednego worka jest po prostu prymitywne. Bez względu na to jakiej dziedziny życia podobne oskarżenia dotyczą. Świat schodzi na psy przez takich moherowych zaślepionych zwolenników pewnych ideologii jak Ty.

 

:) Nie musisz przypominać.... pamiętam nawet że wywodzimy się z budowlanki... Dziwię się tylko, bo to Ty pierwszy wysłałeś mnie do psychola i jeszcze czujesz się obrażony.... a teraz zostałem zaślepionym moherem:rolleyes: ....mam to w....;)

Z ciekawości przeczytałem kilka książek napisanych przez byłych księży... troszkę historycznych opisujących zbrodnie i przekręty religijne i doszedłem do wniosku że świat zszedł na psy głównie dzięki ich przedstawicielom wciskającym ciemnotę ludowi... wykorzystując i traktując ich z góry. Wszyscy opisują mechanizmy dojenia kasy....

Do jednego wora Ty ich wrzuciłeś, miałem na myśli znakomitą większość.... bo prawdziwych to ze świecą w biały dzień trzeba szukać:)

 

 

ps. właśnie czytam "papieże i seks" watykanisty prof. Erica Frattiniego.... jest tam nawet nasz "święty"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się.... Masz przyznane to płać .....ja niemam

 

nie moge tego sprawdzic.

 

ps ex, pisala cos innego.

 

niestety jeszcze nie ex - oczywiście NIE sądownie :rolleyes:

tylko sądownie przyznane alimenty TRZEBA płacić? :o

w innym wypadku dziecko może nie jeść?

a zresztą.. na swojego starszego syna sądownie przyznanych alimentów też nie płacił :( :(

taaak... jedyny SPRAWIEDLIWY tak właśnie uważa...

a nieuczciwość innym wypomina :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jeszcze nie ex - oczywiście NIE sądownie :rolleyes:

tylko sądownie przyznane alimenty TRZEBA płacić? :o

w innym wypadku dziecko może nie jeść?

a zresztą.. na swojego starszego syna sądownie przyznanych alimentów też nie płacił :( :(

taaak... jedyny SPRAWIEDLIWY tak właśnie uważa...

a nieuczciwość innym wypomina :confused:

 

Twoja to jest ta prawie prawda.....

Dziwne jest że rozmawiam z pierwszą byłą i pierwszym synem normalnie. Prawdą jest iż przestałem płacić na starszego syna jak skończył 18-cie lat.... do tej pory czekam na jego papiery z niemieckiej szkoły.... a ma on już 25 lat.

 

Daleko mi jest do jedynego sprawiedliwego.... więc walczę od roku o doprowadzenie do sądowego rozwiązania tematu. Ty ukrywasz obecny adres zamieszkania więc twa to tak długo.... Ty wywiozłaś naszego syna i ograniczasz z nim kontakt. Wyjechałaś jak wyrzuciłem Twojego syna darmozjada kryminalistę... mając w d.... kredyt na wspólny domek (połowa kredytu przewyższa teoretyczną wysokość alimentów) Naraziłaś mnie swoim postępowaniem na stratę kilku....set tysięcy zł.

Czekam więc na wyrok sądu.... pierwsza sprawa może odbędzie się w tym miesiącu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pitolisz od rzeczy. W którym miejscu się obraziłem?:D

 

Byłych księży czytujesz?!....Przypadkiem zapewne...:rolleyes:

 

Zapewne światem rządzi przypadek.... co za różnica? Czytam różne źródła aby poznać wroga :rolleyes: a były ksiądz to źródłowe wiadomości...

Za komuny czytałem podziemne wydawnictwa aby też poznać wroga.... przez komunę miałem przeszło dwa lata przerwy w życiorysie...

Miałem i mam swoje poglądy i dobrze mi z tym....

Piana mi się z kompa wylewa jak czytam Twoje odpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź dla savage 7

 

Dla wszystkich

TEN WąTEK ZAPEWNE był ZAPROWADZONY Z SZACUNKU DLA DOBRA, a skończyło się jak zwykle w POLSCE

Hejterstwo i dualizm funkcjonalny.

 

Czyli jak to jest?Można pisać aby dobrze?

Jestem zagorzałym katolikiem,ale wątpliwości mam.Czy to źle?Jeśli wierzysz to wierzysz.Jeśli mówisz,że wierzysz to mówisz.

Też mam pretensje do hierarchów.Ale czy to osłabia moją wiarę?Wręcz przeciwnie.Cieszę się,że nie jestem taki jak Oni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdą jest iż przestałem płacić na starszego syna jak skończył 18-cie lat....

Taaak…i dlatego jak twój syn skończył 18 lat kolejny raz przyszedł komornik po zaległe alimenty a ty zadzwoniłeś do syna z awanturą, że się Go wyrzekasz… bo jak On śmie nasyłać komornika na ojca.

 

a ma on już 25 lat
– w styczniu skończył 24 – to tak dla pamięci.

 

ograniczasz z nim kontakt
– dziecko ma telefon, skypa – dlaczego nie dzwonisz do Niego ? też się Go wyrzekłeś?

 

kredyt na wspólny domek
– dom wspólny – kredyt twój – mamy rozdzielność majątkową, „moje” pożyczki też masz głęboko w…

 

Wyjechałaś
– tak, ponieważ w Polsce nie miałam pracy i środków do życia.

 

Twoja to jest ta prawie prawda.....
taaak twoje postrzeganie świata...czym różnisz się od księży?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scenariusz się zrobił filmowy prawie...choć autorom nie zazdraszczam...

 

Socjologicznie pierwsza klasa!

 

 

 

 

:rolleyes: Pierwsza klasa.... raczej przestroga dla obecnych budujących/remontujących co dzieje się z chatką i z życiem jak ją trzeba dzielić.....

Wszak jak podają jakieś 50% związków tak się kończy.... ja niby doświadczony w dwa skończone podobnie.... drugi jak widać wyżej właśnie się kończy ;)

 

 

Każdy popełnia w życiu jakieś błędy..... Była jak pierwsza kilka lat zajefajna.... a teraz przerosła samą siebie i całą głupotę świata wywnętrzając się na ogólnodostępnym forum :p

 

 

ps. pierwsza głupota to wspólny zakup dworku....... za moją kasę ;)

.... do trzech razy sztuka ;) :p

 

ps 2. Chyba muszę skończyć tę farsę.... i z FM też....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...