Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

czy to jakiś "dopust" boży ?

dlaczego "słownik w tablecie" usiłuje poprawiać piszącego ?

w moim poprzednim poście miast "dopuścić", napisałem " odpuścić" :)

 

ps - "pwt", czy Ty nie przedawkowałeś czasami " tą najlepszą na świecie" gorzałą ? :) ... rozumiem, że można czegoś nie lubić, ale to wcale nie powód by wyrażać swoje poglądy w sposób jak uczyniłeś powyżej

Edytowane przez Chef Paul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to jakiś "dopust" boży ?

dlaczego "słownik w tablecie" usiłuje poprawiać piszącego ?

w moim poprzednim poście miast "dopuścić", napisałem " odpuścić" :)

 

ps - "pwt", czy Ty nie przedawkowałeś czasami " tą najlepszą na świecie" gorzałą ? :) ... rozumiem, że można czegoś nie lubić, ale to wcale nie powód by wyrażać swoje poglądy w sposób jak uczyniłeś powyżej

 

 

" laickość w Polsce nie ma prawa bytu, choćby ze względu na dobro rodziny", wiec lepiej sie dobrze pomodlic po katolicku.

 

nie modlisz sie?

to bardzo zle!

 

a wóda cudo. musze zglosic do departamentu cudów u Pepega. wypijasz 1 buteleczke i zero kaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będziem Pepegu nawracać za pomocą chochli i kopyści :) (niewątpliwie kompetencji i predyspozycji Tobie w tej materii nie brak) :) ;)

... choć niektórych zatwardziałych grzeszników utytłanych w kieleckim majonezie bym chyba dopuścił ;) ... chyba, że jakiegoś cudu dokonasz ;)

... wina będzie dostatek a chleb ... zamienimy na konkrety :)

 

Ja mam praktykę z zamianą cukru, mogę pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

katolicka polska jest bardzo nietolerancyjnym panstwem i beatyfikacja malo co tu zmieni. w 1968 dziadek musial wyjechac, mimoze od 1948 ciezko harowal dzien i noc za poldarmo.

co jest ok. , to ze mozna bez problemu wyegzekwowac od panstwa polskiego zadoscuczynienie za majatek pradziadkow ktory przepadl podczas wojny i ten ktory przepadl w 1968r, ale to polska swiecka. ta administracyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Temat zamarł, ale życie toczy się dalej.

 

Do drzazg z krzyża świętego, szczebli z drabiny jakubowej, palcy świętych, nitek z całunu, kropli krwi, .....

dochodzi http://allegro.pl/sloik-z-powietrzem-ktorym-oddychal-jan-pawel-ii-i4639625801.html.

Kiedy znajdzie się na ołtarzach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamarł, ale życie toczy się dalej.

 

Do drzazg z krzyża świętego, szczebli z drabiny jakubowej, palcy świętych, nitek z całunu, kropli krwi, .....

dochodzi http://allegro.pl/sloik-z-powietrzem-ktorym-oddychal-jan-pawel-ii-i4639625801.html.

Kiedy znajdzie się na ołtarzach?

do doopy interes ... po otwarciu słoika powietrze ucieknie:(

Czekam na aukcję wody z pod prysznica w której się JP2 kąpał ... można taką wodę dodać do zupy i wychlipać ją np w WielkąNoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś na Allegro?

Jak na razie wiadomo o powietrzu, ale w 2012 roku Katolicka Agencja Informacyjna podawała, że krople krwi przyjęło około 100 kościołów i kaplic (niektóre, m.in. w Wadowicach, Tarnowie i Radomiu więcej niż jedną). Popularne są też fragmenty szat, włosy, nawet ząb /lewa dolna trójka/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś na Allegro?

Jak na razie wiadomo o powietrzu, ale w 2012 roku Katolicka Agencja Informacyjna podawała, że krople krwi przyjęło około 100 kościołów i kaplic (niektóre, m.in. w Wadowicach, Tarnowie i Radomiu więcej niż jedną). Popularne są też fragmenty szat, włosy, nawet ząb /lewa dolna trójka/.

A coś w trumnie zostało?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to to jest możliwe że tyle ludzi na świecie wierzy w takie bajki,,,,?

Logicznie patrząc symbol krzyża jest symbolem hańby na którym ginęli ludzie. Krzyż towarzyszył wszystkim zbrodniom chrześcijaństwa... wyprawy krzyżowe.... inkwizycja.... powinien być symbolem zakazanym jak swastyka, sierp i młot....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaraj się to wytłumaczyć wychodzącym z kościoła ;).

 

Historia następnej kropli.

Po kradzieży kropli krwi podarowanego kościółkowi w w ktorym się schonił przed burzą JPII /sic!/ interpretacja była taka, cyt.

Włoska policja robi wszystko, co może, by złapać złodziei. W rejonie, gdzie dokonano kradzieży, złodziei poszukuje 50 policjantów z psami tropiącymi. Policjanci przypuszczają, że złodzieje mogli porzucić gdzieś fiolkę. Włoskie media przypominają, że papież Polak często odwiedzał ten region Włoch, jeździł tam na nartach i medytował. A w kościółku w San Pietro della Ienca miał się nawet schronić przed burzą.

– Nie można wykluczyć tutaj dzieła szatana – mówi o kradzieży prezes stowarzyszenia kulturalnego im. Świętego Piotra Ienca, Pasquale Courier. To jego córka Francesca odkryła kradzież. Prezes Courier zwraca uwagę na zbieżność daty kradzieży z datami z kalendarza satanistycznego. Pod koniec stycznia swoje rządy rozpoczyna Walak, zwany prezydentem Piekła. Jest wielkim i potężnym przywódcą, ma na swoje rozkazy 38, a według "Dictionnaire Infernal" 30 legionów demonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

Gdyby to nie była totalna głupota rzekłbym ,że to nawet dosyć śmieszne.

Jestem też ciekaw, czy mogę się osobiście traktować , jako relikwię III stopnia ( tak to chyba jest klasyfikowane w kk), ponieważ miałem osobisty epizod otarcia się z JP2 ?

Dlatego też (w razie czego) z szacunkiem proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na lekcji ksiądz nakrył Jasia na oglądaniu katalogu turystycznego...

- Co cię tak bardzo zainteresowało?

- Szukam, gdzie tu wyjechać żeby żyło mi się lepiej.

- Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma - zażartował ksiądz.

- Toteż właśnie szukam gdzie was nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...