Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Może choć jedna zbłąkana owieczka tu zaglądnie i przejrzy na oczy :)

 

Wiesz, kiedyś świetny ksiądz prof. Józek Tischner powiedział, że jeszcze nie widział, żeby ktoś stracił wiarę przez to, że agitowała go partia, ale mnóstwo osób ją straciło przez swoich proboszczów.

Dlatego uważaj, styl w jakim to wszystko piszesz, jest też dokładną odwrotnością tego czego oczekujesz i będzie raczej ludzi nawracał niż odsuwał od wiary. To Ci mówię ja, retro, gdybyś zapomniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czy to że anbud się zupęłnie nie ogranicza w argumentacji z rynsztoku

czy ja mogę jego obrażać tak samo?

moim zdaniem nie

ja wiem że internet jest wygodny w obrzucaniu się- nie róbmy tego w tak prymitywny sposób

jestem wierzący , mam własny rozum i wiem że w każdym stadzie znajdzie się ileś czarnych owiec

jak mi proboszcz tłumaczy jak mam żyć a sam w kasynie przepuszcza moje 50 zł z kolędy to nie wyzywam całego kościoła tylko w duchu sobie mówie

święty nie jestem ale z mojego proboszcza przykładu nie biorę

ja tak samo szanuje i wierzących i niewierzących

ale proszę żeby jakoś trzymać fason w dyskusjach.

 

ps bardzo mi odpowiada ostatni post wykrota

pozdrawiam wszystkich

katolik pisowiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Tak mi się przypomniały słowa Valeriu Butulescu:

 

"Niektórzy chodzą do kościoła w nadziei, że Bóg sprawdza obecność..."

 

:yes:No właśnie! Czy to jest wiara, czy tylko wykształcony nawyk ?

Druga strona też ma podobne nadzieje . Jestem ateistą, bo chciałbym być nowoczesny, wyzbyty zabobonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dusiek napisała... an-bud, mnie jest ciebie zwyczajnie zal, popier//////// Ci sie zycie i przez caly dzionek wyzywasz sie na klawiaturze komputera. Wyjdz na spacer, to dobrze robi.... albo zmien kraj. Pozdrawiam ................................................................................................................ Przewietrzyłem się deczko... i obiecuję Ci i sobie w szczególności.... iż opuszczę ten kraj jak tylko pis wygra wybory, nawet rowerem sp...:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykrot napisał....Wiesz, kiedyś świetny ksiądz prof. Józek Tischner powiedział, że jeszcze nie widział, żeby ktoś stracił wiarę przez to, że agitowała go partia, ale mnóstwo osób ją straciło przez swoich proboszczów. Dlatego uważaj, styl w jakim to wszystko piszesz, jest też dokładną odwrotnością tego czego oczekujesz i będzie raczej ludzi nawracał niż odsuwał od wiary. To Ci mówię ja.................................................................................................................................. Stasiu... myślisz iż mam aż taką sklerozę??? A chcesz doczekać takich czasów .... ? 10660183_1533891430184955_579501199726570111_n.jpg?oh=621e6c2a53815af1eb0b79c200c9d9e5&oe=5595CA8A&__gda__=1430929776_d369850f8b42424011f0fa29d5f4f66b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malux20 napisał....mam pytanie czy to że anbud się zupęłnie nie ogranicza w argumentacji z rynsztoku czy ja mogę jego obrażać tak samo? moim zdaniem nie ja wiem że internet jest wygodny w obrzucaniu się- nie róbmy tego w tak prymitywny sposób jestem wierzący , mam własny rozum i wiem że w każdym stadzie znajdzie się ileś czarnych owiec jak mi proboszcz tłumaczy jak mam żyć a sam w kasynie przepuszcza moje 50 zł z kolędy to nie wyzywam całego kościoła tylko w duchu sobie mówie święty nie jestem ale z mojego proboszcza przykładu nie biorę ja tak samo szanuje i wierzących i niewierzących ale proszę żeby jakoś trzymać fason w dyskusjach. ps bardzo mi odpowiada ostatni post wykrota pozdrawiam wszystkich katolik pisowiec.................................................................................................. Zaskoczony (miło) jestem Twoim postem.... aż mogę podejrzewać podstęp :) Piszę tylko prawdę.... i wklejam ostatnio humory, aby było troszkę tu kolorowo i wesoło.... Nawiązując do pisu... Tuż po przegranych wyborach jeden z liderów pis... J. Brudziński - oficjalnie, bo przed warszawskim sądem - zagroził, że jak tylko jego partia dojdzie do władzy, to "Fakty i Mity" następnego dnia przestaną istnieć.... Jest to tygodnik, od kilkunastu lat na rynku, między innymi obnaża działalność kościoła.... Przez tyle lat 0 (zero) spraw przegranych w sądach, coś o nim świadczy. 10357463_10152592994056633_453412521452219770_n.jpg?oh=a31e0fb43b4b4d5fb1c9156729795804&oe=555453EE Rozumiem iż popierając pis też chcesz takiej Polski?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malux20.... tak się jednak spodziewałem :) Była to plotka skierowana w celu ośmieszenia jak dobrze Ci się wydaje TEJ gazety o zatrudnienie G. Piotrowskiego przez redakcję..... odniosła jak zwykle skutek odwrotny od zamierzonego ponieważ tygodnik stał się bardziej rozpoznawalny. :) Wreszcie normalna pisowska retoryka :) Jakieś konkretne dowody i wygrane sprawy w sądzie podasz :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malux20.... hmm.... To rozwińmy twoje złote pisowskie myśli...Ja pisząc o zbrodniach "kościoła" (jego urzędników) opieram się na faktach historycznych. Ty zarzucając tygodnikowi... na pomówieniach, insynuacjach. Naczelny FiM miał ich więcej, np: tajny współpracownik SB. Z tym że się wybronił i nadal jest posłem w sejmie. Możesz go zobaczyć tu jak rozmawia o "cudach" z ks... o stadionie... https://www.youtube.com/watch?v=KMwi-2I1uEc "Nie ma Boga, to jest wszystko kłamstwo. Ci którzy nas mordowali, na pasach mieli napisane Gott mit uns. Bóg ich chronił. Nie nas,ofiary. Niewinne dzieci szły do pieca. Gdzie był wtedy Bóg wszechmogący, miłosierny? Wszyscy straciliśmy tam wiarę w Boga." - wypowiedź więźnia numer 100430 z obozu Auschwitz Karola Tendery, czytelnika i przyjaciela Faktów i Mitów, ma 94 lata. No ale jak większość twojej grupy czerpie informacje z Gościa niedzielnego, frondy, radia M, czy od profesorów i doktorów posiadających swoje tytuły za prace na temat baśni i bajek to trudno... Podam przykład rozmowy normalnej profesor z profesorem od bajek... https://www.youtube.com/watch?v=3u_3aT5r2n8 Czytałeś może wypowiedź o Trybunale Konstytucyjnym? Czy może Kory o biskupach? Dla ułatwienia obrazek... 10952285_10152750488376633_4782605806283002055_n.jpg?oh=4a6567d27f3f8baa86b652720fe9e7ba&oe=5557CC48&__gda__=1430995229_6c7124b435040ec11ec8fd1d08504268 Pytanie jako do katolika... Co ci biskupi i wszyscy święci do kupy wzięci mają wspólnego z BOGIEM ??? Może pomoże zanurzenie kompa w święconej wodzie.... lub odprawienie jakiegoś egzorcyzmu.... palenia na stosie absolutnie odradzam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Pytanie jako do katolika... Co ci biskupi i wszyscy święci do kupy wzięci mają wspólnego z BOGIEM ??? Może pomoże zanurzenie kompa w święconej wodzie.... lub odprawienie jakiegoś egzorcyzmu.... palenia na stosie absolutnie odradzam :)
Twierdzą, że Bóg istnieje. Twierdzą, że należy mu się cześć. Twierdzą, że należy przestrzegać jego przykazań. Wystarczy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Twierdzą, że Bóg istnieje. Twierdzą, że należy mu się cześć. Twierdzą, że należy przestrzegać jego przykazań. Wystarczy? " .................................................................................................................... :) Pomijając to iż za ziemskie życie według przykazań powinni się grillować w piekle.... to powiem.... gówno prawda :) Bo gdyby Bóg miał w to wierzyć co napisałeś wyżej.... musi więc też wierzyć w Boga.... nadrzędnego, ważniejszego :) OGARNIASZ? :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Twierdzą, że Bóg istnieje. Twierdzą, że należy mu się cześć. Twierdzą, że należy przestrzegać jego przykazań. Wystarczy? " .................................................................................................................... :) Pomijając to iż za ziemskie życie według przykazań powinni się grillować w piekle.... to powiem.... gówno prawda :) Bo gdyby Bóg miał w to wierzyć co napisałeś wyżej.... musi więc też wierzyć w Boga.... nadrzędnego, ważniejszego :) OGARNIASZ? :)
Miotasz się coraz bardziej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...