Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Pepeg z Gumy
przepraszam, czym by było?

gość, który w tak wyrafinowany sposób obraża i poniża wielu forumowiczów pierdyli coś o wyjątkowym nadużyciu? a skąd u ciebie taka szlachetność nagle się pojawiła?

osobiście znam kilka osób, które oficjalnie mówią, że o wierze i księdzu nie powinno się rozmawiać (bo tak tatko powiedzieli). wyczuwam analogię.

Cieszy mnie twoja przenikliwa dociekliwość i odwaga tak wykwitnie postawionej tezy.

Teza jest nie mniej frapująca niż ta, która mówi , że ilość dziur w jelitach zwiększa się wraz z liczebnością ufoludków atakujących mózgi koperników.

Znajdź teraz analogię, bystry jesteś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny pepek , nadal nic nie wie o nieszczelności jelit. pewnie dlatego żółć wciąż atakuje organizm.

może odpowiesz mi szlachetny człowieku czemuż to tak bardzo uważasz, żeby czasem nie obrazić uczuć religijnych kogokolwiek, zaznaczając, że nawet stwierdzenia typu "nieuprawniony" i "nieobiektywny" to nadużycie? cóż za subtelna delikatność z twego serca płynie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biedny pepek , nadal nic nie wie o nieszczelności jelit. pewnie dlatego żółć wciąż atakuje organizm.

może odpowiesz mi szlachetny człowieku czemuż to tak bardzo uważasz, żeby czasem nie obrazić uczuć religijnych kogokolwiek, zaznaczając, że nawet stwierdzenia typu "nieuprawniony" i "nieobiektywny" to nadużycie? cóż za subtelna delikatność z twego serca płynie?

Może nieszczelne jelita są tylko twoją przypadłością? To by się układało w logiczną całość. Jeżeli mogą zapytać, nieszczelne masz na górze czy na dole? Wlewasz barszczyk i robią się plamy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10402000_636099466490277_1567160172986139986_n.jpg?oh=3f352c6ce2bda99bf659f4ca9d60fff5&oe=55867CE4 1654326_643534589080098_8856588303327960121_n.jpg?oh=40aaa3426bb08fdf6c0752d1c86cd5e6&oe=55764CB6&__gda__=1434263597_ecfaf08e0e0d67fb06614c24de743abf 11015098_639129059520651_3941291180853299305_n.jpg?oh=2603a59f57365a6bb8094ae94dd24ba1&oe=558A2505&__gda__=1435892079_4514ac621325d569e3f95732125ee94d • W katolickim Ordynariacie Polowym WP pracuje 131 kapelanów i 250 zakonnic (w stopniu sierżanta); w Prawosławnym Ordynariacie WP 19 kapelanów, w Ewangelickim Duszpasterstwie Wojskowym 14 duchownych. • Kapelani wojskowi zawsze są oficerami WP i zarabiają według odpowiedniego zaszeregowania. Katolicki biskup polowy zwyczajowo otrzymuje stopień generała dywizji, a biskupi prawosławny i ewangelicki – generała brygady. • Utrzymanie ordynariatów kosztowało w zeszłym roku 24,7 mln zł, z tego 20,5 mln przypadło na Ordynariat Polowy WP. W Polsce jest 92 proboszczów kościołów garnizonowych. Większość ma stopień pułkownika, dzięki czemu zarabiają około 7 tysięcy złotych. Dodatkowo wojsko płaci za utrzymanie świątyń, ich wyposażenie i remonty... To możemy iść na wojnę z Putinem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"widzisz an-bud... walą głupa jak i w dyskusji z tobą. w zasadzie to nawet śmieszne. " ze mną już przestali nawet rozmawiać :) Ostatnia flaszka mi pomogła :) 10404462_633885453378345_6535588972445912575_n.jpg?oh=c4017a18c27096a07a4c5a0838bb62bf&oe=5573CFDC&__gda__=1435883861_f8368a6b74ef81acc628a780ed2644d7 Kościelni twierdzą iż żadnej religii kobieta nie jest tak szanowana jak w chrześcijańskiej.... a co na to ich święci??? św Klemens z Aleksandrii - każda kobieta powinna być przepełniona wstydem przez samą świadomość bycia kobietą.................... św Ambroży - kobieta powinna zasłaniać oblicze, bowiem nie zostało stworzone na obraz Boga..................... św Jan Chryzostom -cała płeć żeńska jest słaba i lekkomyślna, kobiety są przeznaczone głównie do zaspokajania żądzy mężczyzn................... św Augustyn - ciało męskie jest odbiciem duszy, kobiece - szatana. Kobieta jest istotą poślednią, która nie została stworzona na obraz i podobieństwo Boga. To naturalny porządek rzeczy, że kobieta ma służyć mężczyźnie................. św Odo z Cluny - obejmować kobietę to jak obejmować wór gnoju............ św Anzelm - nie ma nic bardziej szkodliwego od kobiety i poprzez nic innego szatan prowadzi tylu ludzi do ruiny, co przez kobietę................. św Tomasz z Akwinu - kobiety są błędem natury... rodzajem kalekiego, chybionego mężczyzny.... wartość kobiety polega na jej zdolnościach rozrodczych i możliwości do wykonania prac domowych......... Takie złote myśli doprowadziły do eksterminacji głównie kobiet w czasach inkwizycji....... a jeszcze w 1853 pismo jezuitów nazywało inkwizycję : " podniosłym spektaklem doskonałości społecznej" :) :) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
biedny pepek , nadal nic nie wie o nieszczelności jelit. pewnie dlatego żółć wciąż atakuje organizm.

może odpowiesz mi szlachetny człowieku czemuż to tak bardzo uważasz, żeby czasem nie obrazić uczuć religijnych kogokolwiek, zaznaczając, że nawet stwierdzenia typu "nieuprawniony" i "nieobiektywny" to nadużycie? cóż za subtelna delikatność z twego serca płynie?

Prawdę mówiąc , to ta bieda rozumowania u ciebie aż piszczy, bo nic nie zrozumiałeś z mojej wypowiedzi a dorobiłeś sobie do niej jakąś idiotyczną teorię, dotyczącą mojej rzekomej subtelności w odniesieniu do cudzej wiary.

 

Wyrywasz z kontekstu i przeprowadzasz tak prymitywną interpretację, że albo jesteś gnuśny, albo nie jesteś specjalnie kumaty, albo masz tak prymitywny sposób myślenia i wyciągania wniosków jakie zaprezentowałeś, że aż powinno boleć.

Spróbuję pisać powoli, może uda ci się doczytać ze zrozumieniem.

 

Jak dla mnie możesz wierzyć sobie w dziurawe jelita, duchy i UFO mam to w dupie.

Możesz za boga przyjąć sobie kombinerki lub nawet YT, modlić się do nich i wierzyć ,że one są panem i stwórcą wszechświata. To twoja sprawa i dogmaty, których nie mam prawa krytykować chociaż te akurat są głupie nawet dla kogoś wyjątkowo wyrozumiałego w stosunku do ludzi wybitnie ograniczonych.

Jednak z punktu widzenia nauki, o której pisałem a czego w ogóle nie doczytałeś lub nie zrozumiałeś, takie przyjęcie twoich kombinerek za święte w świetle nauki jest nieuprawnione i nieobiektywne .Dowodzenie natomiast istnienia jakichkolwiek dogmatów ( również twoich) jest także nieuzasadnione i nieuprawnione ( w twoim przypadku rzekłbym nawet bezcelowe) , gdyż ty masz gdzieś zasady nauki, ponieważ Ty i Włodek wierzycie w prawdy objawione w księgach "ewangelii YouTube" i innych opowieściach "biblijnych", spisanych przez pseudonaukowych cwaniaków.

 

Twoja litość wypada więc strasznie żałośnie i niestety zgodnie z zasadą : czego głupi nie zrozumie, to i tak sobie coś tam powolutku wymyśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

an-bud,

 

ja wiem,że Bóg jest;

przekonałam się o tym niejednokrotnie w moim życiu;

nie będę jednak tego tu dowodziła, bo moje doświadczenie Boga przebiega na płaszczyźnie duchowej i przenosi się na moje codzienne życie;

żeby Go doświadczyć - nie trzeba żadnych dowodów;

 

i chociaż - życzyłabym ci , żeby i ciebie Pan Bóg kopnął tak porządnie w tyłek -to jednak nie będę cię przekonywać do Jego istnienia i działania ;

zresztą, nie umiem tak dyskutować jak Pepeg , wykrot czy perm, więc nie będę silić,

 

ale zastanawiam się czy stać cię na jakieś swoje osobiste poglądy i myśli, na jakiś obiektywizm - bo póki co przedstawiasz w tym wątku "jedynie słuszne " poglądy i "fakty" z "obiektywnych" portali i szafujesz nimi na zasadzie wytnij-wklej; czym się różnisz od "zdewociałych katoli " ?

 

To jakaś twoja misja ? Ratujesz świat ? Przed kim - przed czarną mafią? Przed Bogiem, którego wg ciebie nie ma?

Jak misja - to ratuj i przed mafią polityczną, żydokomuną,prawicą, lewicą, Putinem, Obamą, efektem cieplarnianym itd. Wystarczy wejść na właściwe portale, wziąć zdania z kontekstu, obrazki z komentarzami na ramię i możesz ruszyć zbawiać świat ...

 

Widzę,że lubisz bić się w pierś - tylko -nie swoją ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gahan...... z komuną deczko walczyłem..... dzielę ludzi na normalnych i ......, ale gardzę dzieleniem według rasy itp. ""żydokomuna"... co to ma być??? - kościół walczy z nimi od prawie... powstania.....czytałaś coś o tym??? Łatwo znaleźć w necie informacje potwierdzające te przeczytane w literaturze.... Masz to np; Biskup flaszka ma emeryturę państwową chyba za takie "zasługi" http://watykanizacja.blogspot.com/2014/08/sawoj-leszek-godz-przenosi-z-parafii-na.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jednak z punktu widzenia nauki, o której pisałem a czego w ogóle nie doczytałeś lub nie zrozumiałeś, takie przyjęcie twoich kombinerek za święte w świetle nauki jest nieuprawnione i nieobiektywne .Dowodzenie natomiast istnienia jakichkolwiek dogmatów ( również twoich) jest także nieuzasadnione i nieuprawnione ( w twoim przypadku rzekłbym nawet bezcelowe) , gdyż ty masz gdzieś zasady nauki, ponieważ Ty i Włodek wierzycie w prawdy objawione w księgach "ewangelii YouTube" i innych opowieściach "biblijnych", spisanych przez pseudonaukowych cwaniaków.

 

znowu pierdylisz jak potłuczony. kombinerki żeś se wymyślił zapewne dla przykładu . kłopot jednak w tym, że ja niczego świętym nie nazywam. po co zatem wciskasz mi coś w usta doprawdy nie wiem, tzn. domyślam się, że łatwiej ci w ten sposób kogoś zdyskredytować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu pierdylisz jak potłuczony. kombinerki żeś se wymyślił zapewne dla przykładu . kłopot jednak w tym, że ja niczego świętym nie nazywam. po co zatem wciskasz mi coś w usta doprawdy nie wiem, tzn. domyślam się, że łatwiej ci w ten sposób kogoś zdyskredytować.
Pepeg jest wredny. Tym których szanuje odpowiada poważnie. Z pozostałych nabija się w sposób okrutny. To dlatego, że w pewnym momencie swego życia dowiedział się o oddziaływaniach słabych oraz mocnych. Stosuje je w praktyce. Nie wiem do której grupy ciebie zalicza ale mam pewne przemyślenia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gahan...... z komuną deczko walczyłem..... dzielę ludzi na normalnych i ......, ale gardzę dzieleniem według rasy itp. ""żydokomuna"... co to ma być???[/url]

 

Wybacz an-bud, ale odnoszę wrażenie,że dzielisz ludzi wg innego kryterium;

 

Nie wiem co to "żydokomuna " - podobno nam zagraża, podobnie jak efekt cieplarniany, gender i biskup - -użyłam tego w ironicznym kontekście ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szacunku zwykłych chamów mi nie za bardzo jakoś zależy. a i twoje przemyślenia w tej kwestii niewiele mnie obchodzą.

mam jednak nieprzeparte odczucie, że stosuje on jeszcze jedną praktykę. mianowicie pajacuje co nieco pod publiczkę a zahipnotyzowana gawiedź zachłystująca się jego erudycją wyjść z podziwu nie może. to się jakoś nazywa uległość. nie wiem czy można to odnieść do twoich oddziaływań słabych oraz mocnych, ale nieważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
na szacunku zwykłych chamów mi nie za bardzo jakoś zależy. .

Czyli, nie masz dla siebie szacunku ?

:DZdarza się.

 

Perm:

Pepeg jest wredny. Tym których szanuje odpowiada poważnie. Z pozostałych nabija się w sposób okrutny. To dlatego, że w pewnym momencie swego życia dowiedział się o oddziaływaniach słabych oraz mocnych. Stosuje je w praktyce. Nie wiem do której grupy ciebie zalicza ale mam pewne przemyślenia.

I tu mnie masz !:lol2:

Jednak ani znajomość pewnych oddziaływań, ani wredny charakter nie pozbawiły mnie szacunku dla poglądów innych, nawet tych osób , które wykazują jawną agresję.

Tak to już jest. Niektórzy z "koperników" deklarują marzenia , żeby w realu dać interlokutorowi w mordę, ja tam wolę się pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szacunku zwykłych chamów mi nie za bardzo jakoś zależy. a i twoje przemyślenia w tej kwestii niewiele mnie obchodzą.

mam jednak nieprzeparte odczucie, że stosuje on jeszcze jedną praktykę. mianowicie pajacuje co nieco pod publiczkę a zahipnotyzowana gawiedź zachłystująca się jego erudycją wyjść z podziwu nie może. to się jakoś nazywa uległość. nie wiem czy można to odnieść do twoich oddziaływań słabych oraz mocnych, ale nieważne.

Ale jelita to dziurawe są?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...