Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

  • 2 weeks później...
Jedni tworza panstwo islamskie inni katolickie.... wierzyc sie nie chce ze to ma miejsce w 2015r, Centrum Europy.:sick:

Ekipa powyzej umie czytac i pisac.... juz to powinno dac mozliwosc innego pogladu.... :rolleyes:

Mam wrażenie iż znakomita większość ludzkości nosi głowę tylko do ozdoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Masz watpliwości po ostatnich kilku postach?

Duda zapewnia jedno - życie w ciekawych czasach - co juz starożytni Chińczycy uważali za przekleństwo.

Nie widzę w tym niestety nic ciekawego.

To raczej staropolskie warcholstwo i nasza narodowa masochistów przekora-odwieczna , przekonać się na własnej skórze czy wsadzenie ch..a do ula będzie mniej dokuczliwe niż obecny , upierdliwy bul trzymanych od kilku lat w imadle jaj .

Jesteśmy odwiecznymi głupcami, tępymi naiwniakami , którym co 4-5 lat każą znowu wybierać pomiędzy jakimś gramlatym Bronkiem a kretyńsko uśmiechniętym , bez względu na okoliczności, Romkiem Budyniem z zawodu czarodziejem.

 

Ta jedenastoosobowa menażeria , która latoś zaprezentowała się nam jako najlepsi kandydaci na króla Polski, nie była mniej oryginalna niż onegdaj Stan Tymiński ze swoją teczką i peruwiańską połowicą , pochodzącą ( według Stana zapewnień) w prostej linii od Przenajświętszej Panienki.

Oni wszyscy traktują nas jak idiotów, i z przykrością stwierdzić trzeba, że specjalnie się z prawdą nie mijają.

Ekonomiczny dureń debatuje z nieudolnym gajowym pierdołą , licytując się który z nich ma więcej czaru i kto więcej tłuszczy obieca prezentów.

 

A zauroczone stado, jak to barany, ze łzami w oczach znów o ojczyznę wolną wznosi modły, patryjotycznie zawodząc wierzy ,że dobry bozia wraz ze zmianą sołtysa i za sprawą litanii do JP drugiego, przyniesie im w końcu oczekiwaną klęskę urodzaju.

W końcu jako permanentnym obrońcom Jasnej Góry i jedynie prawdziwej wiary, wszystkim się to nam do ku..y nędzy należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pepegu.

Mam na myśli tu i teraz, a nie w ogóle.

Nie mam zamiaru dłużej patrzeć na lalkę i mieć powtórkę z rozrywki z lat 2005 -07.

Absencja przy urnie niczego nie załatwia.

Może Petru jesienią?

 

Twoja analiza - jak zwykle - trafia w sedno. Tak jest. Niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Pepegu.

Mam na myśli tu i teraz, a nie w ogóle.

.

To ja wiem- wyczułem Twoje intencje. Nasze dywagacje " kto wygra" lub na "kogo krzyżyk" określone są 50% prawdopodobieństwem, bo oba elektoraty są już dawno zabetonowane.

Skanalizowałem jedynie swoje ambiwalentne emocje po obejrzeniu tych dwuznacznych fotek onych klęczących, potencjalnych panów naszego narodu.

Niech wygra ten, który mniej obraża moją inteligencję - innych kryteriów swojego wyboru na razie nie widzę, bo jak zawsze... obiecanki macanki a naiwnemu stoi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
:) To będzie trudne. Idą łeb w łeb.

;)Fakt! Do soboty jednakże jeden z nich osiągnie pewną określoną przewagę... no chyba ,że wcześniej prezes otworzy szczerbatego ryja a Antoni rzygnie na ekran ciepłym jadem. Wtedy będzie pozamiatane i Budyń się zważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;)Fakt! Do soboty jednakże jeden z nich osiągnie pewną określoną przewagę... no chyba ,że wcześniej prezes otworzy szczerbatego ryja a Antoni rzygnie na ekran ciepłym jadem. Wtedy będzie pozamiatane i Budyń się zważy.
Moim zdaniem Budyń juz się zwazył tyle, że nie wszyscy jeszcze to dostrzegli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...