Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Beatyfikacja Jana Pawła II


Ew-ka

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,5k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Pepeg z Gumy

:rotfl:

An-bud

Twoja ateistyczna misja jest godna ciężkiej pracy Cyryla i Metodego.

Ja Ci powiem : chuja to da, bo katolika a zwłaszcza katola , mało śmiesznym obrazkiem czy jadowitym memem od kościółka nie odwrócisz... ale jak Ci to daje satysfakcję i dodatkowo frajdę z politycznej agitacji... to wklejaj.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam wielu ateistów i nie spotkałam dotąd nikogo takiego jak Pepeg. Są niewierzący ale nie obrażają katolików. Nie zieją nienawiścią do Kościoła. Co się "Tobie porobiło"?

Czy to możliwe żywić takie uczucia do ludzi ?

To dlatego, że był w dzieciństwie bity przez ksiedza i molestowany przez siostrę zakonną czy też może odwrotnie. Kościelny kazał mu włazic na drabinę w krótkich spodenkach a rada parafialna posyłała go po jabole do sąsiada. Jak dodasz do tego fakt, że na lekcjach religii był oskarżany o masturbację koleżanki nogą to bedziesz wiedziała czemu jest taki a nie inny. I tak dobrze, że nie szczeka. (to wszystko oczywiście moje domniemania ale ja sie znam na kościole). Edytowane przez perm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
To dlatego, że był w dzieciństwie bity przez ksiedza i molestowany przez siostrę zakonną czy też może odwrotnie. Kościelny kazał mu włazic na drabinę w krótkich spodenkach a rada parafialna posyłała go po jabole do sąsiada. Jak dodasz do tego fakt, że na lekcjach religii był oskarżany o masturbację koleżanki nogą to bedziesz wiedziała czemu jest taki a nie inny. I tak dobrze, że nie szczeka. (to wszystko oczywiście moje domniemania ale ja sie znam na kościole).

 

Eeeee... perm piszesz o an-budzie czy mój życiorys przytoczyłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee... perm piszesz o an-budzie czy mój życiorys przytoczyłeś ?
Próbuję wyjaśnić Benta czemu jesteś taki okropny, jadowity, złośliwy i czemu tak nie lubisz kościoła czego Benta nijak pojąć nie może. Nie wiedziałem co innego napisać by do niej dotarło i by nie musiała już więcej pytać... I pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:rotfl:

An-bud

Twoja ateistyczna misja jest godna ciężkiej pracy Cyryla i Metodego.

Ja Ci powiem : chuja to da, bo katolika a zwłaszcza katola , mało śmiesznym obrazkiem czy jadowitym memem od kościółka nie odwrócisz... ale jak Ci to daje satysfakcję i dodatkowo frajdę z politycznej agitacji... to wklejaj.:D

 

:) Mam w dupie czy ktoś zmieni poglądy... ;) Ostatnio zaglądam raz na tydzień do neta i jestem mile zdziwiony iż takich jak ja popierdolonych ludzi jest dość dużo, coraz więcej :rolleyes: Jak znajduję coś fajnego to wklejam tu aby znaleźć i ponownie i przy okazji podzielić się z Wami...... ostrzejsze chowam tylko dla siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ktoś kto stwarza pozory osoby inteligentnej i oczytanej. Najgorszą sytuacją jest jednak gdy taki delikwent sam zaczyna w to wierzyć i wtedy mamy do czynienia z klasycznym przykładem pozerstwa. Problem polega na tym, że osobom takim jak Pepeg nie wystarczy już zwyczajne udawanie kogoś lepszego niż w rzeczywistości jest więc kolejnym krokiem jest próba umocnienia swojej pozycji poprzez obrażanie innych, do tego dochodzi jeszcze brak wychowania, które powinno wynieść się z domu i w tym momencie nie wiadomo już czy mamy do czynienia z pozerem czy z pospolitym chamem. Na szczęście z moich własnych obserwacji wynika, że tacy ludzie trzymają się kurczowo internetu ponieważ w życiu brakuje im odwagi. Nie często zdarza się, żeby ktoś obrażał czyjeś uczucia religijne mówiąc to prosto w twarz. Brak odwagi albo za mało czasu na konstruowanie argumentów podczas dyskusji na żywo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benta.

Nawiązujesz do pepegowego komentarza z postu #1439

An-bud

Twoja ateistyczna misja jest godna ciężkiej pracy Cyryla i Metodego.

Ja Ci powiem : chuja to da, bo katolika a zwłaszcza katola , mało śmiesznym obrazkiem czy jadowitym memem od kościółka nie odwrócisz... ale jak Ci to daje satysfakcję i dodatkowo frajdę z politycznej agitacji... to wklejaj.

czy do całości? Bo ja akurat w tym poście nie widzę żadnego ataku, powiedziałbym nawet że wyraża on przekonanie, że wiadra rysunkowych pomyj, które są tu wklejane przez An-buda, (między którymi czasami trafi się i coś wartościowego, jeno rzadko i przez przypadek), nie mają wpływu na wiarę zarówno katolików, jak i katoli, cokolwiek ten drugi termin by znaczył. Natomiast forma stylistyczna wypowiedzi jest niekonsekwentna, albo dajemy ambitny styl, ostry kontrast, misja ateistyczna kontra Cyryl i Metody, albo mówimy na poziomie wulgaryzmów. Łączenie tego w sposób tak umiejętny, jak robi to Pepeg jest sztuką. Ja bym powiedział coś o szczekających psach i idącej karawanie, by wyrazić tą samą myśl, tylko mi się już nie chce rozmawiać z An-budem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ktoś kto stwarza pozory osoby inteligentnej i oczytanej. Najgorszą sytuacją jest jednak gdy taki delikwent sam zaczyna w to wierzyć i wtedy mamy do czynienia z klasycznym przykładem pozerstwa. Problem polega na tym, że osobom takim jak Pepeg nie wystarczy już zwyczajne udawanie kogoś lepszego niż w rzeczywistości jest więc kolejnym krokiem jest próba umocnienia swojej pozycji poprzez obrażanie innych, do tego dochodzi jeszcze brak wychowania, które powinno wynieść się z domu i w tym momencie nie wiadomo już czy mamy do czynienia z pozerem czy z pospolitym chamem. Na szczęście z moich własnych obserwacji wynika, że tacy ludzie trzymają się kurczowo internetu ponieważ w życiu brakuje im odwagi. Nie często zdarza się, żeby ktoś obrażał czyjeś uczucia religijne mówiąc to prosto w twarz. Brak odwagi albo za mało czasu na konstruowanie argumentów podczas dyskusji na żywo.
Chodzi ci o tę masturbację nogą?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
:) Mam w dupie czy ktoś zmieni poglądy... ;) Ostatnio zaglądam raz na tydzień do neta i jestem mile zdziwiony iż takich jak ja popierdolonych ludzi jest dość dużo, coraz więcej :rolleyes: Jak znajduję coś fajnego to wklejam tu aby znaleźć i ponownie i przy okazji podzielić się z Wami...... ostrzejsze chowam tylko dla siebie ;)

 

:rotfl:Jestem pod silnym wrażeniem Twojej delikatności i wnikliwych obserwacji, mimo ,że jak sam widzisz na załączonym w tym wątku przykładzie, niektórzy i tak nigdy nie będą kumać bazy.

Chociaż w tej sprawie stoimy po zupełnie różnych stronach, to właśnie ci wierzący, których Ty tak mało subtelnie flekujesz i tak mnie a nie Ciebie, wyzywać będą od "pospolitego chama":lol2:

Cóż, chrześcijańskie nadstawianie drugiego policzka widać zarezerwowane jest dla każdego, nawet dla mnie, byle nie dla katolika.

Jeżeli będzie to dla Ciebie choćby małą satysfakcją, to dla jasności dodam, że Twój wojujący i ortodoksyjny ateizm, według mnie, wcale nie jest gorszy od tępoty niejednej parafialnej dewoty.

 

PS mturdus dzięki za ciepłe słowo, chociaż tłumaczenie w tym akurat przypadku na nic się zda.

Przywykłem do takich sytuacji i zaczynam się zastanawiać czy perm z tą masturbacją czasem nie ma racji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Benta.

Nawiązujesz do pepegowego komentarza z postu #1439

 

czy do całości? Bo ja akurat w tym poście nie widzę żadnego ataku, powiedziałbym nawet że wyraża on przekonanie, że wiadra rysunkowych pomyj, które są tu wklejane przez An-buda, (między którymi czasami trafi się i coś wartościowego, jeno rzadko i przez przypadek), nie mają wpływu na wiarę zarówno katolików, jak i katoli, cokolwiek ten drugi termin by znaczył. Natomiast forma stylistyczna wypowiedzi jest niekonsekwentna, albo dajemy ambitny styl, ostry kontrast, misja ateistyczna kontra Cyryl i Metody, albo mówimy na poziomie wulgaryzmów. Łączenie tego w sposób tak umiejętny, jak robi to Pepeg jest sztuką. Ja bym powiedział coś o szczekających psach i idącej karawanie, by wyrazić tą samą myśl, tylko mi się już nie chce rozmawiać z An-budem.

 

Osoby, które odebrały "wychowanie z domu", nie powinny się szwendać po Hyde Parku, bo mogą czasem czegoś nie skumać i do końca życia się z tego nie podnieść....

 

Polecam wątki o gotowaniu, o układaniu włosów... w ostateczności o robieniu beretów na drutach...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby, które odebrały "wychowanie z domu", nie powinny się szwendać po Hyde Parku, bo mogą czasem czegoś nie skumać i do końca życia się z tego nie podnieść....

 

Polecam wątki o gotowaniu, o układaniu włosów... w ostateczności o robieniu beretów na drutach...:)

 

Mają być z moheru czy dowolne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Chrystus podniesiony z ziemi przez prezydenta... Symbol zmartwychwstawania Polski? Znaków jest znacznie więcej.

 

Całość tutaj http://wpolityce.pl/polityka/255284-chrystus-podniesiony-z-ziemi-przez-prezydenta-symbol-zmartwychwstawania-polski-znakow-jest-znacznie-wiecej-wideo:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że osobom takim jak Pepeg nie wystarczy już zwyczajne udawanie kogoś lepszego niż w rzeczywistości jest więc kolejnym krokiem jest próba umocnienia swojej pozycji poprzez obrażanie innych, do tego dochodzi jeszcze brak wychowania, które powinno wynieść się z domu i w tym momencie nie wiadomo już czy mamy do czynienia z pozerem czy z pospolitym chamem.

 

Eeee... z Pepegiem można się nie zgadzać, ale żeby mu od pospolitości i chamstwa wygadywać. Nie, nie, po stokroć nie.

Kto jak kto, ale żaden pospolity cham nie potrafi wytaczać takich argumentów jak Pepeg. Byłoby tu więcej takich, to ludziska w końcu zaczęliby się chwytać za książki, żeby im w jakiś sposób dorównać.

 

Na szczęście z moich własnych obserwacji wynika, że tacy ludzie trzymają się kurczowo internetu ponieważ w życiu brakuje im odwagi. Nie często zdarza się, żeby ktoś obrażał czyjeś uczucia religijne mówiąc to prosto w twarz. Brak odwagi albo za mało czasu na konstruowanie argumentów podczas dyskusji na żywo.

 

Jest więcej tych internetów? Muszę koniecznie problem zgłębić, bo chyba nie o tym powszechnie dostępnym piszesz.

Edytowane przez dorkaS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...