Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pompy ciepła powietrze woda


hydraulik_

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 18,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malux20

    1045

  • miki121

    1020

  • Pyxis

    1002

  • hydraulik_

    766

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Arturo72

Suma 1128 kWh. Daje to w G12 do zapłaty 490zł. Podstawiając to zużycie do cen G11 wychodzi mi 790zł. Więc mam 300zł oszczędności na 2 miesiące.

..

U mnie w G11 1128kWh dałoby 642zł ze wszystkimi opłatami stałymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

map mądrze prawisz - ale ta sobota i niedziela i święta wygodna jest dla leni

 

No ja jestem leniem:) Otwarcie się do tego przyznaję i dlatego mam pewność, że dla mnie G12w jest najlepsza. Gdybym postawił na maksymalne oszczędności to pewnie wybrał bym G12r i narzucił sobie odpowiedni dryl, ale znam siebie i wiem, że nie jestem tego typu człowiekiem i szybko bym odpuścił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENERGA MI PRZYSŁAŁA CIEKAWĄ OFERTĘ

 

 

opcja dodatkowa2

wybieram100%zielonej energii.stawka za energię elektryczną zostanie ZWIĘKSZONA o 3,3%.

energia elektryczna zakupiona przez energa-obrótsa sprzedawana w ramach oferty w całości została wytworzona w odnawialnych żródłach energii

:jawdrop: głupi jestem czy tylko mi się wydaję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyxis wszystko da się zrobić:) Ja też mam opóźnienie startu, ale dla mnie rozpoczynanie prania o 2200 nie jest komfortowe i nie chciałbym się temu podporządkowywać. Co nie znaczy, że wszyscy tak mają, dla niektórych to nie problem, a dla jeszcze innych to komfort - bo taki mają tryb życia. Dlatego dostawca prądu zróżnicował ofertę żeby każdy wybrał co jemu najbardziej odpowiada:)

 

 

 

A kto cię zmusza do prania o 22. U mnie ostatnio na bytowym tylko zmywarka ustawiana na noc ale to wynika raczej z trybu życia niż z taryf, pozostałe łącznie z pralką jak sie komu podoba. Zresztą oprócz mnie to nikt nie wie jakie ta tańsza taryfa ma godziny. Wynik w listopadzie- bytowy 35% w taniej, PC- 75% w taniej.

Mimo słabego wyniku na bytowym w listopadzie i tak jestem do przodu

 

Najgorszy wynik średniej z faktury za miesiące czerwiec- lipiec- 0,54zł/kWh, najlepszy styczeń - luty - 0,44zł/kWh

 

G11 to ok 0,63zł/kWh. Ja mam G 12. W G12w przegieli z cenami- 0,40 i 0,80.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze mam tez nie gotowac na indukcji, bo sobie bytowe podniose? Komfort kosztuje a suszarka pracuje sobie na stryszku bo i glosna i to co z niej wyleci jako "cieplo" raczej nadaje sie do wentylacji.

a no tak...

zawsze jak już coś wydziela ciepło to jakimś dziwnym trafem zawsze wszędzie tylko nie w chałupie...:lol2:

dziwnym zbiegiem okoliczności praktycznie zawsze u posiadacza PC...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no tak...

zawsze jak już coś wydziela ciepło to jakimś dziwnym trafem zawsze wszędzie tylko nie w chałupie...:lol2:

dziwnym zbiegiem okoliczności praktycznie zawsze u posiadacza PC...;)

 

Wyobraz sobie, ze mam tez piekarnik, toster i (o zgrozo!!!) suszarke do wlosow! Do tego jeszcze uzywam czasami tych urzadzen. :D

 

Nie musze grzac chalupy smrodkami z roznych urzadzen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...