Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pompy ciepła powietrze woda


hydraulik_

Recommended Posts

Gorzej było!!!

:lol:

ON często pisze - "Załozyłem sobie panele PV", ale...

Nie był na dachu, nie przykręcał srubek, nie oprawiał kabli, nie rysował schematu, nie budował sprzetu...

Zadzwonił, przyjechali, zmontowali, zapłacił i MA !

Znaczy ZAŁOZYŁ SOBIE.

JA tymczasem te śrubki dokręcam, wybieram (czasem ze zwykłego złomu) komponenty, rysuję schematy, buduję urządzenia a do tego - często nie dla mnie a za kilka groszy od kogoś, kto tego potrzebuje.

No i na dodatek... w bardzo wielu dziedzinach...

Z jeszcze złośliwiej - to wszystko działa mi DOBRZE! :lol:

Ogrzewanie, wentylacja (z odzyskiem i bez), chłodnictwo, grzejnictwo (jestem palaczem kotłowym, z doświadczeniem zawodowym), kotłownie, klimatyzatory, ale i samochodówka, alarmy, kamery, grupy interwencyjne (znaczy - ochrona mienia), uczenie w szkołach (fizyk jestem z zawodu jednego z wielu).

TERAZ namówiony przez przyjaciół - składam bardzo dobre gruntowe pompy ciepła. (Temat znany mi praktycznie od lat ponad dwudziestu).

Pomijam już hydroforownie i pompy wraz z sieciami (tak jest w papierku), wymiennikownie woda-woda i para - woda, bycie czeladnikiem (Cechowym) w jednym zawodzie i mistrzem w innym...

Wychowywałem się w ... ogrodnictwie mego tatki...

Ostro gnał do roboty i mocno do łba kładł wiec co z ziemi i na ziemi - to znam. Tatko był stanowczy! :lol:

Strzechę robiłem i pamietam jak się to robi... Koniem orałem i bronowałem, zakładałem sady, oczkowałem, szczepiłem drzewka...

 

JEMU się nie dziwię...

Sam się czasem zastanawiam - czy ludzie tyle żyją? :lol:

 

W wojsku byłem...

W stanie wojemnym mnie capnąli w wieku 28 lat SKOŃCZONYCH!

Ale i to nie jest wszystko, bo mam jeszcze kilka talentów... :lol: :lol: :lol:

 

No i właśnie TEGO ON znieść i zrozumieć nie potrafi!!!

Jak napisał a ja błędnie zrozumiałem - POMPĘ CIEPŁA SOBIE ZROBI. a nie - załozy firmę co robi pompy ciepła.

:lol:

Czyli?

Coś poczyta, ominie wielkim łukiem mnie i firmę dla której działam, zadzwoni, przyjadą, zamontują i BĘDZIE MIAŁ POMPĘ

Znaczy - POMPĘ SOBIE ZROBI!!!

 

Różnie interpretujemy takie same wypowiedzi.

Rozumiesz, ze to naprawdę moze boleć?

 

Jak ja remontuję sobie silnik samochodu - to znaczy, ze go rozebrałem i ponownie poskładałem zgodnie ze sztuką.

Jak On - to znaczy zawlókł gdzieś, zaplacił i ma.

OBAJ zrobiliśmy remont silnika!!! :lol:

Tylko, czy aby napewno?

:lol:

 

Ścieraliśmy się w wielu wątkach, tematach...

Czasem bardzo ostro.

ŻADEN Z NAS nie zmienia sposobu patrzenia na to - co znaczy - ZROBIŁEM SOBIE...

 

No i chyba za to mnie tak nie lubi. :lol:

 

 

Gratuluję Mu dobrych wyborów zyciowych, które sprawiają, ze ma to co Go uszczęśliwia.

Ale...

Mnie uszczęśliwia to co JA robię! Też to co robiłem i MOGĘ PONOWNIE robić.

Jego - raczej skutek dobrych wyborów a nie to CO ON ROBI (poza tymi wyborami).

Tu się różnimy boleśnie w poglądach.

:lol:

 

Adam M.

 

Leczysz się też sam?

Jak sie chcesz napić piwo to sobie produkujesz sam ?

Powtarzam n-ty raz robisz to rób -nie neguję ty negujesz wszystko co ktoś zrobi ( kupi ) usługę

POMYŚL --jak by tak nie kupować czym byś jeździł ?( Jak by pan Nowak nie kupił nowego samochodu to by pan Kowalski chodził piechotą) ,po co ci zakładać te kamery ,? Komu? jak i inne usługi świadczyć. Na tym polega gospodarka nie każdy musi strzechę umieć kłaść by żyć.

I tu pojawia się problem. Ciebie boli że ktoś sobie sam nie zrobił tego czy tamtego, tylko kupił. Kto kupił to zły, bo tymi (rencami moża) Uwierz to wszystko do czasu później i tak zapukasz w te czy tamte drzwi i jak usłyszysz że można tymi rencami zrobić to co w tedy?.

Tak że nie gań ludzi co nie kopia dołów pod PC czy nie remontują samochodów bo muszą z czegoś żyć i robią różne inne rzeczy na rzecz takich jak ty.

Edytowane przez -voymar-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • malux20

    1045

  • miki121

    1020

  • Pyxis

    1002

  • hydraulik_

    766

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pełne nieporozumienie!

:lol:

Nie neguję niczego, co ktoś zrobi.

Niech sam odpowiada za to co "popełnił"

To, że sam, dla wiedzy czy satysfakcji, sobie coś zrobię gospodarki kraju nie położy.

Nasz język ijczysty jest tak bogaty, że da się i nawet powinno się odróżniać w nim sytuację, w której ktoś coś zrobił - i ma, od takiej w której zlecił coś - i ma.

 

Był taki epizod, w którym zrobiłem piwo, podpiwek, kwas chlebowy, wino i wódkę. Trochę wiedzy o fermentacjach posiadam.

Metan też robiłem - dla eksperymentu. Da się prostą domową metodą. :lol:

Każdy może, nie kazdemu się chce.

Leczenie?

Staram się nie chorować, ale jak się zdarzy to wiem gdzie szukać jakiegoś srodka, który pomoże.

Każda co bardziej kumata ale STARA wioskowa baba też wie.

Czytać umiem a są książki o lekach z Bozej apteki.

Oczywiście, łatwiej do jakiej zielarni zajrzeć niż pętać się po polach za zielskiem a potem je konserwować czy suszyć.

 

Jezeli komuś kiedyś czegoś zadrościłem - to WIEDZY.

Ciekawość - czy ja też tak potrafię? lub - jak to działa? powodowała, ze wykonywałem wiele różnych eksperymentów.

Porobiło się tak, że teraz wiem - jak trawa rośnie i co w niej piszczy. :lol:

 

Adam M.

Edytowane przez adam_mk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne nieporozumienie!

:lol:

Nie neguję niczego, co ktoś zrobi.

Niech sam odpowiada za to co "popełnił"

To, że sam, dla wiedzy czy satysfakcji, sobie coś zrobię gospodarki kraju nie położy.

Nasz język ijczysty jest tak bogaty, że da się i nawet powinno się odróżniać w nim sytuację, w której ktoś coś zrobił - i ma, od takiej w której zlecił coś - i ma.

 

Był taki epizod, w którym zrobiłem piwo, podpiwek, kwas chlebowy, wino i wódkę. Trochę wiedzy o fermentacjach posiadam.

Metan też robiłem - dla eksperymentu. Da się prostą domową metodą. :lol:

Każdy może, nie kazdemu się chce.

Leczenie?

Staram się nie chorować, ale jak się zdarzy to wiem gdzie szukać jakiegoś srodka, który pomoże.

Każda co bardziej kumata ale STARA wioskowa baba też wie.

Czytać umiem a są książki o lekach z Bozej apteki.

Oczywiście, łatwiej do jakiej zielarni zajrzeć niż pętać się po polach za zielskiem a potem je konserwować czy suszyć.

 

Jezeli komuś kiedyś czegoś zadrościłem - to WIEDZY.

Ciekawość - czy ja też tak potrafię? lub - jak to działa? powodowała, ze wykonywałem wiele różnych eksperymentów.

Porobiło się tak, że teraz wiem - jak trawa rośnie i co w niej piszczy. :lol:

 

Adam M.

 

Nie każdy ma czas o godz. 6.00 siąść przy kompie i pisać. Ty widzę że masz

Podtrzymuję ---swoje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorzej było!!!

:lol:

ON często pisze - "Załozyłem sobie panele PV", ale...

Nie był na dachu, nie przykręcał srubek, nie oprawiał kabli, nie rysował schematu, nie budował sprzetu...

Zadzwonił, phttps://forum.muratordom.pl/media/images/dostepny_na_googleplus.gifrzyjechali, zmontowali, zapłacił i MA !

Znaczy ZAŁOZYŁ SOBIE. PS.( w sierpniu jak już PV bedzie rozbudowane o 4.24kW za 7,5k bez mojego udziału na gotowo) -tak byś wiedział

JA tymczasem te śrubki dokręcam, wybieram (czasem ze zwykłego złomu) komponenty, rysuję schematy, buduję urządzenia a do tego - często nie dla mnie a za kilka groszy od kogoś, kto tego potrzebuje.

No i na dodatek... w bardzo wielu dziedzinach...

Z jeszcze złośliwiej - to wszystko działa mi DOBRZE! :lol:

Ogrzewanie, wentylacja (z odzyskiem i bez), chłodnictwo, grzejnictwo (jestem palaczem kotłowym, z doświadczeniem zawodowym), kotłownie, klimatyzatory, ale i samochodówka, alarmy, kamery, grupy interwencyjne (znaczy - ochrona mienia), uczenie w szkołach (fizyk jestem z zawodu jednego z wielu).

TERAZ namówiony przez przyjaciół - składam bardzo dobre gruntowe pompy ciepła. (Temat znany mi praktycznie od lat ponad dwudziestu).

Pomijam już hydroforownie i pompy wraz z sieciami (tak jest w papierku), wymiennikownie woda-woda i para - woda, bycie czeladnikiem (Cechowym) w jednym zawodzie i mistrzem w innym...

Wychowywałem się w ... ogrodnictwie mego tatki...

Ostro gnał do roboty i mocno do łba kładł wiec co z ziemi i na ziemi - to znam. Tatko był stanowczy! :lol:

Strzechę robiłem i pamietam jak się to robi... Koniem orałem i bronowałem, zakładałem sady, oczkowałem, szczepiłem drzewka...

 

JEMU się nie dziwię...

Sam się czasem zastanawiam - czy ludzie tyle żyją? :lol:

 

W wojsku byłem...

W stanie wojemnym mnie capnąli w wieku 28 lat SKOŃCZONYCH!

Ale i to nie jest wszystko, bo mam jeszcze kilka talentów... :lol: :lol: :lol:

 

No i włhttps://forum.muratordom.pl/media/images/dostepny_na_facebooku.gifaśnie TEGO ON znieść i zrozumieć nie potrafi!!!

Jak napisał a ja błędnie zrozumiałem - POMPĘ CIEPŁA SOBIE ZROBI. a nie - załozy firmę co robi pompy ciepła.

:lol:

Czyli?

Coś poczyta, ominie wielkim łukiem mnie i firmę dla której działam, zadzwoni, przyjadą, zamontują i BĘDZIE MIAŁ POMPĘ

Znaczy - POMPĘ SOBIE ZROBI!!!

 

Różnie interpretujemy takie same wypowiedzi.

Rozumiesz, ze to naprawdę moze boleć?

 

Jak ja remontuję sobie silnik samochodu - to znaczy, ze go rozebrałem i ponownie poskładałem zgodnie ze sztuką.

Jak On - to znaczy zawlókł gdzieś, zaplacił i ma.

OBAJ zrobiliśmy remont silnika!!! :lol:

Tylko, czy aby napewno?

:lol:

 

Ścieraliśmy się w wielu wątkach, tematach...

Czasem bardzo ostro.

ŻADEN Z NAS nie zmienia sposobu patrzenia na to - co znaczy - ZROBIŁEM SOBIE...

 

No i chyba za to mnie tak nie lubi. :lol:

 

 

Gratuluję Mu dobrych wyborów zyciowych, które sprawiają, ze ma to co Go uszczęśliwia.

Ale...

Mnie uszczęśliwia to co JA robię! Też to co robiłem i MOGĘ PONOWNIE robić.

Jego - raczej skutek dobrych wyborów a nie to CO ON ROBI (poza tymi wyborami).

Tu się różnimy boleśnie w poglądach.

:lol:

 

Adam M.

 

 

1 ON często pisze - "Załozyłem sobie panele PV", ale.---to są twoje slowa nie moje.:no:

2.gifrzyjechali, zmontowali, zapłacił i MA !

Znaczy ZAŁOZYŁ SOBIE.--czyżby- tak pisałem ?

3JA tymczasem te śrubki dokręcam, wybieram ---chcesz to dokręcasz. Hm. w stanie wojennym w wojsku byłeś ? w wieku 28lat? to dziś mamy 2020r a ty na dachu śrubki dokręcasz?

4.Kolejny Cyt.No i TEGO ON znieść i zrozumieć nie potrafi!!!

Jak napisał a ja błędnie zrozumiałem - POMPĘ CIEPŁA SOBIE ZROBI. a nie - załozy firmę co robi pompy ciepła.---weż przeczytaj jeszcze raz a nie przekręcaj wypowiedzi

:lol:

Czyli?

Coś poczyta, ominie wielkim łukiem mnie i firmę dla której działam,---- zadzwoni, przyjadą, zamontują i BĘDZIE MIAŁ POMPĘ

Znaczy - POMPĘ SOBIE ZROBI!!!------- gdzie tak pisałem?:p że pompe sobie zrobię

5.Jak ja remontuję sobie silnik samochodu - to znaczy, ze go rozebrałem i ponownie poskładałem zgodnie ze sztuką.

Jak On - to znaczy zawlókł gdzieś, zaplacił i ma. Ja nie remontuję ,ja jeżdżę : skąd takie wnioski że mam remontować. Już ci pisałem jak by część ludzi nie kupowała nowych to byś piechotą chodził. a ty jak zwykle na odwrót.

Itd. itd.

bajeruj dalej .

Gość na tym forum napisał że chce PC nie wie jaką wybrać -skoro jesteś taki obeznany to dlaczego go nie oświeciłeś ( nie pomogłeś) tylko ja zakładam gruntowe-----i firma taka a taka. On może i uwierzył:p

Trzeba było powiedzieć że dziś to nie tak jak było dekadę czy dwie temu, że PC PW dziś mało co odbiegają od gruntowych że mniej skomplikowany montaż że nie trzeba dużej działki że przy gruntowej trzeba dobrze wykonać DZ. bo można zamrozić podwórko jak rownież może nam tego ciepła zabraknąć ja kolektor za mały, że koszt gruntowej większy itd. sam mam wodę w gruncie na 1,5m więc można zrobić 6 czy 10 odwiertów na 10m po ok.700W ale nigdy nie będzie gruntowej bo jej nie chcę.

Edytowane przez -voymar-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz o pompach gruntowych czy równiez o PW? Akurat Daikin w Althermie ma pompe obiegową sterowana PWM.

 

Althermę kojarzę z PC PW.

Nie dziwię się że ma PWM.

Widać sam falownik nie wyrabiał i proteza była potrzebna do "rozciągnięcia" zakresu...

Zbudowałeś jakąś PC czy tylko stosujesz?

Bo ja WIEM z jakimi problemami się mierzyli i ROZUMIEM, ze je TAK pokonali.

Pokonali - i to chyba dobrze jest!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 ON często pisze - "Załozyłem sobie panele PV", ale.---to są twoje slowa nie moje.:no:

2.gifrzyjechali, zmontowali, zapłacił i MA !

Znaczy ZAŁOZYŁ SOBIE.--czyżby tak pisałem ?

3JA tymczasem te śrubki dokręcam, wybieram ---chcesz to dokręcasz. Hm. w stanie wojennym w wojsku byłeś ? w wieku 28lat? to dziś mamy 2020r a ty na dachu śrubki dokręcasz?

4.Kolejny Cyt.No i włhttps://forum.muratordom.pl/media/images/dostepny_na_facebooku.gifaśnie TEGO ON znieść i zrozumieć nie potrafi!!!

Jak napisał a ja błędnie zrozumiałem - POMPĘ CIEPŁA SOBIE ZROBI. a nie - załozy firmę co robi pompy ciepła.

:lol:

Czyli?

Coś poczyta, ominie wielkim łukiem mnie i firmę dla której działam, zadzwoni, przyjadą, zamontują i BĘDZIE MIAŁ POMPĘ

Znaczy - POMPĘ SOBIE ZROBI!!!------- gdzie tak pisałem?:p

5.Jak ja remontuję sobie silnik samochodu - to znaczy, ze go rozebrałem i ponownie poskładałem zgodnie ze sztuką.

Jak On - to znaczy zawlókł gdzieś, zaplacił i ma. Ja nie remontuję ,ja jeżdżę :

Itd. itd.

bajeruj dalej .

 

Ja mam DOBRE dzieci.

Co jakiś czas kupują mi samochód!!! :lol: :lol: :lol:

Był czas, gdy miałem ich z pięć!

Ja też jeżdzę! Mam czym.

A niektóre JA remontuję.

Daje mi to sporo satysfakcji, ale ja umiem to zrobić.

TAK! TO też umiem zrobić!

 

Czyli zostaje po staremu...

Zadania o sobie nie zmieniamy!

Powodzenia Ci życzę!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy ma czas o godz. 6.00 siąść przy kompie i pisać. Ty widzę że masz

Podtrzymuję ---swoje zdanie.

 

Ja często świt widuję "od tyłu".

Zobaczę a potem kładę się spać...

Przyjmij, ze "to taka ciężka dola geniusza!"

I - Rób swoje!

 

 

Swoją drogą.... zarzucać komuś , ze na forum o 6.00 wpis zrobił?

Obelga czy komplement?

:lol:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DOBRE dzieci.

Co jakiś czas kupują mi samochód!!! :lol: :lol: :lol:

Był czas, gdy miałem ich z pięć!

Ja też jeżdzę! Mam czym.

A niektóre JA remontuję.

Daje mi to sporo satysfakcji, ale ja umiem to zrobić.

TAK! TO też umiem zrobić!

 

Czyli zostaje po staremu...

Zadania o sobie nie zmieniamy!

Powodzenia Ci życzę!

 

Adam M.

 

oj wizjonerze. że dzieci dobre to super TAK MA BYĆ ale że ci kupują samochody to trochę przesada ( a ty remontujeszTak?) --jeszcze się nie dorobiłeś?

Przecież sam pisałeś że sobie remontujesz a ja jeżdźę by mi ktoś to robił.( wyremontował) Już się zaczynasz gubić

Podtrzymuję swoje zdanie Bajerant i marzyciel

odpowiedz jeszcze z tym wojskiem i tym dokręcaniem śrub do PV. 28 wiosen w 81r.- Tak? A dziś skaczesz po dachu , pompy montujesz ,samochody i wiele innych rzeczy?:p

Edytowane przez -voymar-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często świt widuję "od tyłu".

Zobaczę a potem kładę się spać...

Przyjmij, ze "to taka ciężka dola geniusza!"

I - Rób swoje!

 

 

Swoją drogą.... zarzucać komuś , ze na forum o 6.00 wpis zrobił?

Obelga czy komplement?

:lol:

 

Adam M.

 

Zdecydowanie komplement? ja nie mam czasu o tej porze jak również nie jest to moim nałogiem . Ja muszę śmigać do pracy aby mieć na zachciewajki. A ty opiszesz się na forach i już MASZ. ha ha

Edytowane przez -voymar-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DOBRE dzieci.

Co jakiś czas kupują mi samochód!!! :lol: :lol: :lol:

Był czas, gdy miałem ich z pięć!

Ja też jeżdzę! Mam czym.

A niektóre JA remontuję.

Daje mi to sporo satysfakcji, ale ja umiem to zrobić.

TAK! TO też umiem zrobić!

 

Czyli zostaje po staremu...

Zadania o sobie nie zmieniamy!

Powodzenia Ci życzę!

 

Adam M.

 

Tak dla ścisłości---aby dziś remontować samochód to trzeba sporo zainwestowaćnp. w komputer naście tyś.PLN

złom to i owszem można. Tylko po co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wizjonerze. że dzieci dobre to super TAK MA BYĆ ale że ci kupują to trochę przesada --jeszcze się nie dorobiłeś?

Przecież sam pisałeś że sobie remontujesz a ja jeżdźę by mi ktoś to robił.( wyremontował) Już się zaczynasz gubić

Podtrzymuję swoje zdanie bajerant

odpowiedz jeszcze z tym wojskie i tym dokręcaniem śrub do PV. 28 wiosen w 81r.- Tak? A dziś skaczesz po dachu , pompy montujesz ,samochody i wiele innych rzeczy?:p

 

Niedowiarek, cholera jasna, sie trafił...!

:lol:.

No ja wiem...

Ludzie tyle nie zyją!

(tak jest w TV)

Rozumiem, ze chamidło pospolite jesteś i progeniturze wykładasz : poszeł won gówniarzu SAM SOBIE to pier.dolone OC zapłać!

:lol: :lol: :lol:

Czy moze... "nie poniał tonkoj aluzji" ?

 

TAK!, Kurwa... TAK!!!

Łażę po dachach TERAZ (termometr masz? Ogladasz go czasem?), Czasem po piwnicach...

Urodziłem się w 1956r.

Policz ile mam lat, bo mi się nie chce i od dawna tego nie robię!!! :lol: (Szczęśliwi czasu nie liczą...)

Planów mam na jakieś następne 300 lat.

Wolno mi?

A Ty się już "kończysz", że takie "problemy" podnosisz?

W dzrzwi się jeszcze mieścisz? - Bo ja w każde!

 

Mógłbym gówniażerię z tym buforem tam posłać, ale szybko dupa by ni urosła - to POMAGAM im wnosić te baniaki, pompy ciepła i inny chłam!

Ty już tylko "palcem" pracujesz?

Pokazujesz nim kto i gdzie ma "wynieść, przynieść, pozamiatać"?

DBAJ o swoje zdrowie! :lol:

Coś mi się wydaje, ze za szybko spadek chcesz żonie i dzieciakom zostawić - patrzac po tym co wypisujesz. :lol:

Przecież się wtedy pozagryzają....

Zadbaj o swoją rodzinę - dbajac o swoją kondycję!

:lol: :lol: :lol:

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dla ścisłości---aby dziś remontować samochód to trzeba sporo zainwestowaćnp. w komputer naście tyś.PLN

złom to i owszem można. Tylko po co

 

No i - widzisz...

TU WŁAŚNIE się różnimy!

Klasyk dla Ciebie jest ZŁOMEM.

Dla mnie - NIE!

 

Klasyki są na tyle proste, ze NIE TRZEBA programów z pierdyliard złotych , aby dobrze działały.

Trzeba WIEDZY (a ja ją mam) - JAK TO DZIAŁA.

 

Wiem...

Inaczej nie umiesz i zlecisz, chyba, ze Ci sie NIE OPŁACI !

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie komplement? ja nie mam czasu o tej porze jak również nie jest to moim nałogiem . Ja muszę śmigać do pracy aby mieć na zachciewajki. A ty opiszesz się na forach i już MASZ. ha ha

 

Nie potrafisz zrozumieć, że "żyjemy w innych bajkach"?

"Twoje" mnie nie "krecą"!

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i - widzisz...

TU WŁAŚNIE się różnimy!

Klasyk dla Ciebie jest ZŁOMEM.

Dla mnie - NIE!

 

Klasyki są na tyle proste, ze NIE TRZEBA programów z pierdyliard złotych , aby dobrze działały.

Trzeba WIEDZY (a ja ją mam) - JAK TO DZIAŁA.

 

Wiem...

Inaczej nie umiesz i zlecisz, chyba, ze Ci sie NIE OPŁACI !

 

Adam M.

 

Klasyki? na to trzeba duuuuuuuuuużo ( gruby portfel) twierdzę że to nie takie robisz. Fakt maluch już jest w cenie. ( akurat takie miałem 3 i sam robiłem odziwo ale barrrrrrrrdzo dawno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...