Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

co to za produkt


marcinb101

Recommended Posts

witam i mam pytanko do szanownych forumowiczow.znalazlem takie plyty styropianowe frezowane - w sumie to spoko sie je chyba uklada.i jak mi sie wydaje nie bylo by mowy o zadnych mostkach termicznych. chcial bym ich uzyc do ocieplenia poddasza.mam pomysl na zagospodarowanie tych paru metrow...tylko po przejzeniu podobnych postow juz nic za bardzo nie kumam...a wiec do zeczy:dom jest z 1973r.w tym momecie jest tylko polowa dachu zaizolowana,a wiec wszystko na nowo chcial bym zrobic.wiatrochron jest w nie najlepszym stanie sa miejsca gdzie jest spekany...a facet ktory to sprzedaje twierdzi ze moza je ukladac na taki stan wiatrochronu i ze go tak w ogole by nie musialo byc?!ulozyc je chcialem na krokwie, i potem regips.na prospekcie sa takie dane:EPS 040 DI ;albo EPS 035 DI ,i jakiej grubosci najlepiej uzyc.? spzedawca mowil cos ze wystarczy 10-12 cm.moze ktos ma cos takiego,albo mial z tymi plytami do czynienia.prosze o pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze nikogo nie rusza.wiem ze byly juz podobne tematy ale nic nie znalazlem o oznaczeniach jakie widnieja na opakowaniu .to moze uscislijmy.zdecydowal bym sie na ten styropian jezeli naprawde nie musial bym juz zadnych folii zakladac.czy gosc w sklepie wciska kity czy wystarczy poprzykrecac te plyty do krokwi i gotowe moge walic regips????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...