Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja place za prad juz od roku. W tym roku raty to mniej wiecej 120 zl. Dobrze by bylo zrobic odbior budynku i nie placic oplaty za prad budowlany. A wody jescze nie placilam.

 

no właśnie i ja płacę ok. 150 zł na 2 miesiące, sporo a przecież na budowie całą zimę nic się nie działo. Mam nadzieje że będą nadpłaty i teraz mniej nam nalicza. A oni chyba taryfę zmieniają dopiero jak się zamieszka, tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak za wodę płace już 3 rachunek kanalize mamy ale jeszcze nie odebrali i dobrze bo rachunek byłby x2 a i licznik na prąd mam o wigilji i z tydzień temu przyszedł rachunek na 190 zł jest to przewidywany do zwrotu jakbyśmy nie zużyli ,pewnie będzie na zaś bo mamy prąd na razie od sąsiada mamy dopiero pozakładać częśc kontaktów i skrzynke rozdzielaczową doprowadzić do porządku .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja place za prad juz od roku. W tym roku raty to mniej wiecej 120 zl. Dobrze by bylo zrobic odbior budynku i nie placic oplaty za prad budowlany. A wody jescze nie placilam.

 

My nie mamy odbioru a mamy już prąd od wigilji własne liczniki, przyszły rachunki przewidywane na razie na 2 mc po 190 zł na mc ,denerwuje mnie to bo tyle prądu nie naciągniemy zresztą na razie płacimy sąsiadowi bo od niego bierzemy ale chcieliśmy mieć z Enionem zakończone .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My nie mamy odbioru a mamy już prąd od wigilji własne liczniki, przyszły rachunki przewidywane na razie na 2 mc po 190 zł na mc ,denerwuje mnie to bo tyle prądu nie naciągniemy zresztą na razie płacimy sąsiadowi bo od niego bierzemy ale chcieliśmy mieć z Enionem zakończone .

 

u nas to samo, to niby nadpłata ale przez pół roku płaciliśmy tyle, teraz przyjdą nowe rachunki na marzec to zobaczymy jak wyliczą bo my kilka miesięcy prądu nie używaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...