Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Ależ tu zrobiło się gwarno :) My odkąd mieszkamy już u siebie to na wszystko brakuje czasu mimo tego że jestem już od 6 tyg na zwolnieniu ale cały czas jest coś do zrobienia a to do posprzątania albo gościmy choroby wszelakiego rodzaju od grypy jelitowej która nawet mnie dopadła ostatnio po zapalenie płuc u małego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

helooooo! dopadło mnie jakieś przeziębienie:) nawet szef wygonił mnie w piątek z pracy / panuje tam psychoza związana z AH1N1 , wolne dostałam oczywiście nie z troski o moje zdrowie tylko z obawy o swoje:) / niemniej miło z jego strony :) leżę w domku i czuję się gorzej, jutro pójdę lekarza o ile mnie przyjmie:) póki co ominęła mnie wizyta u teściowej - to ten przyjemniejszy aspekt choroby.... Poza tym w końcu wstawiłam parę fotek do albumu, więc zapraszam w moje skromne progi:) widzę, że znów jest nas tu mnogo:) serdecznie witam sąsiadeczkę beatę:) jeśli dobrze doczytałam, mamę drugiej pociechy?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lekarza mam się udać na godz. po 17, w wolnym tłumaczeniu wygląda to tak, że zastanę pełną poczekalnię ludzi umówionych na "po 17".Będziemy się tam nawzajem obdarowywać swoimi mikrobami, kichając i kaszląc nieustannie. Po wizycie zdrowsza raczej nie będę... Mam jednak nadzieję, że poza L4 nie przyniosę do domu nic więcej.

 

zdjęcia są w albumie na moim profilu. Zaraz sprawdzę dlaczego moja najfajniejsza koleżanka forumowa nie ma do niech dostępu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w Nowym roku wszystkie Koniczynki (i sympatyczki) i szczęścia życzę Wam wszystkim. Ale tu ruch ostatnio!!! Super!!!

A co się dzieje u gospodyni? Karolinko, jak się czujesz? Gratulacje!!! Do kiedy czekasz na drugą córcię? Ostatnio mało Cie tu... Zajęta urządzaniem pokoiku pewnie jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki, jestem, jestem, miałam odpoczywać ale pracy sporo i nie mam już czasu na forumowanie.

Muszę ogarnąć najpilniejsze rzeczy bo czas ucieka mi baaardzo szybko. Zostały tylko 2 miesiące do rozwiązania, także zaczyna się najgorętszy okres:)

Poza tym to czuję się nieźle, chociaż ta ciąża jest całkiem inna niż poprzednia i dała mi w kość porządnie. Mam nadzieję że najgorsze już za mną, teraz powoli sobie rosnę:) Ale rośnie tylko brzuch, samopoczucie ok, więc powodów do narzekania nie ma.

 

U nas od początku roku cały czas coś się dzieje, podbitka praktycznie skończona. Gdyby zima wstrzymała się jeden dzień to już byłoby zrobione. Na szafę czekamy.

Pokój Poli praktycznie przygotowany, tylko ja ciągle nie mam czasu żeby pokupować meble i drobiazgi. Ale na to jeszcze trochę czasu mamy, tym bardziej, że Mała będzie na początku razem z nami w sypialni. Gdyby mój m. był bardziej czasowy to pewnie już wszystko byłoby gotowe a tak czekam na jego wolną chwilę.

 

Nasze plany ogrodowe chyba zostaną przesunięte o rok, bo wcześniej chcemy dokończyć elewację, zrobić opaskę z kostki wokół domu, taras i garaż. Plany są, zobaczymy co damy radę zrobić.

 

Grandzia, ja też nie widzę zdjęć.

Współczuję choróbsk, u nas, tfu, tfu spokój. Wszelkie przeziębienia i grypy mijaja nas z daleka. Nawe bilans mamy przełożony żeby nie ciągnąć Kingi do przychodni gdzie sami chorzy. Mam nadzieję że do wiosny nic nas nie dopadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matilde gratuluję przeprowadzki :)

I dziękuję wszystkim za gratulacje. Ja teraz męczę się koncepcją ogrodu. czyli... zrobić samemu? ale wiem o tym mniej niż o budowaniu domu... czy zlecić? ale kosztuje to krocie...

jak już M garderobę skończy to powstawiam fotki :)

 

buziaki dla Was wszystkich i napiszcie proszę, jak się mają Wasze ogrody?

 

Beatko gratulacje:)

Niech Malutka rośnie zdrowo:)

Ciekawa jestem Waszej garderoby, u mnie koncepcja na zabudowę jest, materiał też, teraz tylko kilka wolnych wieczorów m. i kolejne pomieszczenie będzie gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie symboliczny miesiąc od zamieszkania u siebie :D jest cudownie jutro jadę po materiał na firanki do jadalni i reszty pomieszczeń. Powiem wam, dziewczyny że ja to już chcę wiosnę znudził mnie ten śnieg. Jak się spręże to wieczorem pochwalę się naszym m4 ale na razie wracam do pracy i rozliczania z urlopów :D Miłego dnia :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są, są już widzę ufff :rolleyes: kochana podoba mi się...zaraz o czym ja tu miałam pisać:confused: Kuchnia mi się podoba...widzę, że jako jedna z niewielu nie zrezygnowałaś ze spiżarki. Ale ostatnie zdjęcie wymiata wszystkie, cudowny pies...ja sama mam 4 szt, tylko nie mieszkają z nami w domku. Mają swoje domki na zewnątrz:p Bardzo podoba mi się rozwiązanie z pralnią przy łazience, a ta duża szafa jest w sypialni na ścianie przy pralni?? Naprawdę fajne rozwiązanie i teraz sama zastanowiłabym się nad takim rozwiązaniem.

Powiedz mi co to masz za zdolniachę, tyle medali wisi w pokoju chyba starszej pociechy?? no i jak się mieszka?? Nie ma to jak u siebie, co??

:hug:

 

pralnia jest w miejscu garderoby, tyle że wejście jest od strony łazienki, żartujemy, że to mój pokój, bo tam spędzam sporo czasu.Szafa faktycznie stoi na ścianie pralni i łazienki.

Starszy syn to sportowiec, wygrywa niemal we wszystkich biegach. Poza tym gra w piłkę nożną. W tym roku niestety miał przerwę, od lipca do grudnia borykał się z kontuzją pięty i miał zakaz ćwiczeń. Inni się ucieszyli:) a on nieszczęśliwy był przez te pół roku.

Jestem z niego dumna, choć mógłby się troszkę mniej usportawiać:) bowiem przez wadę genetyczną został jednonerkowcem.

poZDRÓWKA

 

aNNa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję przeprowadzki nowym mieszkańcom koniczynek.

 

U nas już ok. Miałam mały problem z moim maleństwem, ale sytuacja już opanowana. Bede miała teraz wiecej czasu na forum. Tak poza tym cały czas poswiecam mojemu maleństwu. Ostatnie zakupy oczywiscie były dla naszej niuni. W domku narazie nic sie nie zmienia.

Jedynie na zewnątrz przybywa z każdym dniem coraz więcej sniegu. Masakra dokąd to będzie padac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

padać będzie do samiutkiej wiosny:) My mieszkamy prawie na końcu świata, wokół nie ma więc nic poza zaśnieżonymi drzewami, łąką pokrytą puchową kołderką. Jest tylko biało, biało i biało..... pięknie:) Do asfaltu i cywilizacji ponad 0,5 km zaśnieżonej polnej drogi... ale nasze rumaki dają radę:). Martwi mnie jedynie przedwiośnie i roztopy, wówczas droga będzie nie do przejechania, póki nie wyschnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze brakuje wieluuu rzeczy, mi bardzo podoba się wasz Sylwia kominek, u nas był robiony na szybko i nie za bardzo podoba mi się. Firanki do jadalni i kuchni szyją się ale najbardziej chcę zmusić mojego ślubnego do zakupu łóżka i szafy ale widocznie mało skutecznie to robię ;) :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze brakuje wieluuu rzeczy, mi bardzo podoba się wasz Sylwia kominek, u nas był robiony na szybko i nie za bardzo podoba mi się. Firanki do jadalni i kuchni szyją się ale najbardziej chcę zmusić mojego ślubnego do zakupu łóżka i szafy ale widocznie mało skutecznie to robię ;) :)

 

U nas też wciąż dużo rzeczy brakuje. Powoli w każdym miesiącu cos dokupujemy. Teraz nasz budżet trochę zmalał ze względu na Natalkę. Ale najważniejsze są potrzeby małej, resztę jeszcze dokończymy. Ciągle szukam inspiracji mebli do sypialni i jak będą tylko pieniążki to chcemy kupić. Pusto tak tylko jak samo łóżko stoi.

Wstawię kilka fotek moich firanek w salonie.Tylko troche pozniej mała się budzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...