Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Super, piękny kamień przy wejściu jeśli możesz napisać jakiej firmy i jaka była cena. Mi dzisiaj skończyła się umowa o pracę więc zostaje bezrobotna, czeka mnie siedzenie w domu z czego nie jestem zadowolona za bardzo. Sylwia ile wasze maleństwo ma już ?

 

Mam jeszcze gdzies zdjecie całego domku ale nie moge na razie znalezc ale poszukam pozniej. Kamień firmy Stegu, tutaj jest link http://www.stegu.pl/karta-produktu/art,54,marseille.html. Ceny nie pamietam. Wiem że w opakowaniu był po 0,5 m2. Za całosc to około 1000 zł. Mamy go kilka miesiecy wiec trudno mi cos o nim wiecej powiedziec. Na wiosne chcem go jeszcze zainpregnowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Lsylwia, o ile się nie mylę to mamy te same panel w salonie piękne...:) moje są jaśniejsze: classen verden dąb miodowy.Tak mi się spodobały, że mam je w holu, pokoju na dole, salonie , holu na górze i u młodego. Starszy syn ma dziwne panele:):)starsze pokolenie pyta, kiedy będzie docelowa podłoga, a koledzy kuby mówią, że fajne, ale im rodzice nie pozwoliliby na takie szaleństwo:)?

 

Goga! mój M zakochał się w twoim garażu... Prawie miał pretensje o to że mu wcześniej tego nie pokazałam. Patrzyliśmy na naszą mapkę i mielibyśmy nawet miejsce na takie rozwiązanie. Ale to dopiero po odbiorze.... Wczoraj z tego podniecenia nie mógł nawet zasnąć:):) hiiihiiihiii Dziś ściągnęłam to cudeńko na pulpit, aby M mógł podziwiać i marzyć.....

poZDRÓWKA

ANNA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, piękny kamień przy wejściu jeśli możesz napisać jakiej firmy i jaka była cena. Mi dzisiaj skończyła się umowa o pracę więc zostaje bezrobotna, czeka mnie siedzenie w domu z czego nie jestem zadowolona za bardzo. Sylwia ile wasze maleństwo ma już ?

 

Moje maleństwo ma 2 miesiące. Obejrzycie filmik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

My do salonu kupilismy balterio za ponad 100 zł/m

a reszta to rono za 35 zl/m

po 2 latach i te i te wygladaja tak samo, choc... nastepnym razem kupilabm krono.

Balterio nam sie porysowalo od zabawek dzieciecych (pchaczy np) a takze od odkurzacza na kolkach DO PANELI 9sic!) a producent odmówił reklamacji mowioac o zlym uzytkowaniu... eh

 

za to na krono są ślady tam, gdzie mąż samodzielnie meble przestawiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

My też mamy takie ustawienie i też sobie chwalimy. Choć jesteśmy drugi sezon bez ogrzewania (tzn sam kominek bo nas w konia zrobili z gazem) i ja z dziećmi u rodziców bo w domu 16-18... budowałam z porothermu + 15 cm styro.A Ty Goga?

 

Cześć laski:)

 

Sylwia, my część kupowaliśmy w sklepach stacjonarnych, część przez internet. Nie pamiętam teraz nazw sklepów, ale też było oki. Nic nie uszkodzone, dobrze zabezpieczone.

 

Matilde, u mnie też domek ustawiony tak, że mnóstwo słoneczka wpada do środka. Drzwi tarasowe od wschodu (uwielbiam poranki ze słońcem), ściana z wykuszem od południa. Idealne ustawienie. Dziś jeszcze w piecu nie palę, mimo sporego nocnego mrozu. Słońce robi swoje.W tej chwili w salonie mam 22 stopnie bez palenia:D

 

Matolde, przypominam, że obiecałaś nam fotki ze swojej koniczynki:yes:

 

Pozdrawiam wszystkie babeczki:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...