Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Witajcie dziewczynki, widzę że na wątku zrobiło się trochę ogrodowo, u nas póki co wszystko pięknie rośnie, zagęszcza się i zaczyna osłaniać od sąsiadów:)Ale tak naprawdę nie mam zbyt wiele czasu na pielęgnowanie roślinek. Pokażę nasze ostatnie poczynania, tzn, małża, bo ułożył kosteczkę sam własnoręcznie:)

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us Mamy też zrobioną opaskę z kostki wokół domu, odwodnienie i taras. Od jutra ruszamy z ogrodzeniem, na razie tylko boki, front może jesienią lub w przyszłym roku, bo trzeba pieniędzy uzbierać:) Sylwia, dopiero dziś zobaczyłam zdjęcia w Twoim dzienniku, nie wiedziałam że masz cegłę na klatce schodowej;) ja też planuję tak zrobić, męża przekonałam także w zimie działamy:) powiedz co to za cegła? bo ja jeszcze nie miałam czasu zgłębiać tematu;) teraz rozglądam się za meblami do salonu, musimy kupić szafkę rtv, komodę, stół i krzesła. Najprawdopodobniej złożę zamówienie u forumowej hazel, czekam na wycenę. Na koniec nasza Polinka:)

Uploaded with ImageShack.us

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni szukam czegos ładnego do pokoju mojej księżniczki no i ceny mnie załamują. Pokój jest spory i potrzebuję szafę, 2 komody, 2 półki i jeszcze jakas półeczkę. Dzisiaj wpadłam na pomysł żeby zamiast regałów z półeczkami zrobić jej półki samodzielnie na całej scianie. Cos tego typuhttp://www.nietylkodzieciaki.pl/wp-content/uploads/2011/09/kolor-i-bia%C5%82y-w-pokoiku-dziecka.jpg

Wtedy mniej mebelków by musiała jej kupić a pokój stał by się bardziej przytulny. Jak myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mebelki dziecięce są albo w brzydkich krzykliwych kolorach i we wzory w rybki/samochody/księżniczki/itp. albo jeśli ładne, delikatne lub w modnym ostatnio stylu shabby to drogie straszliwie..... Kiedyś meble sosnowe były w przystępnych cenach -mozna by było je przemalować na wybrany kolor ale teraz i te stały się chodliwe=drogie...

 

Dla przykładu: tu zwykły ikeowski expedit:

expedit-rega__0092712_PE229410_S4 (1).JPG

a tu po liftingu:

Nursery11-375x500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 1 year później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...