Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

No właśnie po nowym roku. Zimę mogę spędzić na starych śmieciach ale wiosnę to już chciałabym w koniczynce przeżyć:D

 

Pamiętam jak zaczynaliśmy budowę w maju 2008 to cichutko marzyłam żeby Boże Narodzenie 2011 spędzić w nowym domku, zobaczymy czy się uda:)

 

To tak jak ja tylko chciałam tylko ja buduję od mają 2010 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu u nas to samo, zbyt mało czasu na roboty budowlane. A my za 3 miesiące musimy się przeprowadzić.

Sylwia widzę, że u was prace ostro ruszyły, jaką kuchnię w końcu wybraliście??i jakie płytki?

 

Kochana u nas robota stoi w miejscu. Fachowcy ciągle nas zwodzą. Aczkolwiek ciągle coś kupujemy. Kuchnia będzie biała z czarnym, a trzeci kolor w dodatkach niech zostanie niespodzianką. Jeszcze jestem na etapie dobierania blatu i płytek lub szkła pod szafkami. Narazie projekt jest gotowy samego układu mebli..

Płytka taka (oczywiście na zdjęciu nie bardzo widać co i jak):

http://p.alejka.pl/i2/p_new/21/32/cersanit-mika-bianco-45x45_0_b.jpg

 

Założyłam galerię, jak panowie się zjawią to wkrótce zacznę umieszczać nowe zdjęcia. A tak poza tym to szukam mozaiki do łazienki bo ta z opoczna jest nie osiągalna.

Jakiej firmy wybraliście wanne? Mi się podoba Cersanitu Sicillia asymetryczna, bo jest z mniejszym łukiem niż inne. No i dopiero teraz zauważyłam ze baterie montowane na ścianę są dużo tańsze niż te na wannę.

Jakiego producenta kupujecie armaturę? Może któraś z was ma jakoś fajną stronkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwuś, też będziesz miała prywatny album, czy założyłaś wątek w galeriach??

Fajna będzie biało czarna kuchnia, w połysku robicie?

Ja się zastanawiam czy nie dać elementów czarnego szkła w szafie w wiatrołapie, kusi mnie:)

Dziś ostatecznie zamkniemy temat kuchni, zajmę się teraz płytkami do łazienek. Na pierwszy ogień idzie łazienka na dole, nad górna narazie nie myślę. Armatura będzie v&b albo roca. Muszę popatrzeć na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia dzięki za szafy, skłaniam się ku czarno białej, brązy na pewno nie:)

Wczoraj dograliśmy temat kuchni, przy barku czuję że zaszalałam, mąż i reszta mnie namówili do zmiany decyzji, mam nadzieję, że efekt będzie fajny. We wtorek jedziemy ustalać szczegóły szafy bo wczoraj tylko wymiary wzięte. Szafa + szafka na buty= 2300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale tu cicho dzisiaj.... a u mnie się właśnie posadzki wylewają :D

 

 

Karolinka zaciekawiła mnie barkiem i znikła. A ja dopiero od lekarza wróciłam. No i przy okazji w kilku sklepach byłam.

 

Po wylaniu posadzki u nas było bardzo czyściutko a teraz znów wszystkiego sie nazbierało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...