Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Sprzedawczyni armaturę KFA bardzo mi odradzała. Bo jej zdaniem lepiej trochę dołożyć i mieć coś lepszego. A w internecie raczej pozytywne opinie.

 

No cóż, jeszcze parę lat temu KFA było synonimem jakości..... My mieszkanie urządzaliśmy 4 lata temu - wówczas baterie 3 otworowe to był "dizajn" : Lol2:: Lol2:: Lol2: no i wcale mało to to nie kosztowało. Dziś zdecydowanie wolę zwyczajne sprawdzone rozwiązania. Baterii podtynkowych też zakładać nie będziemy....

 

oooo, emotki się nie wyświetlają - a może tylko ja ich nie widzę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super kuchnia:)ja już nie mogę oglądać kuchni, nic nie mogę już zmienić!my zrezygnowaliśmy z połysku w kuchni, jak będzie cała złożona to wstawie zdjecia!

a co do baterii w wannie to zrobiliśmy jedną płytkę wyjmowana tak na wszelki wypadek i mamy wąż chowany w obudowę a baterię mamy z serii deante cubic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zróżnicowanie tak, byle nie za duże:) Nie wiem właśnie na co się zdecydować. Drzwi mają być jasne, podłogi na górze też, podłoga w salonie ciemna, no i teraz- jasne drzwi do ciemnej podłogi będą pasować, a co ze schodami?

Oj, co ja się ostatnio nad drzwiami nagłowiłam (tzn kolorem)... Ale już zamówiliśmy. U nas będą gładkie zupełnie, bez szybek (mam teraz w mieszkaniu ciemne z szybkami i na tych listewkach potwornie kurz się zbiera) Na górze zamontowaliśmy ciemne (fornir macore) na dole będzie teak gold (jak zobaczyłam próbkę forniru to zakochałam się:D) Najbardziej obawiam się jak to się zgra z ciemnymi oknami i schodami, jasną podłogą i białymi listwami... Mam nadzieję, że będzie ok:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My prawdopodobnie sami sobie ułożymy panele. A już nachodzą mnie myśli żeby przez internet zamówić ale najpierw muszę na żywo zobaczyć. Boję się, że jednak monitor może przekłamywać kolory:(

 

Gosiu też mamy przemysłowy tata z M sprząta np.auto .Faje są też go braliśmy na budowę np .przed układaniem styro na podłogę A paneli jak nie masz upatrzonych to przez net nie kupuj bo inaczej wyglądaja na żywo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu też mamy przemysłowy tata z M sprząta np.auto .Faje są też go braliśmy na budowę np .przed układaniem styro na podłogę A paneli jak nie masz upatrzonych to przez net nie kupuj bo inaczej wyglądaja na żywo .

 

A panele układaliśmy sami z M .Szkoda płacić za układanie bo to łatwe i szybciutko się układa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My prawdopodobnie sami sobie ułożymy panele. A już nachodzą mnie myśli żeby przez internet zamówić ale najpierw muszę na żywo zobaczyć. Boję się, że jednak monitor może przekłamywać kolory:(

 

My zanim położymy panele to czekamy ciągle na gładź i łazienki. Jak zamawiałam miesiąc temu panele martwiłam się że to dużo czasu i że może nie powinnam zamawiać przez neta. Ale wyszło jak wyszło. Panele są a fachowców ciągle brak.

 

Z mężem wcześniej w sklepie obejrzeliśmy panele w sklepie i spisaliśmy nazwę. Wyszło dużo taniej na całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magsawa nie mogę się doczekać zdjęć!!!

 

Gosiu, zanim kupisz panele to obejrzyj na żywo koniecznie. Te które my wybraliśmy, w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej niż na monitorze. Różnica jest ogromna.

 

Ja dziś jadę dogadać szczegóły szafy w wiatrołapie i chcieliśmy zamówić już drzwi no ale chcą sporą zaliczkę a narazie kasy brak. Wstrzymamy się jeszcze ze 2 tyg, najgorsze że na montaż czeka się 3-4 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...