Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Renatko już cały domek ocieplony, zostało aby kolor położyć, ale już chyba w tym roku nie damy rady.

Fajne łóżka, zaraz dokładnie poprzeglądam.

 

No my też nie damy rady bo jeszcze musimy siatkę i klej a pogoda się popsuła ale tynk czeka .

Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)

U nas też przymrozek, niestety zima zbliża się wielkimi krokami. Ja z tych ciepłolubnych więc już czekam na wiosnę;) ale teraz słoneczko wspaniale świeci więc korzystam i robię duże pranie. My w koniczynce jeszcze nie palimy, na takie dni wspaniale sprawdza się kominek, chwila moment i cieplutko. W sobotę pomalowaliśmy jeden raz salon, jeszcze raz i będzie gotowy. W środę jedziemy po panele na górę. Dziś czekam na kuriera, ma dowieść panel do drzwi wejściowych. Nareszcie będą wyglądać jak należy.

Ja na łóżka nawet nie patrzę bo nasza sypialnia przeprowadza się razem z nami:D

 

Gosiu z nami jedzie szafa 3 drzwiowa sosnowa ,komoda sosnowa dla syna,póleczki na zabawki ,kanapa i fotele do salonu (mam nadzieję ,że na krótko max 4-5 mc )bo mnie już denerwuje ,a chcemy narożnik ale kasy brak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zdjęcia zwstawie w przyszlym tygodniu jak będą drzwi, skończona kuchnia, narożnik i stół to razem bedzie wiecej widac:)mam nadzieje ze razem wszystko bedzie współgrało.

 

 

To może pomożemy inwestorce ocenić czy wszystko współgra? Czekam na najnowsze wieści z koniczynki:cool:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...