Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Faktycznie lepiej było by dokończyć malowanie a później wziąć się z panele.

 

A temat narożniku i sypialni u mniej jeszcze odległy, ale już wiem że to nie będzie łatwy wybór. W sklepach mały wybór. Wszędzie dają katalogi i pokazują próbki materiałów. Masakra jakaś.

W waszym przypadku jak chcecie w grudniu być już u siebie to faktycznie czas już się powoli zastanawic co wybrac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Goga81 podpowiem Ci tylko (z własnego doświadczenia) że czas oczekiwania 4 tygodnie normalnie nie oznacza 4 tyg. w okresie przedświątecznym:( My tak zamówiliśmy jeszcze do mieszkania meble i w zasadzie w sklepie były, tylko z transportem był kłopot... Skończyło się niezłą awanturą i ustawianiem mebli w dniu, w którym "sąsiedzką wigilię" organizowaliśmy (jakieś 2-3 dni przed wigilią...) Jak macie więc już coś wybrane to lepiej nie czekać na ostatnią chwilę:no:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas skończone ocieplenie ,teraz dalej praca ze styro ale tylko kilka metrów no kilkanaście balkony ,we wrześniu posmarowałam dyserbitem, dałam pape teraz czas na styro folie i betonik .M nie chciał z miksokreta musi sam wylewać .A ja maluje drzwi ,wymalowałam 2 sztuki .

 

 

Z miksokreta nie nadaje się na balkon. Dobrze zrobił.

Edytowane przez sylwia&radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas skończone ocieplenie ,teraz dalej praca ze styro ale tylko kilka metrów no kilkanaście balkony ,we wrześniu posmarowałam dyserbitem, dałam pape teraz czas na styro folie i betonik .M nie chciał z miksokreta musi sam wylewać .A ja maluje drzwi ,wymalowałam 2 sztuki .

Renatko ja Cię podziwiam za te Twoje roboty, prawdziwa z Ciebie Bobowa Budownicza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny:)

Wczorajsze zakupy się udały, mamy panele, listwy i podkład pod panele na całą górę. Dodatkowo kupiliśmy płytki nad blat do kuchni, mąż zaakceptował mój wybór więc nie było na co czekać. Kupiliśmy Marconi Brillante nero 30x60.

 

Wybraliśmy też narożnik+fotel+puf, wybór padł też na meble do salonu. Miałam okazję siedzieć na moim wymarzonym narożniku Bizzarto Bilbao, wiem, że którejś z Was też się podobał. I cóż zawiodłam się. Ładnie to on tylko wygląda ale dla nas wcale wygodny nie był, kosztował ponad 6 tys a za tą cenę spodziewałam się czegoś wygodniejszego.

A nasz wybór padł na http://www.wajnert.pl/produkty/narozniki-z-funkcja-spania/maximus-nar3w-m2bok-i taki jak w linku tylko obicie materiałowe, koszt ponad 3 tys, ale dla nas okazał się być mega wygodny:D

Po wypytaniu sprzedawcy okazało się, że na wszystkie meble czeka się ok 4 tygodni, więc na zastanowienie się mamy czas do początku listopada, wtedy musimy się już ostatecznie decydować:)

ojojojjj Gosiu a my jedziemy w następny wekkend do stolicy oglądać Bilbao bo baaardzo mi się podoba. Maximusa ma Magsawa i też zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Karola tu są lepsze baby budownicze np.kubelek30 ,waderka i wiele wiele więcej .

A wiem, wiem, ale skąd Wy czerpiecie siłę i moc na to wszystko.

Ja to jestem taka wypluta i marna, że po prostu fizycznej siły nie mam do takich robót.

Co dzień rano jak wstaję do pracy to cieszę się, że robię to co robię, na szczęście klikanie w klawiaturę mnie tak strasznie nie męczy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiem, wiem, ale skąd Wy czerpiecie siłę i moc na to wszystko.

Ja to jestem taka wypluta i marna, że po prostu fizycznej siły nie mam do takich robót.

Co dzień rano jak wstaję do pracy to cieszę się, że robię to co robię, na szczęście klikanie w klawiaturę mnie tak strasznie nie męczy;)

 

Siła sama przychodzi jak słyszę wycenę np .za ocieplenie poddasza 5.500 i myślę 5 kawałków przecież za to kupię materiał na wylewki i zapłacę za wylewkarzy .I tak wkółko ,wiem ja też jestem wypąpowana ,jesienne przesilenie ,ostatnio nic na budowie nie robię ,tylko 2 sztuki drzwi pomalowałam ,śmieci ,styro ,worki posprzątałam to przez 2 tygodnie więc mało .Dwie sztuki drzwi czeka .Powiem tak jak się człowiek przy pracy zmęczy ale zobaczy ,że to jego praca to obrasta w pióra .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siła sama przychodzi jak słyszę wycenę np .za ocieplenie poddasza 5.500 i myślę 5 kawałków przecież za to kupię materiał na wylewki i zapłacę za wylewkarzy .I tak wkółko ,wiem ja też jestem wypąpowana ,jesienne przesilenie ,ostatnio nic na budowie nie robię ,tylko 2 sztuki drzwi pomalowałam ,śmieci ,styro ,worki posprzątałam to przez 2 tygodnie więc mało .Dwie sztuki drzwi czeka .Powiem tak jak się człowiek przy pracy zmęczy ale zobaczy ,że to jego praca to obrasta w pióra .

Tak, to prawda, własną robocizną można dużo zaoszczędzić. U mnie mąż z bratem ogarniają co mogą, mnie nie fatygują do pomocy.

Dziś uświadomiłam sobie, że kończy się październik, a na początku listopada wchodzi pan do łazienek, a my bez płytek, w czarnej d jesteśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...