Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Heh, cieszę się, ze te wybory już mam z głowy;)

Zazdroszczę, ja wiedziałam że łazienka będzie najbardziej problematyczna, potrzeba by mi kilku dni żeby ogarnąć temat, ale jak zwykle nie ma kiedy i dlatego tak się przeciąga. Yukuś a Ty jaka masz armaturę? i gdzie Twoja galeria?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę, ja wiedziałam że łazienka będzie najbardziej problematyczna, potrzeba by mi kilku dni żeby ogarnąć temat, ale jak zwykle nie ma kiedy i dlatego tak się przeciąga. Yukuś a Ty jaka masz armaturę? i gdzie Twoja galeria?

Karolinko, obiecałam galerię, jak pojawi się blat w kuchni:) wiem, ze już jest zrobiony, ale na budowę do mnie dotrze w przyszłym tygodniu i wtedy zabejcujemy i zaolejujemy (fajne słowo;)) i może galeria wtedy (jak znajdę czas, bo to coraz bliżej;)

Armaturę mam różnie: u dziewczyn kibelek i bidet ideal standard, kabina i wanna z koła, w naszej chyba też Ideal standard;) plus brodzik tres i wanna z koła, a w małej gościnno-codziennej umywalka roca i kibelek koło (kabina jest wymurowana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda, własną robocizną można dużo zaoszczędzić. U mnie mąż z bratem ogarniają co mogą, mnie nie fatygują do pomocy.

Dziś uświadomiłam sobie, że kończy się październik, a na początku listopada wchodzi pan do łazienek, a my bez płytek, w czarnej d jesteśmy.

 

Mój brat to dupek woli kobiece zajęcia ,pranie ,prasowanie ,sprzątanie .Brat M 150 km od nas .Pomaga troszkę mój tata no ale nie aż tak no bo wiek 63 lata to aż tak tyrać mu nie pozwalamy .Ja jak widzę ,że materiał jest a mogłabym to zrobić to się za to biorę ,bo czas goni ,zima ,mieszkać tu możemy ile chcemy ale nam za ciasno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to u nas odwrotnie mamy płytki a nie ma kto robić:evil:

 

Armaturą możesz się pochwalić?

 

My ostatnio z M (sobota ) byliśmy w 3 punktach oglądnąć deszczownice i w 3 pocałowaliśmy klamkę w soboty nieczynne a od pon do pn do 17 przecież te godziny pracy to nie dla ludzi pracujących .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój brat to dupek woli kobiece zajęcia ,pranie ,prasowanie ,sprzątanie .Brat M 150 km od nas .Pomaga troszkę mój tata no ale nie aż tak no bo wiek 63 lata to aż tak tyrać mu nie pozwalamy .Ja jak widzę ,że materiał jest a mogłabym to zrobić to się za to biorę ,bo czas goni ,zima ,mieszkać tu możemy ile chcemy ale nam za ciasno .

 

A ja na budowie zostałam sama. Mojego męża rodzina nawet nie widziała domku. Tato mój chory no i sama jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na budowie zostałam sama. Mojego męża rodzina nawet nie widziała domku. Tato mój chory no i sama jestem.

Do nas tez rodzina nie przyjeżdża, ja się przyzwyczaiłam, toksyczne więzi się rozluźniły. Ostatnio na weselu dalsze ciotki pytały dziadków o naszą budowę a oni nic nie wiedzieli bo nie byli nigdy:):):) i nie będą mam nadzieję.

Ale za to dzięki budowie nawiązały się nowe kontakty, które mam nadzieje że będą się rozwijać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nas tez rodzina nie przyjeżdża, ja się przyzwyczaiłam, toksyczne więzi się rozluźniły. Ostatnio na weselu dalsze ciotki pytały dziadków o naszą budowę a oni nic nie wiedzieli bo nie byli nigdy:):):) i nie będą mam nadzieję.

Ale za to dzięki budowie nawiązały się nowe kontakty, które mam nadzieje że będą się rozwijać.

 

Nie wiem jakie ty masz na myśli kontakty. Ale my mam fajnych sąsiadów. Kiedyś Wam zrobię fotkę jak to wyglądało jak kupiliśmy działkę a jak nasza okolica wygląda po nie całych 3 latach. Mało kto może uwierzyć, ile domków można wybudować tak krótkim czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Renia, ja jestem po tej drugiej stronie też;) I dla mnie to też praca, a porobić w swoim domku trochę też bym chciała... To kiedy, jak klienci najchętniej by chcieli wieczorami przychodzić?

 

Yuczka masz rację wiem,miałam kiedyś praktyki w sklepie odzieżowym w technikum handlowym .Ale otwierać można o 10 do np 18-19 zamiast o 9.00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sklep internetowy to nie to samo, najpierwi tak trzeba zobaczyć na żywo żeby zdecydować się na zakup.

 

No właśnie o to chodzi upatrzyłam sobie 3 deszczownice na allegro w Krakowie chciałam zobaczyć bo wydać ponad 500 zł i klnąć na siebie ,że mogłam jechać zobaczyć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuczka masz rację wiem,miałam kiedyś praktyki w sklepie odzieżowym w technikum handlowym .Ale otwierać można o 10 do np 18-19 zamiast o 9.00

Godziny pracy sprzedawców i tak są bardzo kiepskie, bo czy zaczną pracę od 9 czy od 10 i dołożyć dojazd w obie strony to i tak cały dzień zmarnowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...