Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

A ja na budowie zostałam sama. Mojego męża rodzina nawet nie widziała domku. Tato mój chory no i sama jestem.

 

Syliwia mój teściu też i wcale mi z Tym źle nie jest ,nawet się cieszę bo jak to on, były by różne uwagi .A teściowa i brat widzieli przez 15 minut w maju na komuni synka jakby nie fakt komunii też pewnie by nie widzieli .Ostatnio u teściów byliśmy no nie pamiętam ale chyba z 10 mc temu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Godziny pracy sprzedawców i tak są bardzo kiepskie, bo czy zaczną pracę od 9 czy od 10 i dołożyć dojazd w obie strony to i tak cały dzień zmarnowany.

 

Karola ja wiem ,ale np.M jest z pracy o 16 może obiad zjeść w pracy ,więc chodź jeden sklep można zaliczyć ,dobrze ,że jestem na końcu drogi i większość kupuję na necie ,w LM ,Ikea .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Syliwia mój teściu też i wcale mi z Tym źle nie jest ,nawet się cieszę bo jak to on, były by różne uwagi .A teściowa i brat widzieli przez 15 minut w maju na komuni synka jakby nie fakt komunii też pewnie by nie widzieli .Ostatnio u teściów byliśmy no nie pamiętam ale chyba z 10 mc temu .

 

Ja swoich teściów widziałam tylko na naszym ślubie i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z okazji zbliżających się moich urodzin i wyjazdu do męża też zamierzam kupić sobie buciki i może kurtkę. No i może jeszcze coś fajnego bo ostatnio w mojej szafie pustka się zrobiła.

u mnie też pustka, ale to nic, wypłata się zbliża, kozaki mam upatrzone to aby zgarnąć z półki;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie też pustka, ale to nic, wypłata się zbliża, kozaki mam upatrzone to aby zgarnąć z półki;)

 

Ja kupiłam ostatnio 2 pary spodni jedne dzins jeszcze nie dotarły i cieplejsze elegancki.Oj kupiłoby się to i owo ale kasa,kasa ,kasa ,kupiłam córci właśnie płaszczyk ,kamizelkę i chłopaką po parze spodni muszę kupić jeszcze im buty już upatrzyłam Korneckiego tylko muszę ich wziąść i zmierzyć buty dla dziecka 100 zł .Teraz czekam na dostawe drewna do kominka i rozliczenie z hydraulikiem,wczoraj wyskoczyłąm z 270 zł za logopedę i zajęcia gimnastyczne i 50 zł za składkę kościelną co mc bo mój najmłodszy idzie do komunii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu płacę za logopedę bo mój Michał chodzi prywatnie ,do państwowego mam na drugi koniec Krakowa i pracują tylko w godzinach ranno-popołudniowych ,po 3 koleżanki synek chodził właśnie tam do poradni państwowej i po roku brak rezultatów .Mój ma problem z sz oraz cz po 3 lekcjach jest widoczna poprawa i Michał zadowolony z pani .Wychodzi uśmiechnięty.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu Renia ja widzę, że wydatki związane z dzieciakami dopiero przede mną. A mogę zapytać dlaczego płaciłaś za logopedę?? Myślałam, że logopeda jest za darmo:eek: My na dzieciaki kupiliśmy kurtki zimowe, czapki, szaliki, rękawice, zostały jeszcze buty. I tak co roku bo tak rosną, że z poprzedniego sezonu rzeczy, pomimo że nie zniszczone, są już za małe.

 

Melduję, że na budowie akcja panele trwa w najlepsze. Mąż ułożył całą górę poza garderobą:D Zrobiło się przytulniej , domowo. Kuchnia pomalowana na gotowo, jeszcze tylko kafle i będzie na 100% ukończona. No i nasze drzwi doczekały się ostatecznego wypełnienia i wreszcie wyglądają jak należy:) fotki wstawię w poniedziałek.

Pozdrawiam i życzę miłej niedzieli:*

 

Oj tak, zakupy dzieciowe pochłaniają sporo funduszy, ale jakie przyjemne jest kupowanie;)

My już w końcu zdecydowaliśmy się na schody, jutro płacimy zaliczkę, montaż w połowie grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak, zakupy dzieciowe pochłaniają sporo funduszy, ale jakie przyjemne jest kupowanie;)

My już w końcu zdecydowaliśmy się na schody, jutro płacimy zaliczkę, montaż w połowie grudnia.

 

Tak zakupy przyjemne tylko u mnie razy 3 a sami też chcielibyśmy coś nowego.My dziś zrobiliśmy sobie wypad do Ikea była kawka ciasteczka i zakupy ,pled i pościel dla syna i 3 stoliczki i zakupki butowe chłopką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś postanowiłam zrobić porządki w zdjęciach i inspiracjach które zalegają w kompie i jak popatrzyłam na to, co wybrałam wtedy, to dziękuję Bogu że się nie wykańczałam rok temu:):) Byłoby brązowo beżowo a tak będzie szarutko, ostatnio nie śpię prawie wcale bo buszuję po necie i szukam, szukam. Nie mogę się doczekać realizacji, echhh.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...