Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mój mąż podziela moje zdanie odnośnie mebli, także ja pokazuje co znalazłam, on zatwierdza i oboje jesteśmy zadowoleni, on że ma to z głowy, ja że mam to co chcę:)

U nas z fachowców przewinie się tylko płytkarz, reszta sami chłopcy będą robić to mam nadzieję że sprawnie pójdzie. Dziś spotykamy się z panem łazienkowym, ustalamy kiedy wchodzi robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z meblami u nas też jest podobnie. Tylko czekam na przytaknięcie, żeby później nie było, że coś się nie podoba.

 

A co z płytkami? Masz już jakiś pomysł?

 

Jakiś mam, miałam dziś jechać popatrzeć, ale mąż nie może, także wypad przekładamy na piątek i już musimy się zdecydować bo jak w przyszłym tyg łazienka ma się zacząć robić to nie można dłużej czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu bardzo mi przykro [*].

 

Swoją drogą to coraz częściej słyszy się o takich przypadkach, młodzi, całe życie przed nimi a nie potrafią stawić czoła problemom, nie dają szansy żeby sobie pomóc.

W ostatnim czasie 4 naszych znajomych trafiło do szpitala psychiatrycznego, ludzie młodsi od nas, wydawać by się mogło, bez większych problemów a depresja ich dopadła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, jadę tylko obejrzeć, zamawiam przez net.

Na nowej gali za metr jest 24 zł różnicy między sklepem internetowym a stacjonarnym.

 

W końcu będzie nowa-gala?

Płytki zamawiałam w sklepie zwykłym i przez sieć i w obu przypadkach czekałam około 2 tygodnie, więc na przyszly tydzień będzie ci ciężko zdążyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny:)

A ja niestety nie mam dobrych wieści:( wciąż jestem w szoku i zastanawiam się czy nad naszą rodziną jakieś fatum zawisło. Oj chciałabym żeby ten rok już się skończył...dotknęła nas śmierć...pełen życia, przystojny, 22 lata, praca, rodzina, dziewczyna...najgorsze, że sam zgasił swoją świeczkę....nie myślał o innych, których tu zostawił...nie mogę się pozbierać...

[*]

 

Przykre, to ktoś z rodziny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny:)

A ja niestety nie mam dobrych wieści:( wciąż jestem w szoku i zastanawiam się czy nad naszą rodziną jakieś fatum zawisło. Oj chciałabym żeby ten rok już się skończył...dotknęła nas śmierć...pełen życia, przystojny, 22 lata, praca, rodzina, dziewczyna...najgorsze, że sam zgasił swoją świeczkę....nie myślał o innych, których tu zostawił...nie mogę się pozbierać...

[*]

 

Gosiu bardzo mi przykro. Mam nadzieje że jakoś się trzymasz.

 

Miałam do Ciebie dzisiaj pisać że pewnie jesteś zajęta budową i nie masz czasu do nas zaglądać.

 

Buziaczki:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia:hug:

Karolinko, ja nie przeceniałabym sklepów internetowych;)

My kupiliśmy Nową Galę w sklepie stacjonarnym i niestety cena internetowa nie była lepsza;) Dodam, że bez żadnych znajomości... Podobnie zresztą z całym wyposażeniem łazienek: dostaliśmy super cenę w sklepie stacjonarnym a dodatkowo mam ten komfort, ze jeżeli cokolwiek się wydarzy to tel. i po drugie stronie słuchawki: witam panią:) Czy coś potrzeba?

A ja np. bateria, która leży u nas od marca okazała się za krótka (wylewka), bo dopiero teraz ją montowali... Proszę przywieżć, wymienimy:)

Potrzebny zaworek do lodówki, o którym zapomnieliśmy? proszę bardzo w super cenie... Dozownik do płynu do naczyń pod zlew? nie ma problemu.... I wiele, wiele różnych sytuacji... Podobnego komfortu w sklepie internetowym chyba bym nie miała;) A najbardziej miłe jest to, ze jak dzwonię, to pan wita mnie po imieniu nim się odezwę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuka, to naprawdę miałaś fuksa z taką obsługą. Gdy w sklepie oglądałam płytki to nikt z trzyosobowej plotkującej w najlepsze ekipy nie ruszył tyłka, o ceny musiałam się dopraszać. To samo w drugim sklepie, gdzie dla odmiany byli zajęci obsługą znajomego. Jakie masz płytki z nowej gali?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yuka, to naprawdę miałaś fuksa z taką obsługą. Gdy w sklepie oglądałam płytki to nikt z trzyosobowej plotkującej w najlepsze ekipy nie ruszył tyłka, o ceny musiałam się dopraszać. To samo w drugim sklepie, gdzie dla odmiany byli zajęci obsługą znajomego. Jakie masz płytki z nowej gali?

Może masz rację:D

Nową Galę mam praktycznie w całym domu: na podłogach CN01 (cały dół, holl na górze i podłoga w łazience na górze) W nasze łazience jest magma (najjaśniejsza i najciemniejsza) w półpolerze, wiatrołap to magma szara, a mała łazientka travertino (chyba 14). Dodatkowo kupiliśmy jakieś dolomio czy coś do garażu i MM do kotłowni. Mam NG nie tylko na podłogach, ale w łazienkach i kotłowni na ścianach. Kotłownia, garaż, część CN01 to 2 gatunek. Naprawdę polecam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...