Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

No to mnie nie pocieszyłyście dziewczyny z tymi płytkami, muszę się w końcu na jakieś zdecydować.

Wieczorem będziemy wiedzieć kiedy pan wchodzi z robotą, najwyżej zacznie od kuchni.

 

Nowa gala będzie w wiatrołapie, holu i kuchni, tylko teraz biję się z myślami czy dać poler czy mat, narazie poler wygrywa, praktyczność praktycznością, ale piękny jest...;)

 

Yuka faktycznie trafiłaś na fajną obsługę, ja cenę nowej gali sprawdzałam w 3 sklepach stacjonarnych i wszędzie była wyższa niż w internecie. Nie wiem jak z innymi płytkami, wiadomo, że różnie bywa i rozeznanie trzeba zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Też robiłam wyceny w kilku sklepach stacjonarnych. Chciałam w jednym sklepie kupić płytki do dwóch łazienek, wannę, umywalki itp. Płytka opoczno kosztuje ponad 125 zł/m2 po opuście, przez internet kupiliśmy za nie całe 80 zł/m2.

Panele około 20 zł taniej niż na internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny doradźcie w sprawie barierki,

w projekcie ma być tak

http://img545.imageshack.us/img545/1241/740z.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

czy źle by było gdyby ta barierka była po drugiej stronie, a ta dziura na salon żeby była pusta????

 

Ja ogólnie jestem przeciwniczką tej dziury. Dodam jeszcze że jesteśmy za wiszącym telewizorem. Ale to moje skromne zdanie.

Barierkę jak najbardziej dałabym po drugiej stronie ściany.

Edytowane przez sylwia&radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny doradźcie w sprawie barierki,

w projekcie ma być tak

http://img545.imageshack.us/img545/1241/740z.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

czy źle by było gdyby ta barierka była po drugiej stronie, a ta dziura na salon żeby była pusta????

 

U nas dziura jest i barierki będą po obu stronach. Jak to będzie wyglądało - nie wiem ale względy bezpieczeństwa przeważają. Mi się dziura podoba i nawet bez barierki uważam że wyglądałaby świetnie tylko się trochę boimy bo córa jeszcze mała a rożnie to bywa......

Zapomniałam dodać, że my nie mamy spiżarki pod schodami a więc i ściany na przeciwko "dziury" więc z tamtej strony barierka obowiązkowo....

Edytowane przez sylwia&paweł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny doradźcie w sprawie barierki,

w projekcie ma być tak

http://img545.imageshack.us/img545/1241/740z.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

czy źle by było gdyby ta barierka była po drugiej stronie, a ta dziura na salon żeby była pusta????

 

Według mnie po drugiej stronie, ale sam pochwyt (sama poręcz), ktora będzie łączyła się z barierką na drugim biegu. Tak na pewno będzie wygodniej wchodzić i schodzić... Ale ze względu bezpieczeństwa tą dziurę chyba trzebaby też jakoś zastawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie po drugiej stronie, ale sam pochwyt (sama poręcz), ktora będzie łączyła się z barierką na drugim biegu. Tak na pewno będzie wygodniej wchodzić i schodzić... Ale ze względu bezpieczeństwa tą dziurę chyba trzebaby też jakoś zastawić...

Właśnie tak chciałam zrobić, mi się ta otwarta dziura baaardzo podoba i wolałabym jej nie zabudowywać. Kwestię bezpieczeństwa wezmę pod uwagę, ale z moja prawie 6 latką problemu nie będzie, gorzej jak się pojawi ktoś nowy;) ale to się będziemy martwić później:)

 

U nas będzie zabudowana ściana do spiżarki i właśnie tam chcę zrobić pochwyt, po pierwsze że wygodniej, a po drugie, jakbym chciała ewentualnie zrobić barierkę w tej dziurze to co ze ścianą kominkową, tam robić pochwyt sam, czy w ogóle nic??

Aha, czy cena 45 zł/ metr płytek jest ok?

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas dziura jest i barierki będą po obu stronach. Jak to będzie wyglądało - nie wiem ale względy bezpieczeństwa przeważają.

 

Tak jak u mnie. Ten pomysł bezbarierkowy też się pojawił w międzyczasie, ale jakoś wizja dzieci spadających na telewizor nie przypadła mi do gustu :no:.

Zamontowali drzwi zewnętrzne :wiggle:. Zamówiłam ciepły montaż, no i mam - przy ścianach. Za to pod progiem zostawili wiejącą szparę. Uwielbiam takie niedoróbki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak chciałam zrobić, mi się ta otwarta dziura baaardzo podoba i wolałabym jej nie zabudowywać. Kwestię bezpieczeństwa wezmę pod uwagę, ale z moja prawie 6 latką problemu nie będzie, gorzej jak się pojawi ktoś nowy;) ale to się będziemy martwić później:)

 

Weź jeszcze pod uwagę gości, szczególnie tych najmłodszych. Swoim dzieciom mogę mówić, żeby uważały na to i owo i za którymś razem zapamiętają. Natomiast jak do moich dzieci przychodzą koleżanki czy koledzy to nie słuchają mojego gadania :) i trudno ich opanować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź jeszcze pod uwagę gości, szczególnie tych najmłodszych. Swoim dzieciom mogę mówić, żeby uważały na to i owo i za którymś razem zapamiętają. Natomiast jak do moich dzieci przychodzą koleżanki czy koledzy to nie słuchają mojego gadania :) i trudno ich opanować.

A no właśnie zastanawiam się nad tym i może w tym wypadku najlepszym rozwiązaniem będzie przedłużona ścianka tak jak Gosia zrobiła, chociaż ja bym wolała niżej zabudować, tak żeby nie wypaść i żeby całkiem tej dziury nie zakryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem za Gosię:) W albumie pod zdjęciami w komentarzach Gosia napisała jakie to farby. Wyjaśniła również dokładnie każden kolor.

 

Eh, to przegapiłam.

A jednak nie przegapiłam, nie widzę takich podpisów, przynajmniej w tej galerii na "moimalbumie".

Edytowane przez Matilde1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...