Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

My dziś pojechaliśmy oglądnąć deszczownice te z linku co pokazywałam i chyba się zdecydujemy.Ja właśnie robię drugie danie makaron cannelloni i przeszukuje net w sprawie pożyczk hipotcznych bo pustka będzie w portfelu a potrzebny piec teraz będziemy grzać kominkiem ,stół i krzesła do jadalni ,płyta i piec do kuchni . Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My dziś pojechaliśmy oglądnąć deszczownice te z linku co pokazywałam i chyba się zdecydujemy.Ja właśnie robię drugie danie makaron cannelloni i przeszukuje net w sprawie pożyczk hipotcznych bo pustka będzie w portfelu a potrzebny piec teraz będziemy grzać kominkiem ,stół i krzesła do jadalni ,płyta i piec do kuchni .

Renatko a dlaczego chcecie pożyczkę, kredyt hipoteczny chyba jest sporo tańszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się podobają ściany w imitacji kamienia

 

albo w cegle, ale to też koszmarnie drogo wychodzi przy naszej dość wysokiej klatce......

 

Rozważaliśmy opcję kamienia lub stiuku na klatce schodowej, ale przy takiej ilości m2 to wychodzi bardzo drogo. Bo zrobić tylko do połowy?! Chyba to nie będzie ładnie wyglądać. Ostatecznie zostanie farba zmywalna i co jakiś czas odświeżyć ściany:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak robicie barierkę z dwóch stron to na tym kawałku kominkowym możecie nie dawać, bo barierka będzie po drugiej stronie, a ja bym musiała łączyć normalna barierkę z tym pochwytem (chyba)

 

Nie wiem czy pamiętacie to zdjęcie, odnośnie barierki:

http://archon.pl/uploads/forum/391/5755_1264872361_image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny!!!

mieszkamy w KONICZYŃCE:wave::wave:

JEST CUDNIE:) dużo rzeczy mamy jeszcze w kartonach i pud lach.

jak będę miała internet to wstawię zdjecia!!

pozdrawiam :bye:

 

Wow!!!! Mag gratuluje!!!

 

Kolejna koniczynka zamieszkana, nie mogę się doczekać zdjęć!!

A Wam w nowym domku życzę samych radosnych chwil, bądźcie w nim szczęśliwi:wiggle::wiggle::wave::wave:

 

 

A my po kolejnych zarwanych nocach wybraliśmy w końcu płytki, już dawno nic mnie tak nie cieszyło. W sklepach nikt nic nie doradzi, człowiek jest zdany na siebie. Jutro jadę zobaczyć na żywo i mam nadzieję że mnie nie rozczarują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...