Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

My w kotłowni mamy już wszystko tak zrobione, żeby nic pod solary nie trzeba było robić. Chcemy kupić sobie sami panele na dach ( tylko to by nas kosztowało), a mąż je później wytacha na dach i zamontuje. Mąż ma znajomego, który podjedzie do nas, posprawdza i podłączy i mam nadzieję, że znowu będzie taniej;)

 

Gosiu też mamy zbiornik ,brakuje nam tylko paneli ale chcemy dofinansowanie ,firma ma nam zrobić korektę fv za zbiornik .Tylko nie wiem jak jest z gwarancją jak się samemu montuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też robimy sami ,nawet meble w kuchni skręcaliśmy i ustawialiśmy jeszcze górne musimy powiesić M czekał aż zdecyduję się na okap ,pewnie rzeczy odpuściliśmy i się przeprowadzamy a będziemy robić sukcesywnie w domku mieszkając.

 

Udało mi się przekonać męża żeby wprowadzać się na parter, i potem kończyć górę już na miejscu. Pracy ciągle wiele i niestety tempo nie jest ekspresowe. Teraz jeszcze zamiast wykańczać wewnątrz mąż stawia siatkę ogrodzeniową. A czas ucieka... Miałam nadzieję że w tym roku się uda, ale nic z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam do łazienki na dół stelaż grohe a na górę geberit. Grohe tańszy, ale w promocji tylko srebrne przyciski spłukujące, a taki kolor nie pasował mi do górnej łazienki, więc tam wzięłam geberit.

 

Wiecie co, ja wolę vat odzyskiwać systematycznie, przepisy zawsze mogą się zmienić. Teraz też pozbieraliśmy faktury i zaniesiemy do US, może starczy na podbitkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się przekonać męża żeby wprowadzać się na parter, i potem kończyć górę już na miejscu. Pracy ciągle wiele i niestety tempo nie jest ekspresowe. Teraz jeszcze zamiast wykańczać wewnątrz mąż stawia siatkę ogrodzeniową. A czas ucieka... Miałam nadzieję że w tym roku się uda, ale nic z tego.

 

My na górze mamy 3 pokoje gotowe .Na PÓŁPIĘTRZE nasza sypialnia czeka jeszcze płyty trzeba położyć ,zagipsować pomalować pewnie na zajączka się uda ,ale możemy spać w gabinecie lub w salonie ,niestety szafa nasza musi stanąć jakiś czas w gabinecie i stare meble kanapa i 2 fotele jakiś czas w salonie .Dobrze ,że kolorystycznie będą pasować brąz z beżem to wszystko jest nie ważne ,ważne ,że młodzi będą mieć po pokoju .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu mój stół http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40176846/ krzesła takie http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/40182244/ Wydaje mi się ,że te moje do twoich mebli nie bardzo ty masz nowoczesną kuchnie .Ale w Ikea są różne stoły krzesła niektóre niewystawione na stronce .Najlepiej zróbcie sobie wycieczkę może skorzystacie z rat 0% lub jeśli kupisz za 1000 zł do kuchni czy jadalni dostaniesz bon za 100 na zakupy. Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...