Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Nic tam więcej ciekawego nie znajdziesz ale proszę bardzo: http://picasaweb.google.com/j.szulecki/Dzialka?authkey=Gv1sRgCKGFw737tajrZw#

 

E tam nic ładną mają balustradę moje marzenie my zrezygnowaliśmy bo cena 280-320 metr a musimy mieć 12 metrów robimy sami ,zrobiłam sama projekt i szkielet już powieszony na balkonach ,brakuje deseczek .Profile metalowe koszt ok 200 zł jeszcze deseczki i impregnat do malowania wyceniłam balustrady na ok 500-600 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Karola a jakie ci chodzą po głowie u mnie dzielone wchodziły w grę bo mam dość duży prysznic 100 na 100 i jakby nie były dzielone wchodziły by mi na drzwi wejściowe .A zmiany u mnie większe niż na zdjęciach ,szkielety balustrad wiszą ocieplone całkowicie ,grzejniki wiszą ,w salonie kominek stoi czeka na obudowę ,w jadalni stoi stół i krzesła ,u chłopaków wiszą zasłony i ustawione meble .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny :)

Jeju jeju 145 stron :D

Karolinko, jeśli uznasz ten wpis za "nieuzasadnioną reklamę" to po prostu go wykasuj. Zrozumiem :) ale pomyślałam, że może takie info przyda się "dzieciatym" koniczynkowiczom:)

 

Wpadłam żeby się Wam pochwalić i jednocześnie zaprosić do Internetowego Przedszkola :) tak, tak.

To moje "dziecko" nad którym pracowałam ostatnie pół roku :) znajdziecie tam pomysły na zabawy ruchowe i manualne dla dzieci na każdy dzień w roku, zgodne z programem edukacji przedszkolnej. Z chęcią posłucham Waszych opinii:)

 

http://www.wesolystatek.pl

 

A może któraś z Was chciałaby powspółpracować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć dziewczyny :)

Jeju jeju 145 stron :D

Karolinko, jeśli uznasz ten wpis za "nieuzasadnioną reklamę" to po prostu go wykasuj. Zrozumiem :) ale pomyślałam, że może takie info przyda się "dzieciatym" koniczynkowiczom:)

 

Wpadłam żeby się Wam pochwalić i jednocześnie zaprosić do Internetowego Przedszkola :) tak, tak.

To moje "dziecko" nad którym pracowałam ostatnie pół roku :) znajdziecie tam pomysły na zabawy ruchowe i manualne dla dzieci na każdy dzień w roku, zgodne z programem edukacji przedszkolnej. Z chęcią posłucham Waszych opinii:)

 

http://www.wesolystatek.pl

 

A może któraś z Was chciałaby powspółpracować?

 

Beatko super:)

Zaraz poślę priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu, dla mnie przy sztucznym świetle te płytki są idealne, przy naturalnym ciut ciemnawe. Nie zdecydowałam się jeszcze jakie kupić, muszę wziąć kawałek frontu szafki i dopasować coś w końcu.

 

Wybrałam mebelki do łazienki, mają być takie

http://img526.imageshack.us/img526/5610/1873e7da4700fd9cac2fbc6.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karola no i jak, płytki i cała reszta dojechały??? pan kafelkowy zaczął działać???

 

Yuka dodałam Cię do znajomych, powinnaś mieć teraz dostęp do mojego forumowego albumu:)

 

Nie, płytki będą dziś po południu, oczywiście już pojawił się problem, bo zamiast jasnych szarych wysłali kremowe, ale jutro wymienią i mam nadzieję że już będzie ok. Glazurnik wchodzi jutro rano. Zacznie od kuchni:):)

Pozostałe rzeczy ok, sprawnie szybko, czekam jeszcze na panele, armaturę i różne drobiazgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko płytki faktycznie są prawie czarne, taki antracyt bo w sumie zgrywają się idealnie ze zlewozmywakiem:) Ja jestem nimi zachwycona, w sieci zdjęcia nie oddają ich uroku, trzeba je obejrzeć na żywo. I nawet na żywo inaczej wyglądają przy świetle dziennym a inaczej przy sztucznym:)

 

Ja nie mam czasu żeby pojechać i popatrzeć na żywo, ale w następnym tygodniu nie będzie wyjścia i na jakieś trzeba się będzie zdecydować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...