Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

No sąsiadka pewnie też nie bo ma jeszcze 2 do wykończenia i pewnie tymi nowymi bedzie się zachwycać to była pewnie jej taka refleksja ,że coś co nam się podobało kilka lat temu teraz już nie koniecznie .Tak samo mówi mi nie zakładaj czasem dzieciaką parkietu po 4 latach już firma je cyklinowała i malowała ,dziecaiki jeżdżą autkami ,krzesłami od biurka ,za cenę pracy panów od remotu tego parkietu miałabym panele a 4 lata temu ten parkiet kosztował mnie 4 razy tyle co panele ze średniej półki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ważne jest żeby wykończyć domek w takim klimacie jaki nam się podoba a nie jaki w danym momencie jest modny. Za modą ciężko jest nadążyć. Też nigdy bym się nie zdecydowała na zmianę płytek w łazience po 4 latach tylko dlatego że inna mi się spodoba.

Ja też mam mnóstwo zdjęć z inspiracjami sprzed roku i wracając do niektórych zdjęć nie pamiętam czemu wcześniej mi się podobały.

 

No i chyba jak zaczniemy mieszkać w naszym domku to zaprzestanę oglądać kolejnych inspiracji, co by mi głupoty do głowy nie przychodziły o jakiś zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny:)

Już wróciłam do domku:) Brrr a tu zimno, dzisiaj i przymrozek i do tego mroźny wiatr. Masakra:(

Aż nie chce się wychodzić z domu.

Widzę że nie leniuchujecie, mnóstwo zdjęć fajnych inspiracji.

Pozd:)

cześć Sylwia, widzę że już w domku jesteś, pewnie wypoczęta i zrelaksowana zaraz weźmiesz się za koordynację dalszych prac w koniczynce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę na swoim przykładzie, że to co podobało mi się parę miesięcy temu, dzisiaj juz nie urzeka, dlatego od czasu do czasu wracam do starych, przejrzanych wątków.

 

mam to samo, co jakiś czas podoba mi się coś innego, jak już wykończymy koniczynkę to nie będę zaglądać na żadne fora wnętrzarskie co by mi szkoda nie było. Przez następnych kilkanaście lat będzie beż żadnych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz sprzątam i przygotuję obiadek będzie spagetti i idę z dzieciakami na działkę bo świeci słonko ,może dokończe układać u synka styropian.

 

Renatka, ale u Was cały czas pracowicie. Zima, nie zima a u Ciebie roboty do przodu. My na wiosnę chyba będziemy musieli zainwestować w geodetę i ogrodzenie, szkoda mi na to pieniędzy, wolałabym to zrobić później ale z różnych względów chyba się zdecydujemy teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Sylwia, widzę że już w domku jesteś, pewnie wypoczęta i zrelaksowana zaraz weźmiesz się za koordynację dalszych prac w koniczynce:)

 

Cześć Karola:)

Masz rację. Wróciłam wypoczęta i z wielkimi planami. Nie długo będzie coś się działo w koniczynce to i będzie o czym pisać.

Pozd:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka, ale u Was cały czas pracowicie. Zima, nie zima a u Ciebie roboty do przodu. My na wiosnę chyba będziemy musieli zainwestować w geodetę i ogrodzenie, szkoda mi na to pieniędzy, wolałabym to zrobić później ale z różnych względów chyba się zdecydujemy teraz.

 

To prawda ogrodzenie sporo kosztuje, ale my odkąd mamy swoje jesteśmy bardzo zadowoleni. I dwa razy lepiej śpię odkąd wiem że wszystko jest zamknięte:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś lub jutro będą zakładane pstryczki elektryczki zdębiałam jak odbieraliśmy w Tarnowie nasze zamówienie kasa ,kasa, kasa potrzebna od zaraz .

 

wiem coś o tym, my mamy pstryczki zgromadzone już, ale to dlatego że mąż z Francji przywiózł, musimy dokupić jednak kilka żeby były jednakowe to jak patrzyłam wcześcniej to 60 zł sztuka.

 

A ja zdębiałam jak się dowiedziałam ile będzie nas kosztował geodeta do wyznaczenia działki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem coś o tym, my mamy pstryczki zgromadzone już, ale to dlatego że mąż z Francji przywiózł, musimy dokupić jednak kilka żeby były jednakowe to jak patrzyłam wcześcniej to 60 zł sztuka.

 

A ja zdębiałam jak się dowiedziałam ile będzie nas kosztował geodeta do wyznaczenia działki.

 

Karola ja kupiłam najtańsze ,żeby tylko pasowały do listew .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już w jesieni tyczyłam działkę ale tak nie formalnie za 600 zł a formalnie z odnowieniem granic 1500 zł też byłam w szoku ale musieliśmy bo kupiliśmy gruz na drogę i musieliśmy wiedzieć co do centymetra ,żeby sąsiadowi nie nasypać gruzu na działkę .

 

no nam geodeta powiedział ok. 3 tys:mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie znam na tym, ale mamy kolegę geodetę który nam robił od początku na działce wszystkie pomiary, projekty, także zna pole, skoro tyle powiedział to pewnie tak bedzie niestety.

 

Cholera mnie bierze, jak się kupi coś za 3 tys to przynajmniej widać a tak....

Ale jak zrobimy to będzie zrobione:) nie będę się bała Kingi wypuścić na dwór, zacznę zakładać ogród:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...