Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Jak szybko robi się ciemno, czekają nas dłuugie wieczory;)

 

Właśnie rozmawiałam z panem od schodów/barierki/parkietu. Zacznie zabawę z parkietem pod koniec listopada:lol2: wcześniej musimy na dobre zacząć palić w koniczynce.

Ja się cieszę, mam teraz sporo pracy popołudniami i w lecie dużo gorzej by mi było siedzieć w domu.

 

Ja tez dobieram oświetlenie do jadalni i salonu z jednej serii, chyba w ogóle wnętrza wyjdą dość spójne.

Powiem Wam, że ciesze się bardzo, że większe wybory mam już za mną. Miałam dużo czasu na przemyślenia, analizowania, mam to co mi się podoba i szczerze mówiąc to chciałabym zakończyć budowę i zająć się wreszcie sobą:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiu pojęcia nie mam, nie oglądałam lamp dziecięcych więc się nie natknęłam.

Zadaj pytanie na wątku o pokojach dziecięcych, tam dziewczyny na pewno pomogą.

 

Mam już położone płytki na podłodze w kuchni, jak tylko Kinga pójdzie spać to biegnę zobaczyć:rotfl:

 

Wieści o naszych płytkach łazienkowych, za sprawa Pana kafelkowego, rozeszła się po okolicy i dziś mieliśmy najazd obcych którzy przyszli popatrzeć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu pojęcia nie mam, nie oglądałam lamp dziecięcych więc się nie natknęłam.

Zadaj pytanie na wątku o pokojach dziecięcych, tam dziewczyny na pewno pomogą.

 

Mam już położone płytki na podłodze w kuchni, jak tylko Kinga pójdzie spać to biegnę zobaczyć:rotfl:

Wieści o naszych płytkach łazienkowych, za sprawa Pana kafelkowego, rozeszła się po okolicy i dziś mieliśmy najazd obcych którzy przyszli popatrzeć:)

U nas też chcieli się pojawić goście oglądać z salonu i z kuchni bo pan kafelkowy robił u nas i u innej pani w tym samym czasie spytał o zgodę ja jej nie dałam,pozwoliłam tylko żonie kafelkowego bo chciał jej pokazać z łazienki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny mam prośbę:) gdzieś kiedyś w necie obiła mi się o oczy lampa podobna do tej na zdjęciu tylko biała. Oczywiście jej sobie nie zapisałam i teraz za nic nie mogę jej odszukać:bash: chciałabym ją kupić Julce do pokoju i zależy mi żeby była biała. Może któraś gdzieś przypadkiem natknie się na podobną. Jeśli się nie odnajdzie moja zguba to chyba kupię taką jak na fotce. Z góry dziękuję za pomoc:D

[ATTACH=CONFIG]85437[/ATTACH]

PS tamta lampa składała się bodajże z samych kwiatków, pół dnia dziś jej szukam i nic...

 

Gosia te lampki są na allegro ale chyba samych białych nie ma .Poszukaj po producencie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że zgadzam się z Renią. I jak nie przeszkadzają mi ludzie zainteresowani projektem koniczynki, tak tubylcy/sąsiedzi, którzy muszą zobaczyć jak będziemy mieszkać, doprowadzają mnie do szału:bash: ostatnio przy pracach przy wodociągu usłyszałam, że my to możemy zapłacić więcej bo takie luksusy mamy:eek: no tak marmury i złote klamki;) mam taką sąsiadkę starsza już, niedawno stwierdziła, że przed śmiercią to ona chciałaby jeszcze zobaczyć jak mamy na budowie bo strasznie ciekawa jest:eek: ja chcę płot 2-metrowy.... najlepiej betonowy plisss.....

 

Gosiu ,żebyś wiedziała ,że mieliśmy w planach z jednej strony mur betonowy na 2 metry (tylko nie cierpię betonu)i prawie zamówiliśmy byliśmy w betoniarni .Domek przyszłym właścicielom takiego samego pokazałam ale przy stanie surowym .Obcych się boję języki mają długie a włamania nie chcę ,znajoma przeżyła 3 włamania też pokazała domek kilku osobą i miała takie zniszczenia ,że nikomu nie życzę potrafili tralki na schodach pociąć i karnisze z zasłonami zabrać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już armaturę, drzwi do prysznica, fajne bo z grafitowym szkłem:lol2: Baterie dojdą jutro.

Czekam na te nieszczęsne jasne szare płytki bo już facet zaczyna się niecierpliwić. Podłoga w kuchni faaajna:yes::yes:

Teraz zamawiam lustro bo już znam wymiary.

 

Ja na allegro mało co zamawiam, chociaż czasem trafi się okazja, ale to głównie dla Kingi, ubrań ani butów dla nas nie kupuję.

Ja też ostatnio byłam na zakupach, kupiłam to co planowałam, została mi tylko torebka ale niedługo mikołajki to akurat sobie fundnę.

 

Co do sąsiadów, to mamy normalnych, może trochę ciekawscy ale w granicach rozsądku. Zawsze pilnują domku, dzwonią jak trzeba, po drugiej stronie nikt nie mieszka więc spokój. Naszą koniczynkę oglądają ludzie znajomi bliscy lub dalsi. Z tymi którzy przyjeżdżali to znajomości nadal kontynuujemy, nie przeszkadzają mi takie wizyty. Obcych, których w ogóle nie znam nie wpuściłabym, zresztą nie spotkałam się żeby ktoś kogo nie znamy przyjechał i chciał obejrzeć wnętrza. Chociaż kilka razy ktoś zajeżdżał pytać o dach albo okna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu ,żebyś wiedziała ,że mieliśmy w planach z jednej strony mur betonowy na 2 metry (tylko nie cierpię betonu)i prawie zamówiliśmy byliśmy w betoniarni .Domek przyszłym właścicielom takiego samego pokazałam ale przy stanie surowym .Obcych się boję języki mają długie a włamania nie chcę ,znajoma przeżyła 3 włamania też pokazała domek kilku osobą i miała takie zniszczenia ,że nikomu nie życzę potrafili tralki na schodach pociąć i karnisze z zasłonami zabrać .

 

to i ja swoje trzy grosze w ten temat włożę. U mnie zdecydowanie największą grupę tworzy ciekawska rodzina, która nawet bez mojej wiedzy budowę oglądała. Powiesiłam tabliczkę OBIEKT MONITOROWANY i mam spokój. Na wykwalifikowanego złodzieja nie zadziała ale na wścibskich znajomych TAK:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja swoje trzy grosze w ten temat włożę. U mnie zdecydowanie największą grupę tworzy ciekawska rodzina, która nawet bez mojej wiedzy budowę oglądała. Powiesiłam tabliczkę OBIEKT MONITOROWANY i mam spokój. Na wykwalifikowanego złodzieja nie zadziała ale na wścibskich znajomych TAK:)

 

U nas tak nie ma, rodzina nie zagląda, sąsiedzi też nie.

Przychodzą jak się umówimy, ale bardzo często, ostatnio prawie każdego dnia jak ktoś znajomy przejeżdża koło działki i widzi że się światło świeci to zachodzą, ale raczej nie patrzeć na postępy, tylko tak towarzysko do chłopaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko a oświetlenie zamawiasz? Mąż zatwierdził Twoje wybory?

 

No chciałabym już zamówić. Z mężem się prawie nie widuję, tyle co po drodze z pracy i przy obiedzie, ale wtedy Kinga dała nam zakaz rozmowy o budowie. Jest tylko ona i jej sprawy. P. mówi że jak tyle już zamówiłam i wszystko ok, to i lampy mogę śmiało kupować, ale jednak wolałabym żeby spojrzał na to fachowym okiem. Nie tyle chodzi o wygląd co o jakość techniczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia a ty nie na zakupach .Ja własnie młodych ze szkoły przyprowadziłam .Też masz fana zygzaka ,Mój ma lampę ,naklejki i pościel .A i niby na zakupkach byłam takich wirtualnych przeglądałam garnki ,patelnie do indukcji Olkuskie zauroczyły mnie w kolorze jaskrawej zieleni. Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My wybywamy po południu jak mąż z pracy wróci a siostrzyczka moja dotrze, żeby dzieci popilnować:D

 

Misiek to fan Zygzaka makklina, boba budowniczego, mańka złotą rączkę....ostatnio ma fazę na strażaka, non stop biega z jakąś rurką i gasi pożary wybuchające po co chwilka w naszym domu;)

 

Mój młody zaczynał od Boba ,potem Listonosz Pat ,Strażak Sam też ale już mniej teraz Zygzak i Gwiezdne Wojny ale to już ten wiek prawie 8 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mam tylko dwóch fachowców, ale od poniedziałku będzie czterech. Zaczną od sufitów podwieszanych. Mają ogólnie zrobić łazienki, podłogi, gładzie, drzwi wstawić. Barierki na balkony też już umówiłam.

Elektryk też umówiony.

W poniedziałek uruchomiamy piec.

Szkic na obudowę kominka dzisiaj będzimy robić. Jak zamówiony będzie kamień to będę wiedziała kiedy zaczniemy go robić.

 

Tak to ja lubię jak coś się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwuś super!! To od czego zaczynacie??

 

Ja czekam na kurierów, ma być 3, mam nadzieję że dotrą.

 

W między czasie kompletuję wyposażenie do Kingi pokoju:D:D

Mikołaj, gwiazdka i urodziny w najbliższym czasie i najważniejsze rzeczy uda się skompletować:lol2::lol2:

 

 

Dobrze że przypomniałaś bo to już najwyższy czas pomyśleć o Mikołaju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...