Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Hej, ja wczoraj poszalałam na zakupach, wypatrzyłam to co chciałam, część mebli zamówiłam. Jutro sprzątanie na budowie, w sobotę malowanie pokoju Kingi, potem balety:)

 

A jakie meble zamówiłaś? Do których pokoi? Zadziwiające jest tempo Waszych prac, oby tak dalej, to bedziesz nam opisywala jak sie mieszka w koniczynce:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A jakie meble zamówiłaś? Do których pokoi? Zadziwiające jest tempo Waszych prac, oby tak dalej, to bedziesz nam opisywala jak sie mieszka w koniczynce:D:D

Do gabinetu, do Kingi, narożnik upatrzyłam i do salonu pod tv.

Mamy plan przeprowadzić się na Święta, Wigilia w koniczynce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupy udane połowicznie, narożnik kupiony, łóżko nie.

 

Wyjątkowo sprawnie wszystko posuwa się do przodu. Sporo rzeczy już wybranych. Teraz przyszedł czas na tapetę do wiatrołapu i salonu no i coś na klatkę schodową???

Macie jakieś pomysły???

Edytowane przez Karollinka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie planowałam szafy na ścianie przylegającej do kuchni tylko w narożniku przy wejściu do kotłowni. Na razie zostawiam bez szafy. Ogromną szafę zmieszczę w przejściu pomiędzy pralnią a kotłownią, szafka na buty zaraz za drzwiami w pralni, a wiatrołap pozostawię niezagracony:)

No tak, u Ciebie to zupełnie inaczej wygląda bo masz luksus posiadania garażu i pralni.

Ja się muszę zmieścić na mniejszej powierzchni.

 

Zabrakło kilku płytek do łazienki :bash:

Nie mam koncepcji kolorystycznej do pokojów, jakoś mnie to zaskoczyło że to już.

Nie wiem jaki ma być kominek.

Wiem, że zaczynam urlop w połowie grudnia i ma być wszystko przygotowane do sprzątania;)

 

Aha, narożnik będziemy mieli już w poniedziałek:lol2:, nie mamy gdzie go postawić:eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To my chyba też oglądaliśmy ten ciemno szary, ja się mimo wszystko obawiałam czyszczenia tego materiału, chociaż pani twierdziła, że jest raczej bez problemowy.

Mój mąż się uparł na skórę naturalną i taki wzięliśmy, całą noc miałam wątpliwości czy to dobry pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na szczęście byliśmy zgodni co do materiału. Skóra u nas by nie przeszła, ale to kwestia gustu:) jeśli chodzi o czyszczenie to zdaję sobie sprawę, że materiał jest bardziej wymagający od skóry ale mieliśmy okazje mieć mebel skórzany i nigdy więcej:)

A dlaczego?

Ja jechałam z zamiarem kupowania tez w obiciu materiałowym, ale jak zobaczyliśmy to skórzane to rewelacja. Mięciutka skóra, no taki elegancki mebel.

Ja nie miałam skórzanych mebli, ale te, które oglądaliśmy wczoraj w różnych obiciach to nic nas nie przekonało, ani jakościowo, ani wizualnie. Skóry naturalnej ze względu na cenę nie braliśmy pod uwagę, ale jednak się zdecydowaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach teraz dopiero doczytałam, że to są płytki do kuchni, ślepa tiutia jestem:P fajne:)

 

One są baardzo podobne do brillante tylko wydaje mi się, że jaśniejsze. Ja ich nie widziałam na ścianie, ale mąż mówi, że w świetle fajnie się mienią, ale tak bardzo minimalnie widać te drobinki, tzn. jak się patrzy na nie, to ten brokat nie rzuca się w oczy, dopiero przy odpowiednim świetle.

 

Co do narożnika, to ja z tych samych powodów o których Ty piszesz bałam się skóry.

Ale ta jest faktycznie inna, taka mięciutka i delikatna, zburzyła moją wizję na temat nieprzytulności skóry. Podsumowując, mam nadzieję że będzie porządna i będzie zadowoleni z użytkowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz to przegapiłam, lecę oblukać:)

 

Karolinko fajny:) wzięliście w kolorze czarnym tak?? U nas dodatkowo boczek musiał być zaoblony coby można było sobie główkę wygodnie ułożyć. Głupio w sklepie musiało wyglądać jak oboje testowaliśmy narożnik wszerz i wzdłuż, na siedząco i na leżąco:P

 

Tak, wzięliśmy czarny bo nam będzie pasował do szyby w barku;)

Jeden bok też jest zabudowany żeby w razie czego poduchę położyć.

My też przed zapłaceniem siedzieliśmy na nim, sprawdzaliśmy czy oboje się zmieścimy i czy wygodnie. Chcemy do niego jeszcze pufę, ale ta która nam się podoba to jakimś dziwnym trafem najdroższa więc stwierdziliśmy że na siłę żadnej tańszej nie kupimy, poczekamy, dozbieramy i weźmiemy tą najfajniejszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie niezmiennie nr1 to brillante, są cudne ale najpiękniejsze są w sztucznym świetle, wtedy widać te mieniące się drobinki. Czekam na fotkę Twoich już na ścianie:)

 

Dziś miałam dziecięcą imprezę andrzejkową i dopiero niedawno wróciłam więc nawet nawet nie miałam kiedy zajrzeć na budowę. Jutro pójdę zrobię zdjęcia tych płytek, chociaż ich efekt będzie widoczny dopiero z meblami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...