Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

to narożnik enzo z gala Collezione:)http://p.alejka.pl/i2/p_new/60/62/naroznik-enzo_0_b.jpg

 

Fajny, ale chyba za duży do naszego salonu.

 

U nas dziś płytkarze kończą łazienkę i wiatrołap. Kuchnia już zafugowana, czeka na montaż mebelków. Jesteśmy umówieni 12 grudnia, dałoby się wcześniej, ale chcemy mieć już wszystkie brudne roboty zakończone. Wczoraj dostaliśmy wiadomość, że Kingi mebelki będą we wtorek, akurat na Mikołaja fajny prezent;) Sporo dodatków już mam zgromadzone, w nocy czeka nas pakowanie:):):) Nie mogę się doczekać jej radości.

Dostawę narożnika znów udało się przesunąć, wstępnie też umówiliśmy się na wtorek.

Zaliczka na schody wpłacona.

Zmieniliśmy w ostatniej chwili blat do kuchni.

Zostały do dokupienia farby, tapety, oświetlenie no i łóżko do sypialni.

W przyszłym tygodniu zamawiam oświetlenie i łóżko. Tapety jeszcze nie wybrane, ale na łóżko czeka się ok miesiąca to na spokojnie zdążę wybrać tapetę. Ma być biało czarna.

 

No i chyba tyle najnowszych wieści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwuś zmieniłam kolor, ale ogólnie całkiem inaczej będzie wyglądał niż tamten.

Ja też się nie mogę doczekać kuchni, wczoraj jeździliśmy obejrzeć jak się robi bo wykonuje ją mój kuzyn i miał pomalowany jeden front i w razie czego mogliśmy jeszcze zmienić, ale nieee, jest taka jaką chciałam;) Cieszę się bo jest naprawdę funkcjonalna i pojemna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są takie przestoje. U nas dziś fugowanie płytek, montaż wkładu kominkowego i dalsza walka z gładzią.

Sylwia kichanie może być od kurzu. Moja mała jak poszła z tatusiem docierać ściany to potem cały wieczór kichała. Też się przestraszyłam bo jej choroba baaardzo by nam życie utrudniła ale na drugi dzień przeszło.

 

Ekspresowo wam idzie koncowka, super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te narożniki pokazałyście, chociaż ja wolę prostsze kształty.

Matilde robota idzie do przodu, ale mimo wszystko, nie tak szybko jak byśmy chcieli.

Ech, szkoda mi się będzie rozstawać z fm.

 

Zartujesz sobie mam nadzieje z tym rozstaniem z fm. Przed nami wiele lat urzadzania, naprawiania i remontow :-), i jeszcze ogrod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak wogóle od jakiegoś czasu mało jest osób, które zaczynają budowę koniczynki. Albo są i sie nie pokazują. Odkąd ja jestem na forum, jest kilka tych samych osób, Kasia i Beatka już zamieszkały w swoich domkach, a nowych brak.

Było kilka osób ktore pojawiły się na chwile i znikły. A szkoda.

 

Miały być zdjęcia i dalej lipa. Moi fachowce byli tylko jeden dzień w pracy w tym tygodniu. Masakra. Mąż wściekły, jak przyjedzie to ruszy towarzystwo. Bo w takim tempie to i żółwie nas przegonią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem dumna że daję radę. Najważniejsze że wszystko trzyma się kupy jak na razie. Niech teraz mąż trochę da od siebie. Zobaczy jak to jest jak Ci jednego dnia mówią że będą na 100% a później ich nie widzisz tydzień.

Trochę się niecierpliwię że materiały leżą tylko robić.

Dzięki Gosiu za miłe słowa.

 

Ps. Gosiu kupiłam do kuchni mozaikę z tej samej serii co ty masz płytki. Jest piękna:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...