Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Karola a kiedy ruszacie z tynkami ? ja już wylewek doczekać się nie mogę te kable pod nogami mnie denerwują .

 

Chcielibyśmy ruszyć już, ale mrozy mają być więc nie możemy, jak tylko przyjdzie wiosna to zaczynamy tynkować. Rozmawialiśmy z sąsiadem i powiedział że jak się zdecydujemy to aby żeby mu powiedzieć to zrobi 2 dniowa przerwę u kogoś i przyjdą do nas,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A zaczątek ogrodu już mam tujki wsadziłam półtora roku temu ,mam tulipany ,krokusy ,szafirki ,hiacynty ,liliowce ,narcyzy i troszkę bylin ,mam bez mam wierzbę hauruko ,forsycję ,krzewuszki .

 

u nas też tujki posadzone, krzewów i kwiatów mamy już sporo, trzeba będzie tylko poprzenosić do nas na działkę, najpierw musimy rozplanować ogród.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my od srody mamy robic tynki mimo mrozó. Grzejemy w domu kozą i jest cieplo. DO tego Pan od tynkó ma wstawic osuszacz i daje gwarancje na takie dzialania. No cóż, mam nadzieje ze nie bedzie po sobie poprawiał sam.

 

Ale u Was Beatko ciut inna sytuacja, my się nie musimy spieszyć więc spokojnie zaczekamy do wiosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj objeździłam sklepy z materiałami na poddasze i przy okazji pooglądałam drzwi i parapety.

W tym tygodniu może jeszcze nie ale od następnego zaczynamy akcje z poddaszem. Dzisiaj rozpytałam się ile kosztują materiały i jutro zamówię.

 

No my się jeszcze bawimy z poddaszem.Dziś jedziemy kupić rury do wentylacji mechanicznej i reku i kuknąć na drzwi wewnętrzne bo są na promocji i panele do dzieciaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macałyscie te drzwi jesli chodzi o jakosc? czy to sie nie rozleci? bo ja bym zlapala te okazje

 

Beatko mój sąsiad zamówił drzwi w firmie Centurion. Za skrzydło z ościeżnicą zapłacił około 700-750 (zależy od ościeżnicy).

http://img08.allegroimg.pl/photos/400x300/14/30/10/56/1430105610

W ich katalogu nie ma bardzo dużego wyboru, ale jakość tych drzwi jest super. Widziałam i bardzo mi się podobaja. Solidne, szybki nie wypadają, nie trzaskają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...