Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie widziałam bo ja w pracy jestem.

Na razie stoi u rodziców i penie będzie tam do końca.

 

Dobrze że znaleźliście miejsce na niego.

 

U mnie po ciężkim ostatnim tygodniu, panowie się dzisiaj wzieli do roboty. Ciągle obiecuje że przyjdzie reszta ekipy, ale nadal jest ich dwóch. Dobrze że nie wprowadzamy się na święta, bo bym już dawno paznokcie obgryzała z nerwów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak już wyjdzie Pan plytkowy to potem jeszcze tylko stolarz i koniec z ekipami w domu.

 

A u mnie jeszcze parę ekip się przewinie:) Teraz są tynkarze, nie widziałam ich ani razu, rano przed pracą jeszcze ich nie ma, kiedy wracam, zastaję tylko opakowania po zupkach chińskich. EFEKTY ich pracy są. Jestem bardzo zadowolona, ale nie chcę zapeszać:) Góra wytynkowana w całości, mrozy mi więc nie straszne. Obawiałam się zbyt niskich temperatur, a na górze wicher hulał:) dół łatwo ogrzać w razie "W"

Narożnik BELLA prawie tak przystojny jak mój ENZO:).

jutro MIKOŁAJ! PRZYBĘDZIE do Was czy nie???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas tynkarze to była najgorsza ekipa, do tej pory na samą myśl o nich zaczynam się denerwować. Na szczęście inne były ok.

Nam Mikołaj już dziś przyniósł prezent więc jutro się nie spodziewam;) ale wczoraj Kinga dostała od dziadków pieniądze na meble to też tak jakby dla nas prezent;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu dziękuje za link. Jak dobrze kojarzę to mi elektryk właśnie tej firmy zamontował gniazka w kotłowni. Jutro sprawdzę żeby się upewnić.

 

Od kilku dni mnie dusi coś w gardle. Nie jestem przeziębiona ani nic. Wydaje mi się że tak reaguje na kurz. Moze wiecie czy cos pomaga na takie cuś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dziecię zasnęło znaczy się bardzo wygodny, super:)

 

Dla nas narożnik/sofa nie mogły być za miękkie, muszą być takie po środku...ani za twarde ani za miękkie:P

Tak, tak, ten też nie jest miękki w sensie że się można w niego zapaść tylko ta skóra jest taka miękka i milutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, ja dziś dostałam sms-a od męża, że już widzi nas na naszym narożniku...we czwórkę...z dzieciakami:P:o

 

Żebyś wiedziała że tak będzie najczęściej, ale tak naprawdę to są najprzyjemniejsze chwile. My teraz mamy mniej czasu dla Kingi to wieczorami musi zasypiać w naszym łóżku leżąc w środku, ma być i mama i tata, ciekawe jak ją tego oduczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pozazdrości Wam waszych zakupów. Poczekam jak trochę poużytkujecie Wasze narożniki i kupię taki która bardziej mnie przekona że jej jest fajniejszy:lol2:

 

To tak się tylko wydaje, potem jak przychodzi co do czego to i tak wybierasz i dostosowujesz do swoich potrzeb.

Ja też mam mnóstwo inspiracji z różnych wątków, al chyba w końcu niczego takiego samego nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy, pokój gościnny będzie czekał;)

 

Gosiu z moją dziewczynką też nie będzie łatwo, w dzień może nie być mamy i taty, ale jak przychodzi wieczór, to nasza obecność obowiązkowa;)

Ja wiem, że będzie sama zasypiać w swoim pokoju, tzn przy czytanych książkach bo inaczej nie ma mowy, ale nocne wędrówki mnie czekają. Jestem pewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...