Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

u la la jak tu miło i romantycznie było, podczas gdy ja usypiałam mojego 2 latka:) muszę leżeć obok niego, młody obejmuje mnie rączkami, żebym nie uciekła i tak zwykle zasypiam w tym uścisku.... kiedy się budzę jest środek nocy, nie pozostaje nic, tylko się umyć i do swojego łóżka poleżeć chwilę by po paru minutach usłyszeć: "mamoooo, mamooo oć tu! tu pi!" Takie tam wędrówki ludów:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chętnie też się wybrała. Czy w góry czy do Kazimierza Dolnego? A z tych miejsc to do Was nie daleko.

Fajnie było by. Pomyście moze kiedys sie spotkamy. Ja jestem jak najbardziej za.

 

Do Kazimierza ja się również piszę ;) No laski to kombinujcie, kombinujcie - może się nam jakiś zlot koniczynek uda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parkietu nie brakło, pan właśnie skończył. ehh jak milutko pobiegać boso po parkiecie, mimo że jeszcze nie skończony:)

 

PS wstawiłam kilka zdjęć do albumu:)

 

Byłam, widziałam i ślad po sobie zostawiłam. Mam nadzieje że inwestorka jest równie zadowolona po robocie jak i przed?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny:)

 

Dziękuję za miłe słowa:) Sylwia jestem bardzo zadowolona, nawet bardziej teraz bo już ułożone, może się aklimatyzować:)

Karolinko to prawda, zrobiło się już prawdziwie domowo. Żeby nie było dwutygodniowego przestoju, w piątek jedziemy kupić resztę drzwi wew i będziemy montować. Płytki w kuchni to Paradyż Affron grafit pół poler 60x60.

 

Pędzicie szybciutko, przy takich robotach widać postępy i zmiany w domku, Gosiu czy ten parkiet zostanie taki jaśniutki??

Co do płytek to tak myślałam, piękne;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też prace przystopowały bo mężowi skończył się urlop, no ale przecież jeszcze całe dwa tygodnie zostały do Świąt;)

 

Płytkami też się zachwycam każdego dnia.

Mi też się jesion podoba, ale jednak nie zdecydowaliśmy się na taką jaśniutką podłogę w salonie, próbuję przeforsować jesionowe jasne schody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu plany masz bardzo przyszłościowe:)

 

Ja jak do tej pory jestem zadowolona ze wszystkich wyborów. Wszystko 1000 razy przemyślane, przeanalizowane. Wszak dla mnie podjęcie najprostszej decyzji jest baaardzo czasochłonne. Dzięki temu, że budowa toczyła się dość wolno to miałam czas na oglądanie i zastanawianie się.

Jaki będzie efekt końcowy to się okaże po dopracowaniu szczegółów, no ale jestem dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na upartego też moglibyśmy zamieszkać na święta, ale ja chcę mieć spokojne, rodzinne święta a nie spędzić je na kartonach i na sprzątaniu, bo tak by zapewne było. A tak na spokojnie wszystko dopieszczę:)

 

A ja mogłabym świętować biegając między stołem a szafami w których układałabym nasz dobytek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem dziewczyny :) czy dobrze widzę, że kolejni koniczynkowicze się wprowadzają? super:) My przed świętami wreszcie zmobilizowaliśmy się do zakupu wszytskich lamp, a dokładniej - do poproszenia Gwiazdki o lampy :) zostanie nam tylko kuchnia, kóra wciąz nie wykończona. I wciąż bez górnej łazienki zyjemy :) za to izma dla nas łaskawa- grzejemy sie tylko kominkiem i mamy 21-22 stopnie czyli dla nas w sam raz :)

 

Pozdrowienia dla Wsa wszytskich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beatko bardziej chcą niż mogą się przeprowadzić, ale ja wciąż mam nadzieję że do Świąt damy radę.

 

Ja miałam od dłuższego czasu wszystkie płytki upatrzone i w jednej chwili zmieniłam całą koncepcję, ma drugi dzień rano zamówiłam i nie było odwołania i o była najlepsza decyzja budowlana:):)

 

Nam się bardzo podobają, mój brat kręci nosem na łazienkę, mama czeka na efekt końcowy i oświetlenie.

Beatko ja mam lampy wybrane, czekam na bony pracowe i kupujemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu super!!

U nas też wszystkie meble dużo szybciej dotarły niż miały być.

 

Gosiu mam pytanie odnośnie kominka, powiedz, ile cm wystaje na salon??

Konkretnie chodzi mi o długość tej zaznaczonej ścianki, wstawię na chwilę zdjęcie, potem usunę.

http://img834.imageshack.us/img834/8804/foto6o6hxwnn.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...