Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Ja widziałam maximusa w Puławach, dokładnie w takiej samej tkaninie obiciowej jaką ma Gosia:)

Poza tym nie wiem gdzie jeszcze można go zobaczyć. Ale przed podjęciem decyzji o zakupie można się przejechać i dalej. W Puławach mają sporo narożników wajnerta, my też całkiem przypadkiem kupiliśmy inny niż planowaliśmy, bo zupełnie inaczej zobaczyć zdjęcia a inaczej na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Saphir Bis też ładny.

 

Gosiu nie uwierzysz co się stało. Pojechałam z mężem do sklepu meblowego. A on odrazu upatrzył sobie narożnik i to w siwym kolorze. I pyta sie czy mi tez sie podoba. Ja na to że fajny, ale nic nie mówię że jest siwy. I tak się zaczęłam zastanawić czy on wie jaki to kolor, czy może tylko sam kształt mu się podoba.

Przez pół roku mówił że siwy jest okropny. A teraz nawet mówi że meble do kuchni też mogłby być siwe.

Ja teraz już nie wiem czy mam się cieszyc czy płakac. Jest tak wybredny, że cieszę się że większość czasu sama wybierałam rózne rzeczy do naszego domku.

 

Nie uwierzycie, w naszej łazience jest jedna ściana do poprawki. Glazurnik wczoraj skuł płytki. Masakra. A już było gotowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda pisać o tych poprawkach. Po prostu wyszło troche inaczej niż miało byc. Troche skrzanił glazurnik a troche hydraulik. Za wysoko wyszła deszczownica. Mąż kazał poprawiać. No i czekamy na płytki.

Ta nasza łazienka wogóle jakaś pechowa. Kupiliśmy fugę jasna zieloną na wanne a okazalo sie ze byla to ciemna zieleń. Pomyłka producenta. I tak ciągle coś.

Zato szafka do łazienki okazała się bardzo dobrym wyborem. Tylko szkoda że jeszcze musi leżeć w pudełku.

 

Jak byś mogła to napisz mi jaka to była fuga i dokładnie kolor, jak pamiętasz lub spisz z faktury w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia współczuje problemów z łazienką, obciążacie kosztami fachowców? U nas chłopak który czyścił płytki z fug porysował lustro, ale szybciutko zamówili drugie, największy problem był z tym, kto ma to lustro zbić;)

 

Mój mąż już dawno się przekonał się do szarości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my też coś wciąż dłubiemy na budowie ale ja o nastroju świątecznym nie chcę zapomnieć ze względu na dzieciaki:) Ich radość przy ubieraniu choinki bezcenna:D

 

my mamy przerwę, sama ją zarządziłam. Nastroju jeszcze nie ma, ale prezenty są kupione, wożę je w bagażniku, tak dla bezpieczeństwa:) W domu nie ma takich miejsc, których nie odkryłyby moje dzieci:) W czwartek przyjeżdża mamusia i wtedy się zacznie.... nastrój gwarantowany:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wszystko gra i jest tak jak sobie wymarzyliście:) czekamy na zdjęcia.

Karolinko, czy przeprowadzka na święta nadal aktualna?? My niestety nie zdążymy pomiędzy świętami. Dziś pan od parkietu oświecił nas, że polakierowany parkiet musi sobie poleżeć tydzień w spokoju. Dlatego pana parkieciarza przekładamy na 30.12. Do tego czasu musimy wszystko zrobić na gotowo, posprzątać, potem wchodzi pan, maluje parkiet a my mamy tydzień spokoju (czas na zakupy;)) i wnosimy mebelki. No ale zapewne, w tzw między czasie, na pewno coś jeszcze nam wypadnie, więc się nawet nie nastawiam na konkretny termin:)

 

Zdjęcia będą pewnie jutro.

Niestety trochę się przeliczyliśmy i na Święta się nie przeprowadzimy:(

Niby już nie dużo zostało do zrobienia, ale na walizkach i kartonach nie ma co na siłę spędzać Świąt na swoim. Przeprowadzimy się zaraz po, na spokojnie.

 

Edytko dziękuję za życzenia;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że Karolinko jesteś zadowolona z mebli. Cieszymy się z Tobą.

Pytałaś kto poniesie koszty za płytki. Jeszcze nie wiem. Nasz wykonawca wogóle nie chce teraz kasy za łazienkę:lol2:. Bo głupio mu że tak wyszło. Sama nie wiem jeszcze jak się rozliczymy. Na razie czekam na płytki i zobaczymy później. Chyba po nowym roku wejdzie nowa ekipa. Mąż rewolucje zrobił na budowie.

Za to akcja kominek rozpoczęta.

 

Więc to jeszcze wszystko potrwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że Karolinko jesteś zadowolona z mebli. Cieszymy się z Tobą.

Pytałaś kto poniesie koszty za płytki. Jeszcze nie wiem. Nasz wykonawca wogóle nie chce teraz kasy za łazienkę:lol2:. Bo głupio mu że tak wyszło. Sama nie wiem jeszcze jak się rozliczymy. Na razie czekam na płytki i zobaczymy później. Chyba po nowym roku wejdzie nowa ekipa. Mąż rewolucje zrobił na budowie.

Za to akcja kominek rozpoczęta.

 

Więc to jeszcze wszystko potrwa.

 

Przynajmniej porządny fachowiec, skoro poczuwa się do winy.

A mąż niech zobaczy, że ogarnianie budowy i ekip to nie jest taka prosta sprawa. U nas to robotnicy mnie się boją:lol2::lol2:

 

Jaką robicie obudowę kominka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...