Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na dole jeszcze jest nie dokończona gładz i sufity podwieszane. Później zostaną płytki i panele w salonie. Na górze tylko malowanie i panele. Niby nie wiele zostało ale około miesiąca pewnie zajmie.

 

Do czwartku będzie skończony kominek. No i barierki w tym tygodniu montujemy na balkony.

 

Jesteśmy źli że poprzednia ekipa nas tak długo zwodziła (od sierpnia) i na dodatek wyszedł bład w łazience. Teraz oni stwiedzili że mogą nam dopiero to poprawić pod koniec stycznia, bo sa zawaleni robotą i nie nadążają robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Karolinko.

 

Zajrzałam do muratora tylko ze względu na Ciebie, bo pamiętam, że jakoś około Świąt chcieliście sie przeprowadzać i byłam ciekawa czy plan wykonany.

Suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper, że jesteście już prawie w całosci na swoim. Gratuluję i cieszę sie razem z Wami.

Kurka tylko nie wiem dlaczego nie wiem gdzie zdjęcia z Twojego domku, pewnie jakies tajne linki itp macie, bo widze że na tym forum duzo sie pozmieniało.

Nie omieszkam nadmienic że ciekawosc mnie ZŻERA:rolleyes:

 

Pozdrawiam i życzę szczęścia w nowym roku i na nastepne lata w NOWYM DOMKU.

 

Sylwia jedna i druga jestem też ciekawa jak u WAs? Chyba musze na chwilunię dłużej tu posiedziec i poprzeglądać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na chwilunię i serdecznie Wam dziewczyny gratuluję, że juz jedną nogą we własnej koniczynce:) My w tym roku robiliśmy u nas święta na 16 osób- własny domek to jest to:) no i dzięki gwaizdorowi mamy juz prawie wszystkie lampy:) Karolinko- gratuluje kuchni! Trzymam kciuki za pomyślne przeprowadzki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia dopiero zobaczyłam komentarze do zdjęć/:

Zlew to teka.

Barek będzie może w piątek już, parapety też.

Z okapu jestem bardzo zadowolona, i mimo uroku amiki ciesze się że nie się na nią nie zdecydowałam.

 

To teraz czekamy na kolejne zdjęcie. Mam nadzieje że już wkrótce zobaczymy resztę domku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...