Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

drzwi to takie mi się podobają http://img824.imageshack.us/img824/2416/drzwim.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Widziałam w Liroju takowe, macałam i nie polecam. Strasznie wszelkie ślady znać na szybie, pełno tłustych paluchów poodbijanych, ja w każdym razie ze szklanych drzwi się wyleczyłam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałam w Liroju takowe, macałam i nie polecam. Strasznie wszelkie ślady znać na szybie, pełno tłustych paluchów poodbijanych, ja w każdym razie ze szklanych drzwi się wyleczyłam.

 

tak mówisz??

ja narazie żadnych nie oglądałam, nie macałam, te zobaczyłam w necie i spodobały mi się ale do zakupów jeszcze daleka droga i podejrzewam ze względy praktyczne nakażą inne kupić.

 

Sylwia powiedz jakie płytki wybraliście i meble do kuchni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babeczki, ile płaciliście za przyłacze wody? nie chodzi mi o opłaty w gminie tylko o robocizne fachowca. bo ja mam cene 2500 z materiałem i nie wiem czy to normalna cena jest?

 

U nas to była całkiem inna historia. Nam MPG spisał listę rzeczy potrzebnych do wody i w którym sklepie mamy to kupić. Koparka wykopała rów hydraulik położył rurę i panowie z MPG-ku podpięli sami rurę do wodociągu. Wiem że materiały kosztowały 700 zł (wodociąg jest 6 metrów od budynku). Rachunek z MPG za tą robociznę był w granicy 300-400zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54zł/szt PICASA MOZAIKA SZKLANA BLACK CHILLI MIX (4,8cm) 30x30 Mozaika ścienna

http://sklep.max-fliz.com.pl/image.php?main=Produkty%2Fmozaiki%2Fmozaika_szklana%2Fblack_chilli_mix_2%2C3.jpg

 

45zł/szt. FOSHAN MOZAIKA SZKLANA 8B25-B033 30x30 Mozaika ścienna

http://sklep.max-fliz.com.pl/image.php?main=Produkty%2Fmozaiki%2Fmozaika_szklana%2Fceramiczna%2FMos_8B25B033.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Renatka, u Was to widać że już wykończeniówka, coraz to jakieś konkretne zakupy. My narazie w miejscu stoimy, jak już wyjaśni się ostatecznie ile będzie kosztował geodeta to będziemy powoli kupować.

Do lata MUSIMY zrobić:

- tynki

- kominek

- dokończyć hydraulike

- położyć płyty na poddasze

- schody wejściowe

- parapety

- okno trójkątne

- ogrodzenie

- jak starczy siły, czasu i kasy to elewację

 

potem pojedziemy na wakacje a potem zaczniemy wykańczać:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...