Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Witam, czytam wasze komentarze od dłuższego czasu bo sama buduję koniczynkę. Chciałam spytać czy mogłabyś mi udostępnić zdjęcia z waszej koniczynki ? jeśli by to nie był żaden problem.

 

 

Pozdrawiam, Wrotkowska

Witaj Wroti, dodałam Cię do kontaktów i teraz będziesz mogła zobaczyć zdjęcia.

Jaką koniczynkę budujesz i na jakim etapie jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wow Gosiu, gratulacjeJ!!

 

Rzutem na taśmę to zrobiliście. Pięknie rozpoczynacie Nowy Rok.

Na pewno wszystko pójdzie sprawnie i bez problemów.

Kochana, niech Wam się szczęśliwie mieszka.

Niech ten domek będzie Waszą ostoją do której zawsze chce się wracać.

Wyobrażam sobie jaka radość u WasJ

 

 

Wyprzedziliście nas o tydzień. My już spakowani, mieliśmy się przeprowadzać dziś, ale jednak zaczekamy jak będą schody. Bez sensu robić prowizoryczne barierki, a ze względu na Kingę nie da się mieszkać bez barierek.

Gosiu nie mogę się doczekać zdjęć, ale sama też nic nie pokazuję.

Dopiero jak się rozpakujemy i zrobi się bardziej domowo to zobaczycie naszą koniczynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aktualnie mamy mały zastój. Budujemy Koniczynkę zwykłą,mamy tynki, posadzki mamy zamiar kupować materiał na ocieplanie poddasza i w przyszłym roku się wprowadzić :)

Obejrzałam wasze zdjęcia i zazdroszczę wam że już jesteście na takim etapie wam. Kuchnia super, piękna u nas jest trochę źle rozplanowana i nie wiem co wyjdzie z tego no ale.

 

Pozdrawiam Paulina

Edytowane przez wroti29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny podpowiedzcie mi jak założyć album bo jakoś nie umiem :/

 

Paulina, podpowiem Ci ale już w Nowym Roku;)

 

Wpadłam tylko na momencik złożyć Wam najlepsze życzenia Noworoczne.

W NOWYM ROKU ŻYCZĘ WSZYSTKIM ZDRÓWKA,POGODY DUCHA I SPEŁNIENIA WSZYSTKICH MARZEŃ

 

http://img843.imageshack.us/img843/2752/champagnei.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Szampańskiej zabawy Dziewczyny, ja już zmykam szykować się :wiggle::wiggle:

Do zobaczenia w Nowym Roku:bye::bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, my od rana na nogach, Kinga bezlitosna nie dała pospać.

Impreza udana, ale spokojna bez szaleństw. Dawno już się tak nie zrelaksowałam:))

 

Zaraz jedziemy rozpakowywać Kini rzeczy w pokoju, ciekawe jak to wszystko się pomieści...

 

Sylwia a jak Wam minęła impreza??

 

Ciekawe jak Gosi minęła pierwsza noc w koniczynce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz Sylwester bardzo udany, w gronie najbliższych. Mąż wstał dużo wcześniej ode mnie, a teraz odsypia.

 

Ciekawe czy Gosia w gronie rodzinnym spędziła Sylwestra czy urządzili imprezę pierwszej nocki w nowym domku.

Karolinko a ty kiedy spędzasz pierwszą noc w koniczynce? Mogłabyś w wolnej chwili podesłać mi link waszego narożnika. Czy znaleźliście idealny wymiar do ścian? W koncu widzieliśmy Maximusa. Faktycznie jest bardzo fajny, ale jak dla nas strona od okna jest albo za krótka albo ciut za długa. Z Wajnerta tylko Ferrara ma wymiary takie jak chcielibyśmy 270x170.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam noworocznie

 

Jak nastroje po Sylwestrowym szaleństwie?

 

Czołem laski:) nie ma to jak długi spokojny sen na przełomie 2011/2012....

 

A tak serio to jeszcze przez najbliższy tydzień będę przełykać fakt że po raz kolejny siedziałam jak ta c...a grochowa w domu, podczas gdy inni balowali.

W takie dni jak wczorajszy dusza boli bardziej niż zwykle....:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia widziałam zdjęcia, bardzo mi się podoba kominek, możesz zdradzić ile kosztowała ta obudowa?

Barierki fajnie się prezentują, dobrze że takie wybrałaś.

 

U nas w tym tyg zaczyna się montaż schodów, będą jasne dębowe, tylko polakierowane, cieszę się baaardzo bo mąż chciał brązowe i w końcu takie miały być, ale jednak dziś stwierdził że ważniejsze od schodów jest zadowolenie żony i będą takie o jakich marzyłam:):)

 

Ależ u nas już domowo, góra suuuper, można mieszkać, tylko czekamy na łóżko do sypialni i barierki.

Dół jeszcze nie urządzony, ale powoli, powoli się ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko same zdjęcia

 

Na tej stronie co czytasz tego posta u góry jest w pasku GALERIA ZDJĘĆ. Kliknij na nią, później po prawej stronie będzie ZAŁÓŻ GALERIĘ. Dalej powinnaś sobie poradzić. Bedziesz tylko musiała zdecydować czy to ma być galeria tylko dla znajomych czy ogólna. W razie czego pisz to pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kominek był nie planowany. Teraz bardzo się cieszymy że jest.

 

Mogę sobie tylko wyobrazić jak jest u Ciebie. U nas dwutygodniowy przestój i zaczynamy mam nadzieje że tym razem już bez problemu. Trzymam kciuki za schody.

 

Ja też się cieszę że w końcu nie zrezygnowaliśmy z kominka. Chociaż wykańczać go będziemy bliżej wiosny.

Powiem Ci że poddasze już fajne, ale strasznie mnie drażni brak listew, szukam właśnie jakiś odpowiednich. Dojdą jeszcze drzwi i będę mogła coś pokazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...