Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ja mam tę samą:) zwykle piorę na mix 50min 40st.:)

suszarka elektryczna elektrolux:ok

stara lodówka bosch: nie chce się popsuć

zmywarka siemens: zajefajna

piekarnik amica: taki sobie: nierówno piecze, a nie jest stary.

ALE NAJJJJJJLEPSZĄ RZECZĄ, NIEMALŻE MOIM KOCHANKIEM JEST MÓJ MATERAC LATEKSOWY.

Proces zasypiania trwa nie dłużej jak 2 min:) Narzeka mój mąż, nim wejdzie po schodach, ja już smacznie śpię:)

 

Z BUDOWY:

kupiliśmy piękne kafle do kotłowni: gres techniczny za niebagatelną kwotę 12.50/m2:):) za tydz wraca hydraulik zrobić centralne i tu wraca temat grzejnika kanałowego, a to KANAŁ !

 

Pzdr

uwielbiam swojełóżko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Koniczynki, dziewczyny gratuluję Wam wszystkim wybudowania tych wspaniałych domków. Ja buduję koniczynkę 2 z dachem dwuspadowym, ale mam dopiero ..... fundamenty. Kiedy Ja będę na tym etapie co Wy???????? Moje marzenie :)

Ja tak w ukruciu od dawna Wam kibicuję i podziwiam każdy krok do przodu.

 

Karolinko, ostatnio przez chwilkę widziałam Twoją kuchnię i potwierdzam to co piszą pozostałe dziewczyny....jest piękna

 

Sylwia i Twój kominek.....też taki chcę....cudny (możesz podać cenę?).

Pozdrawiam

 

Dzięki Bara i witaj:) mam nadzieję, że zagościsz na stałe.

Zobaczysz jak szybko zleci budowa, u nas trwała 3 lata, z jednej strony to długo, bo mamy już dosyć, a z drugiej było sporo czasu na przemyślenia i wydaje mi się, że dzięki temu sporo błędów uniknęliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny dodałam 2 zdjęcia jeśli możecie to dajcie znak czy są widoczne. Mam do was pytanie czy robiła któraś z was projekt łazienek ?

 

Pozdrawiam, Wrotkowska

 

Widać, widać, macie identyczną koniczynkę jak nasza, też lustrzane odbicie.

Ja robiłam projekt, kiedyś kiedyś, potem jednak układ się pozamieniał i ostateczną wersję, jakże inną od pierwotnej;) zrobiłam sama.

Dziewczyny możecie polecić któryś z Waszych sprzętów do kuchni.

 

 

Interesuje mnie

- lodówka do zabudowy (wybrałam Goreje) jakie powinna mieć parametry, żeby była cicha i nie przeszkadzała w salonie.

- zmywarka

- piekarnik

- płyta

- zlew + bateria

- pralka

Co do okapu jestem zdecydowana na amicę. Chociaż bardzo mi się podoba Karoliny, ale on nie bardzo będzie pasował do naszego wystroju.

 

O jakich parametrach trzeba pamiętać kupując ww sprzęty? W co warto zainwestować? A co nie jest potrzebne większego wydatku.

Z góry dzięki

 

Ja mam wszystko boscha, narazie wszystko używane raczej na próbę, ale cichutkie, ekonomiczne, zobaczymy dalej.

W pralce i zmywarce fajne są te krótkie programy, więcej będę mogła powiedzieć, jak dłużej poużytkuję.

Zlew teka, idealny do utrzymania czystości, zresztą u siebie innego sobie nie wyobrażam.

Ja jestem z okapu bardzo zadowolona, tzn z jego wyglądu, ja mam meble raczej nowoczesne i pasuje a skoro Ty chyba też coś podobnego planujesz to myślę, że też by było ok. Ale tu oprócz praktyczności dochodzi walor estetyczny, jak podoba Ci się amika, to bierz, jaki by nie był, to trzeba go często czyścić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was po długiej przerwie miałam neta ale takiego słabego,ktoś linii sobie nie zakodował ,M się nie mógł na firmę zdecydować ,wczoraj go przyciSnełam była jedna firma sprawdzić czy mają u nas zasięg mają ale podłącz 450 zł stwierdziłam ,że to się nie opłaca i sama zdecydowałam ,że bierzemy w T.Mobile 8 Giga za 59 zł plus modemem za 50 zł i mam internet w 2 laptopach .

Składam Wam spóźnione życzenia świąteczne i Noworoczne .

 

No właśnie i ja jestem w trakcie załatwiania internetu, ale ja chcę neostradę.

Teraz mam i jest niezawodna, a do pracy muszę mieć, te bezprzewodowe u nas kiepsko chodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas już kilka schodów zrobionych:)

Jutro przewozimy resztę rzeczy i może zostaniemy na noc......;)

Kinga nie może się doczekać, nie wychodzi ze swojego pokoju, cały czas coś układa, przekłada, ma zajęcie i zadowolona.

 

Zostało nam jeszcze sporo drobnych rzeczy do dokończenia, ale jak już tak fajne to szkoda nie mieszkać.

Za dwa tygodnie zapraszamy pierwszych gości więc mamy mobilizację, żeby wszystko podokańczać.

Jedynie salon na biało pomalowany, kolor dojdzie po urodzinach naszej małej, bo po zabawie kilkunastu dzieci mogą zostać ślady;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie i ja jestem w trakcie załatwiania internetu, ale ja chcę neostradę.

Teraz mam i jest niezawodna, a do pracy muszę mieć, te bezprzewodowe u nas kiepsko chodzą.

 

U mnie śmiga aż miło mam mocny sygnał bo dość blisko mamy anteny T,Mobile ,neostrada u nas odpada bo nie chcę tel stacjonarnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka Karolinka dziekuje za "wstep"do albumu, zobaczylam domek prawie gotowy do zamieszkania(juz mieszkacie) ,podoba mi sie lazienka w popielach ,sama taka planuje na dole,w kuchni idealnie dobralas plytki na scianie do blatow.Czy Twoj Pan od kuchni robi tylko na miejscu kuchnie czy przyjmuje zlecenia z innych rejonow Polski?Gratuluje i zycze przyjemnego i spokojnego mieszkania w tak przytulnym i ladnym domku.:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko, ja również gratuluję pierwszej nocy w Waszym domku i tak nieśmiało.....mogłabym się wprosić w Twój album??? Plizzzz, bo aż mnie ciekawość zżera:)

Pozdrawiam i kolorowych snów życzę.

 

Kiedyś, ktoś na którymś z forum napisał....nowy domek......nowy potomek.....Ciekawe czy się sprawdzi co?????hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam nadzieję, że będzie się dobrze mieszkać;))

Jestem dziś tak zmęczona, że jak zasnę, to nie wiem czy mi się coś przyśni:)

 

Bara zapraszam do albumu, niewiele tam jest, myślę, że pod koniec tygodnia uzupełnię album ze zdjęciami zamieszkałej koniczynki.

Aha, no i mam nadzieję, że Twoje powiedzenie sprawdzi się i u nas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, ja to na każdym kroku słyszę i już mam dość...rodzice, teść, sąsiadka...a sami niech sobie jeszcze spłodzą potomka;) choć chciałabym w sumie mieć trójeczkę...kiedyś:p

 

Gosiu, jestem takiego samego zdania, jak chcą, niech rodzą. U nas już się uspokoili, ale czuję, że teraz będzie okazja żeby do tematu powrócić.

 

Trzymam kciuki za parapetówę, na pewno wszystko się rewelacyjnie uda, bo niby dlaczego nie;)

 

Yukuś:hug::hug:

 

Za nami pierwsza noc, nie bardzo spokojna, bo ciągle zaglądałam do Kingi, nie mamy barierki i bałam się, że może zechce przyjść do nas.

W ogóle to bardzo się bałam, jak mała zniesie przeprowadzkę, wczoraj było super, chociaż przy rozstaniu z babcią łezka poleciała, ale zabrałam ją do koleżanki, potem do późna rozpakowywanie i padała zmęczona.

Mam nadzieję, że jak emocje opadną to tęsknota nie powróci. Musimy teraz poświęcić jej sporo czasu i będzie ok.

Jak wstałam to miałam wrażenie, że mieszkamy tu od zawsze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no i plusy tak na gorąco;

- duuuużo miejsca:) wszystko poukładane, ma swoje miejsce, bez ścisku, ład i porządek zapanował.

- murowany prysznic zamiast kabiny, wygoda i funkcjonalność, odpływ pod ścianą i jak wstałam to podłoga pod prysznicem suchutka i czyściutka. Kolor płytek pod prysznicem idealny, nie widać żadnych zacieków.

- pojemne szafki w łazience- nic nie stoi na wierzchu, łatwo utrzymać porządek.

- wysoka ścianka kolankowa na poddaszu, nie ma strat powierzchni, bez problemu można meblować pokoje.

- narożnik idealnie wpasowany na swoje miejsce,

- kuchnia, blat i płytki bardzo praktyczne, nie widać brudu.

- zmywarka i piekarnik- luksus, wcześniej nie miałam więc cieszę się baaardzo.

- szuflady i półki bardzo pojemne, głębokie, mimo, że zwieźliśmy już prawie wszystko to miejsca jeszcze bardzo dużo

- wszystkie sprzęty pracują cichutko, jak siedzieliśmy w salonie to nawet nie było słychać, że coś pracuje.

- okno w kuchni od strony ulicy, wszystko widać:)

- duży zlew i praktyczna bateria, blatu też jest sporo, dwie osoby spokojnie mogą coś razem przygotowywać w kuchni,

 

To tak na szybko, jak narazie jeden minus to taki, że z wiatrołapu do holu nie ma drzwi, jak będzie chłodno, to chyba dokupimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko widać że do dobrego można bardzo szybko się przyzwyczaić. Cieszę się z Tobą. I oby wszystkie noce były jak najlepsze w nowym domku.

Coraz mniej nas zostanie tych którzy wykańczają swój domek. Mam nadzieje że będziecie mi towarzyszyły Ty i Gosia do chwili mojej przeprowadzki a nawet dłużej.

 

Oczywiście czekam na nowe foty. I krótkie info o narożniku jak byś mogła.

 

Miłego weekendu dla wszystkich odwiedzających:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...