Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Dzień dobry Gosiu .Moje w szkole .A ja sobie siedzę piję kawkę ,przeglądam wątki i rozkoszuje się widokiem lasu w śniegu ,szkoda ,że tak w święta nie było .Ja zaraz do sklepu po ziemniaczki ,i kilka pierdołek i za obiadek trzeba się brać bo dzieciaki zażyczyły sobie zapiekankę makaronową a pieczarek brak .

 

Ja identycznie:) Z tym, że po zakupy nie muszę jechać bo wszystko mam:)

Boże jak mi dobrze:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kiedyś zastanawialiśmy się nad Pleszewem ale w pracy u M go wystraszyli ,że pod nazwą Pleszew kryje się kilkanaście firm ,takie małe przydomowe i trochę nas to zbiło z tropu.Też raczej chcemy z podajnikiem,bo się zasypie i spokój ,chodzi nam szczególnie jak gdzieś wyjedziemy np .do teściów czy w góry .

 

My mieliśmy zaufanego hydraulika, który ściąga te kotły z znajomego źródła. Nasz sąsiad korzysta o rok dłużej od nas i jest mega zadowolony.

 

Dodam jeszcze że ma bardzo wygodne palenisko. U znajomych którzy maja SASA trzeba prawie pół ręki włożyć do kotła żeby go rozpalić.

Edytowane przez sylwia&radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykształcenia jestem nauczycielem, ale od dwóch lat śledzę oferty i nic. Najwyższy czas zmienić branżę.

 

A CZEGO ,wiem ,że w tej branży nie ciekawie u nas w podstawówce ,dyrektor robił casting na nauczyciela angielskiego ,prawie się bili o etat chodź to tylko 12 godz tygodniowo zgłosiło się 15 osób .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrany przeze mnie sprzęt do kuchni (dziękuje Gosiu za pomoc)

1. Lodówka do zabudowy Gorenje NRKI 45288

2. Piekarnik Samsung BQ1D6G144

3. Zmywarka do zabudowy Bosch SMV 50E90 EU

4. Okap Amica OKC 952 S

Płyta wstępnie wybrana, chociaż jeszcze nie zatwierdzona przez męża i nie dokońca jest przekonana czy to ta:

5. Płyta grzewcza Mastercook I4DE84 S

6. Zlew najprawdopodobniej Teka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia no to kolejny dylemat z głowy.

Ja się zachwycam zmywarką i piekarnikiem. W tych przypadkach lepiej dopłacić i kupić porządny sprzęt bo wtedy czuć komfort użytkowania.

Ja się na początku obawiałam wstawiać przyschnięte garnki, że niby nie domyje, teraz pakuję wszystko, nastawiam na program eco 50st, redukuję czas zmywania do 1 godz i wszystko wychodzi błyszczące.

W piekarniku tak jak pisała Gosia, przygotowuję dwa rodzaje potraw dla nas i dla Kingi, szybko, wygodnie, smacznie. Mogłabym tak dłuuuugo opowiadać:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, mam do was pytanie odnośnie kotłowni. Jak to jest z tym piecem na drzewo, węgiel. Bardzo się brudzi, czuć ten dym w domu? u nas jeszcze jest pozmieniane, tam gdzie mial być pokój na dole jest kotłownia a tam gdzie miała być kotłownia jest pokój i teraz się obawiam że bedzie się bardzo kurzyło i bardzo będzie czuć dym w całym mieszkaniu. a u was jak tam jest ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny, mam do was pytanie odnośnie kotłowni. Jak to jest z tym piecem na drzewo, węgiel. Bardzo się brudzi, czuć ten dym w domu? u nas jeszcze jest pozmieniane, tam gdzie mial być pokój na dole jest kotłownia a tam gdzie miała być kotłownia jest pokój i teraz się obawiam że bedzie się bardzo kurzyło i bardzo będzie czuć dym w całym mieszkaniu. a u was jak tam jest ?

 

Pozdrawiam

O matko, a dlaczego tak???????

Nie wyobrażam sobie mieć w środku domu kotłowni, kurz i pył to po pierwsze, ale trzeba też donosić do pieca drzewo i węgiel.

U nas teraz przy piecu stoi odkurzacz i po każdym otwarciu pieca odkurzamy, więc aż tak się nie nanosi.

Po odbiorze domu zrobimy sobie oddzielne wejście do kotłowni żeby nawet kroku w domu z węglem nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas chociaż raz dziennie się dosypuje węgiel i wysypuje popiół to czuć choćby dym. Po otworzeniu podajnika zawsze się dymi lekko. Również piec jak załacza się to slychać jak pracuje. Ja mam osobne pomieszczenie na kotłownie i jestem bardzo z tego zadowolona. Nie wyobrażam sobie kotłowni w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kotłownie poza domkiem z domku wchodzi się do garażu z garażu do kotłowni dodatkowo z kotłowni na zewnątrz mam drzwi ,w starym mieliśmy w piwnicy .Ja w domku na piec na eko czy węgiel bym się nie zdecydowała boję się czadu ,my od jakiegoś czasu mamy czujnik czadu ,przewieźliśmy go do nowego chodź palimy kominkiem .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...