Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wroti już Cię dołączyłam do znajomych

 

Karolinka dużo jednak jeszcze zostało ale to juz mi wogóle nie przeszkadza. w piwnicy nie mamy nic zrobione, płytki leża w pudełach i czekają:)oj dużo byisac co jest do zrobienia, teraz cały wolny czas zabiera nam synek zaczyna samodzielnie wstawać no i wiadomo cały czas musi ktoś go pilnować:) no włąśnie wstał uciekam:)

pozdrawiam postaram sie częsciej zaglądać do Was:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej okolice Kraśnika a do Lublina mamy około 60 km. a Wy Karolinka gdzie ??

 

dzisiaj mąż powiedział żebym rozglądała się za kuchnią, płytkami do łazienek drzwiami wew. parę rzeczy jakoś nie wyobrażam sobie np. schody z barierkami po obu stronach ;/ i jeszcze pewnie coś by się znalazło noo ale ...

Edytowane przez wroti29
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja na odwrót nie chcę podstopnic ani płyt tylko tynk lub białe płytki chcę ,żeby schody wyglądały lekko .

 

U nas płyta będzie cieniutka, i też o taki efekt mi chodzi jak Tobie. Stopnie zostały bardziej wypuszczone,żeby kilkumilimetrowa płyta swobodnie się zmieściła. To będzie wyglądało jak tynk, tylko mniej roboty;)

 

Mam już oświetlenie, w rzeczywistości dużo ładniejsze niż na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniejsze takie płyty niż tynk, bo łtwiej to umyć i trwalsze będą (bo to pewnie jakiś MDF lakierowany będzię, stawiam, ze ok. 18mm grubości. I na pewno wrażenie lekkości osiągniesz, bardziej niż płytkami, które przecież muszą mieć fugę (no, chyba, ze wycinane z płytek 120cm;))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniejsze takie płyty niż tynk, bo łtwiej to umyć i trwalsze będą (bo to pewnie jakiś MDF lakierowany będzię, stawiam, ze ok. 18mm grubości. I na pewno wrażenie lekkości osiągniesz, bardziej niż płytkami, które przecież muszą mieć fugę (no, chyba, ze wycinane z płytek 120cm;))

 

Nie Yuczka, te płyty to nie będzie mdf, one mają podobną strukturę do kg raczej, trzeba ich malować. Ale przynajmniej to będzie jedna całość.

Nie wyobrażam sobie dać tak płytek i fug, choć mój teść też miał taki pomysł i dziwi się że z niego nie korzystamy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...