Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Dzień dobry wszystkim:)

Ogłaszam ostatni etap budowy tzw WYKOŃCZENIÓWKA za rozpoczęty. Coś w końcu drgnęło. Mam nadzieje że tym razem nie będzie większych poślizgów.

 

No to teraz czekamy na bieżące relacje i zdjęcia.

Może wreszcie trafiliście na porządną ekipę i wszystko pójdzie sprawnie i bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to teraz czekamy na bieżące relacje i zdjęcia.

Może wreszcie trafiliście na porządną ekipę i wszystko pójdzie sprawnie i bez problemów.

 

My też mamy taką nadzieje. Mieliśmy ich wziąć jako pierwszych. Ale wcześniej nie mieli wolnych terminów. No i trochę więcej będziemy musieli zapłacić za robociznę. Pieniądze są ważne ale jeszcze ważniejsze są efekty. Oby wszystko było zrobione tak jak chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia pewnie ,że efekty ważniejsze ,w najgorszym razie coś robicie później ,ja szykuje cichaczem małą niespodziankę chcę jak M nie będzie ,żeby mój pan kafelkowy przyszedł zrobił drugą warstwę wełny i gipsy w naszej sypialni ja pomaluję ,M jak wróci pozakładamy panele ,między czasie kupię łóżko ,no i jeszcze chcę dać do zrobienia kominek .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś ledwo żywa, najgorsze że głowa mnie boli. Zwala mnie to z nóg całkowicie a pracy mam mnóstwo, na już.

Pokażę Wam może kawałek korytarza na górze, podpowiedzcie jaki kolor by pasował bo jutro mam po farbę jechać a ja w tym temacie nie ogarnięta.

A gdzie jest druga Sylwia, nie zagląda do nas w ogóle:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia pewnie ,że efekty ważniejsze ,w najgorszym razie coś robicie później ,ja szykuje cichaczem małą niespodziankę chcę jak M nie będzie ,żeby mój pan kafelkowy przyszedł zrobił drugą warstwę wełny i gipsy w naszej sypialni ja pomaluję ,M jak wróci pozakładamy panele ,między czasie kupię łóżko ,no i jeszcze chcę dać do zrobienia kominek .

 

Ty kobieto to usiedzieć chyba nie możesz. Mąż będzie miał niespodziankę po powrocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś ledwo żywa, najgorsze że głowa mnie boli. Zwala mnie to z nóg całkowicie a pracy mam mnóstwo, na już.

Pokażę Wam może kawałek korytarza na górze, podpowiedzcie jaki kolor by pasował bo jutro mam po farbę jechać a ja w tym temacie nie ogarnięta.

A gdzie jest druga Sylwia, nie zagląda do nas w ogóle:(

 

Czasami widać że jest dostępna, ale wpisów u nas nie zostawia:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest druga Sylwia, nie zagląda do nas w ogóle:(

 

Zaglądam zaglądam, śledzę Wasze poczynania na bieżąco ale się nie udzielam za specjalnie bo mnie lekko frustruje że my tak w tyle zostaliśmy :D

A tak na poważnie - w lutym ruszamy z poddaszem, w marcu z podbitka, więc będzie mnie więcej na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty kobieto to usiedzieć chyba nie możesz. Mąż będzie miał niespodziankę po powrocie.

 

No ja to taka ruchliwa ,ostatnio mówię do m nic nie robię przez kilka dni (tych nie typowo domowych prac) M się tylko pod nosem uśmiechał ,wytrzymałam pół dnia pod wieczór już malowałam drzwiczki do szafy do wiatrołapu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny, tylko pozazdrościć waszych poczynań w domkach. Karolina, drzwi b. ładne. My myślimy nad podobnym modelem tylko trochę ciemniejszym. U nas też poddasze rusza mam nadzieję że już całkiem nie długo. Mam pytanko czy robiła któraś z was gładź w domkach ?i jeśli tak to jaką ?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczyny, tylko pozazdrościć waszych poczynań w domkach. Karolina, drzwi b. ładne. My myślimy nad podobnym modelem tylko trochę ciemniejszym. U nas też poddasze rusza mam nadzieję że już całkiem nie długo. Mam pytanko czy robiła któraś z was gładź w domkach ?i jeśli tak to jaką ?

 

Pozdrawiam

 

My mamy gładź. Tzn jest jeszcze nie dokończona.

Pytasz o nazwę producenta gładzi czy jak jest zrobiona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaglądam zaglądam, śledzę Wasze poczynania na bieżąco ale się nie udzielam za specjalnie bo mnie lekko frustruje że my tak w tyle zostaliśmy :D

A tak na poważnie - w lutym ruszamy z poddaszem, w marcu z podbitka, więc będzie mnie więcej na forum ;)

 

Oo witaj:)

Sylwia nie ma co się przejmować żeś w tyle, przecież to tylko kwestia czasu i jak ruszycie, to zanim się obejrzysz już będzie domek gotowy.

I zaglądaj do nas koniecznie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o nazwę głazi, bo u nas m nie chce robić a ja bym chciała bo ściany są gładziutkie, ładniej wyglądają

 

Wroti my gładź robiliśmy ale jaką to pojęcia nie mam. Muszę męża spytać, może pamięta.

My mieliśmy nie robić, ale z takimi tynkami jak u nas wyszły to nie było wyjścia. Może to i dobrze, bo teraz idealnie jest.

 

Grandzia no mówiłam, na dłuższy urlop to trzeba mieć siłę!;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...