Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ja robiłam pod wymiar, kupowałam w stacjonarnym, ale drzwi są firmy deante z grafitowym szkłem, fajne, nie widać bardzo zacieków.

 

Mam już prawie całe oświetlenie zamontowane, jutro przywiozą łóżko do sypialni.

 

 

A czy szyba ma tą specjalną powłokę która mniej się brudzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu mi się ta lampa od początku podobała, pasuje do zwisów. Szukałam takich, żeby w miarę dobrze się zgrały ze sobą.

Matilde dzięki:) to fakt że przestrzeni życiowej jest sporo, sprzątania też.

Ale ja staram się pakować do szaf i szafek wszystko co się da, żeby jak najmniej stało na wierzchu i kurz zbierało. Narazie jest dobrze bo nie jest zagracone to podłogi przelecieć mopem to nie problem, ja myję dwa razy dziennie:) No i już gładzi i kurzu się pozbyliśmy.

Drobiazgów i nam brakuje, chociaż niewielu, ja też mam listę zrobioną, tylko muszę siąść i pozamawiać.

 

Gosiu moja Kinga ma dla siebie dwa pokoje, jeden ładnie urządzony, schludny, niezagracony a drugi to bawialnia. Tam już jest gorzej no ale nie będę sprzątać po każdej jej zabawie. Tam ma bardzo dużo miejsca, ma rozłożone plansze do malowania, różne inne duperele i jak się zabawią z koleżanką to pół dnia ich nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko coraz ładniej prezentują się Twoje wnętrza. Z każdym nowym zdjęciem widać że coraz bardziej domek jest zadomowiony. Chociaż u mnie będzie inaczej to fajnie podpatrzeć jak jest u innych.

Wybrałaś kolor klatki schodowej?

 

Najnowsze wieści z mojej budowy to takie że pracuje 4 panów i już małe postępy widać. Na około 15 lutego zamówiłam kuchnię. Czuję że tym razem będzie lepiej i że teraz nie będzie takich poślizgów jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karolinko coraz ładniej prezentują się Twoje wnętrza. Z każdym nowym zdjęciem widać że coraz bardziej domek jest zadomowiony. Chociaż u mnie będzie inaczej to fajnie podpatrzeć jak jest u innych.

Wybrałaś kolor klatki schodowej?

 

Najnowsze wieści z mojej budowy to takie że pracuje 4 panów i już małe postępy widać. Na około 15 lutego zamówiłam kuchnię. Czuję że tym razem będzie lepiej i że teraz nie będzie takich poślizgów jak ostatnio.

 

Oj pewnie, z każdym dodatkiem robi się przytulniej.

Nie miałam czasu wybierać kolorów, nie mam pojęcia. To musi być miłość od pierwszego zobaczenia bo im więcej oglądam tym mam większy mętlik w głowie.

 

Sylwia to super że prace idą do przodu, teraz to już z górki. Co robicie??

Nie mogę się doczekać kuchni, ciekawa jestem jak wyjdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowanie po pierwszym dniu pracy nowej ekipy na mojej budowie:

- zrobiony sufit podwieszany w kuchni, wiatrołapie, zabudowa rur kanalizacyjnych

- łazienka - poprawione ściane

- zmienione wnęki na drzwi na górze, przesunięte

- poprawiona gładź na górze

 

Jak będzie tak dalej, to będę bardzo zadowolona. A wy będziecie mogły poogladać nowe fotki:wave:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ! Chciałam was spytać jak długo trwało budowanie waszych domków do momentu wprowadzenia się ? u nas w maju minie 2 lata i chyba się w tym roku nie wprowadzimy. Wyliczyliśmy dzisiaj ile jeszcze nam potrzeba no i jeszcze sporo, spoooro :)

 

my wylaliśmy ławy ostatniego kwietnia w piatek a od pierwszedo mają oczywiście 2010 lało przez mc z nieba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie dziś była koleżanka ,załamana na maksa w depresji ,aż ja się zaczełam bać ,US ją sprawdza budowała dom bez kredytu ,sprawdzają fv ,dochody .Część domu wystawili ze sprzedanego mieszkani które dali jej rodzice ,ale sporo też dostawali od jej rodziców w trakcje budowy ,ale na to nie mają papierka ,że dotawała darowiznę normalnie zagmatwane to wszystko .Musi zrobić jakieś wyliczenia ile mąż zarabiał ,utrzymanie domu ,samochodu ,dzieci itp i ile są po ślubie i ile mogli zaoszczędzić . Edytowane przez Renatamama3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...