Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pierwszy dzień ćwiczeń zaliczony. Po godzinie intensywnych ćwiczeń nie mogę się bardzo ruszać.

 

Ja jutro drugi dzień idę na aerobik. Już nie mogę się doczekać.

 

Na budowie ogromne postępy. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Gładź jest już prawie w calym domu. Łazienki prawie skończone. Jutro popracuja szczegóły i w czwartek zaczynamy podłogę w kuchni. Oby tak dalej:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;) Małe pytanko do już mieszkających - który pokój przeznaczyłyście na dziecinny (obdarzonych potomstwem hojniej przez naturę z wiadomych powodów to pytanie nie dotyczy :D ) Ten z oknami dachowymi wydaje się bardziej słoneczny ale z trójkątem chyba bardziej ustawny..... Już sama nie wiem ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okno dachowe na klatce schodowej zbędne? Jakoś w tej chwili nie umiem sobie tego wyobrazić, pamiętam jednak że przez chwilę zastanawialiśmy się nad jego likwidacją......

 

Co do pokoju z trójkątem - lokalizacja komina na wejściu do pokoju tworzy taki miły sypialniany zakątek (miedzy kominem a trójkątnym oknem), choć z tego co widziałam większość stawia tam biurko :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety okno na klatce schodowej muszę zaakceptować bo już go nie polubię;)

 

A jeśli chodzi o pokój dla dziecka to może nich samo sobie wybierze, w którym chciałoby zamieszkać. U nas tak właśnie było.

 

okno na klatce... nie wyobrażam sobie jego mycia:) poza tym jednak daje jakieś światło na klatkę. Co do pokoi, to starszy syn wybrał ten z oknem trójkątnym i nie wpuszcza tam brata, młodszy nie miał wyboru i nic do powiedzenia:) jeden jest jasny a drugi przytulny:) między kominem a oknem trójkątnym będzie biurko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no właśnie jak umyć okno na klatce schodowej ? tego nie wiem, teraz gdybym mogła wrócić do tamtego etapu chyba bym z niego zrezygnowała. a co do pokoju to mój Miłosz będzie miał raczej z oknami dachowymi, tak jak większość piszę jest bardziej słoneczny a drugi zostanie dla gości chyba że kiedyś znajdzie się jakiś "cudowny materiał genetyczny " to pokój będzie miał lokatora bądź lokatorkę :D :D :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jedno krotnie się zastanawiałam jak umyć okno na klatce schodowej. Myślę o kupieniu drabiny którą można ustawiać dowolnie na schodach.

Raczej nie wyobrażam sobie żeby go tam nie było. Na razie nie mamy drzwi na górze to korytarz jest dość widny, ale później światło z tego okienka napewno się przyda.

 

Np coś takiego

http://www.lero.net.pl/drabiny/vario.jpg

lub

http://lero.com.pl/drabiny/naschody.JPG

Edytowane przez sylwia&radek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie zamieniłabym takiego układu jak jest. Wolę czasami pomęczyć sie z umyciem tego okna. Za to wnęki jak ma Karolina sobie nie wyobrażam u nas. My też planujemy powiesić telewizor. A także nie chciałam patrzeć na schody z naroznika w salonie.

 

Dzisiaj zamówiłam drzwi do prysznica. Wszystko idzie według planu. Z czego bardzo sie cieszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu u Ciebie zaraz będzie miesiąc jak jesteście na swoim. Czas leci bardzo szybko. Pewnie już się zadomowiliście na dobre?

 

Czy któraś z Was kupowała rolety do domu? Lub może orientujecie się ile mniej więcej kosztuja na wszystkie okna? Nie wiem ile pieniążkow na nie przeznaczyć. Czy w 1000 się zmieszczę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie szybko leci. Czy po miesiącu mieszkania możesz powiedzieć że w naszych domach jest coś co teraz byś zmieniła a co jest bardzo praktyczne? U mnie w rodzinie a szczególnie babcia :) nie może sobie wyobrazić tego że do kuchni trzeba iść teoretycznie do salonu, mi to w żaden sposób nie przeszkadza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...