Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Koniczynkowe komentarze


Recommended Posts

Renatko a podaj jakis link do ośrodka.

Ja sie zastanawiam gdzie, jeszcze nic nie zamawiałam, ale im pogoda ładniejsza tym chce mi sie gdzieś jechać.

 

Karola tam jest drogo nam się opłaca bo mąż ma zniżki oraz dzieci połówki w tamtym roku byliśmy w Międzyzdroach ,wcześniej w Unieściu to są wszystkie ośrodki pracownicze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Mój mąż chętnie by pojechał ale że pracuje w firmie i to od szefów zależy kiedy ma urlop. Bezpłatny dostał tylko na nasz ślub, a tak go trzymają w pracy. Z drugiej strony bardzo się cieszymy z tego powodu. A wakacje mamy zamiar są odbić i jak się nic nie zmieni to jest szansa że mąż przyjedzie na przełomie sierpnia i września na dłużej. niow

My bardzo chętnie jeździmy w góry, więc kolejny nasz cel to jest SZCZAWNICA.

 

U nas jak dzieciaki były małe to były góry do Zakopanego mamy 105 km często 3-4 dni na Słowacji bo bliko jakby coś wracać też z mężem wolimy góry ale dla dzieciaków lepsze jest morze ,wypady jedno dniowe robimy do Żywca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na początek myślimy o poddaszu, później gładź i łatanie dziur po hydrauliku, balkony, elewacja, oddwodnienie (do tego to nie wiem jeszcze jak mamy sie zabrać) a co później to się okaże.

u nas balkony i odwodnienie porobione, na pierwszy ogien ida tynki, potem płyty, miedzy czasie ja kupie piec i kominek. jak to zrobimy to juz można ściany malować:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

technike napisze Ci wieczorem jak męża spytam bo on to robił.

 

Dzięki. U nas zalało piwniczkę pod moją nie obecność. I będę musiała suszyć ściany, zanim zaczniemy coś w niej robić. A winna jest tego że z rynny wszystko leje się do studzienki. A tak by woda była gdzie indziej odporowadzana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. U nas zalało piwniczkę pod moją nie obecność. I będę musiała suszyć ściany, zanim zaczniemy coś w niej robić. A winna jest tego że z rynny wszystko leje się do studzienki. A tak by woda była gdzie indziej odporowadzana.

My robilismy odwodnienie z przodu domu przed uprawieniem działki, wiem że mąż jakieś odpływy robił żeby woda z rynien spływała do studzienki, jak będe wiedziała to Ci napiszę.

To samo bedziemy musieli zrobic od strony tarasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My robilismy odwodnienie z przodu domu przed uprawieniem działki, wiem że mąż jakieś odpływy robił żeby woda z rynien spływała do studzienki, jak będe wiedziała to Ci napiszę.

To samo bedziemy musieli zrobic od strony tarasu.

 

Ok to czekam na szczegóły. Bo zastanawiamy się nad zrobieniem albo osobnego zbiornika na deszczówkę albo bezpośrednio do rowu. Tylko nie wiem czy tak można do rowu bez zgody powiatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to czekam na szczegóły. Bo zastanawiamy się nad zrobieniem albo osobnego zbiornika na deszczówkę albo bezpośrednio do rowu. Tylko nie wiem czy tak można do rowu bez zgody powiatu?

nie wiem, ale jak chcesz inwestowac pieniadze to popytaj żeby później nie okazało sie że cos jest bezprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to czekam na szczegóły. Bo zastanawiamy się nad zrobieniem albo osobnego zbiornika na deszczówkę albo bezpośrednio do rowu. Tylko nie wiem czy tak można do rowu bez zgody powiatu?

 

My robiliśmy odwodnienie w koło domu ,mąż odkopywał fundament ,kupił takie żółte rury obwijał je w watolinę wkładał obsypywał kamieniem do drenażu została nam do zrobienia studzienka ,chcemy wodę wykorzystwać do podlawania ogrodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja byłam dzisiaj na budowie i widzialam sie z posadzkarzem, a po południu z panem od przyłacza wody. Ale juz wiem ze mamy obsuwe... po myslalam ze posadzka to zaraz po tynkach a sie okazuje ze minimum tydzien bo podloga nie moze byc mokra od tynków....

 

za to komin mamy już ten brakujący i ten krzywy ma byc juz dzis wyprostowany :)

i podbitke panowie zaczęli :)

moze uda mi sie nie zapomniec o pstrykaniu zdjec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...